ŠKOLNÉ 2019/2020 – informace v souvislosti s COVID 19

Featured

Vážení rodiče,

chtěli bychom Vás informovat o úpravách platby školného za sezónu 2019/2020 v souvislosti s pandemií koronaviru. Platba školného se v oddíle házené TJ Rožnov upravuje tak, že každý hráč zaplatí pouze za měsíce srpen 2019 – leden 2020. To znamená platbu jedné poloviny školného. Pokud jste již uhradili celé školné na celou sezónu 2019/2020, bude přeplatek automaticky převeden na novou sezónu. V případě nejasností se můžete obrátit na trenéry jednotlivých kategorií nebo na vedení klubu.

Děkujeme a jsme s pozdravem.
Za TJ Rožnov – oddíl házené
Mgr. Miloslav Janošek
místopředseda oddílu házené TJ Rožnov

Minižáci C – poznáme se navzájem :) ?

Featured

Představujeme Vám družstvo Minižáci C. Ačkoliv se nemůžeme s kamarády a kamarádky vidat na tréninku nebo turnaji, tak se představujeme alespoň takto v rouškach a zahrajeme si „Poznáme se navzajem“ ???

Všichni mají opravdu krásné roušky, někteří dokonce originální masky …ale hlavní je, že jsme všichni zdraví a těšíme se na své kamarády až se zase společně potkáme :). 
Příště vám představíme družstvo jak i v této složité době doma individuálně trénuje s míčem co jsme se už naučili :)……..Naše fotky v článku, tak poznávejte …..:) Continue reading