Český pohár: RpR – KHZ Vsetín 28 : 34 (12:17)

Ve 2. kole Českého poháru jsme podlehli Vsetínu a letos tak v této soutěži končíme…...

Přehled výsledků ČP naleznete ZDE

RpR – KHZ Vsetín 28 : 34 (12:17)

Utkání druhého kola ČP jsme odehráli ve značně oslabení sestavě, víceméně bez spojek. I přesto jsme podali bojovný výkon a hráli jsme až do závěrečného hvizdu. Bohužel na postup to tentokrát nestačilo. Gratulujeme soupeři k postupu do dalších bojů.

Sestava a branky: Měrka, Kovanda, Sekyra – Dobiáš (12), Závorka, Špůrek (3), Smejkal (4), Španihel (5), Galus (3), Kulišťák D. (1)

TJ Sokol Trnávka – RpR  19 : 32 (12:16)

Naše první pohárové utkání v Trnáce začalo odjezdem od našeho stanoviště Rosava. Sešli jsme se v hojném počtu :), atmosféra byla super a těšili jsme se všichni na beton! Do nové pohárové sezony se vrátila dlouholetá opora Miloslav Janošek a ve svém krásném věku ukázal, jak se hraje moderní a rychlá házená, vsítil ukázkové 4 góly. V dnešním utkání si zahráli úplně všichni, takže na lavičce nikdo zbytečně nemrzl. A tím bych klukům poděkoval za bojovný zápas

Sestava a branky: Měrka, Sekyra – Závorka, Slovák (2), Pšenica (5), Janošek (4), Dobiáš (12), Špůrek (8), Galus (1)