Mladší žáci: Luhačovice – RpR 6 : 25 (4:14)

logo_zapasy

V dohrávaném utkání v Luhačovicích jsme přidali další dva body do tabulky….

 

Výsledky celé soutěže naleznete ZDE


Luhačovice – RpR 6 : 25 (4:14)

Za krásného slunečného rána jsme vyrazili na MU do Luhačovic. Ve složení deseti mladších žáků a třech minižáků jsme začali hru téměř kopírováním pomalejšího tempa soupeře. Naši hráči moc nenabíhali, při osobní obraně se neuvolňovali pro přihrávku, hra vypadala spíš jak procházka po luhačovické kolonádě. V 2. poločase byla hra již svižnější, naši kluci při hře i více přemýšleli a to hlavně při střelbě do brány soupeře, kdy začali sledovat reakce gólmana a nevhazovali mu míč přímo do rukou. Všichni hráči se snažili, chválíme. A co dodat? Dva bodíky jsou opět doma. Také děkuji trenérům Jirkovi a Martinovi.

22Kretek – Melichařík (5), Mičkal, Holčák T. (5), Valášek, Bystroň (1), Tomášek (6), Horutová, Oharek (3), Rozsypal, Sosnowski (4), Komárek, Pončík(1)


Napajedla – RpR 16 : 21 (11:8)

Začátek utkání nám v Napajedlech moc nevyšel. Kluci během pár minut udělali spoustu chyb, ať už to byly míče trefené do břevna, přihrávky obsazenému hráči…Po poločase se kluci a Julča opět dostávali do formy a po chvilce jsme dokázali obrátit skóre v náš prospěch. Utkání bylo napínavé a tentokrát se zapotili nejen hráči, ale i trenéři a ved. družstva. Všechny hráče chválíme a připisujeme si další dva body.

Sestava a branky: Kretek – Melichařík (2), Valášek, Holčák T., Bystroň, Tomášek (4), Horutová, Oharek (2), Dorňák (6), Sosnowski (5), Pončík 2


RpR – Zlín_d  „B“ 26 : 16 (13:7)

Více foto ZDE

Dnes jsme nastoupili na domácí palubovce proti děvčatům ze Zlína, s účastí i minižáka. Tentokrát na úvod  osobní obrana byla poněkud lepší, než v minulých utkáních. V 1. poločase jsme si chtěli vyzkoušet, co se trénovalo v týdnu na tréninku, ale ne a ne se nám to podařit  (jestli si kluci nebyli jistí?). Avšak ve 2. poločase šli do toho a jakmile se jim to jednou podařilo, zkoušeli to znovu a znovu. Dnes se nám opět potvrdilo, že Eliáš je rozená střední spojka a Mikymu se mnohem víc daří v pivotu, než na křídle. Dalším skvělím pivotem byl dnes opět Tomáš, spojky Martinové a Julča, křidélka Jarda, Domča a Kuba a náš golman Staník. No a samozřejmě nesmím zapomenout na skvěle odvedený výkon trenéra Jirky.

Sestava a branky: Kretek – Melichařík (5), Komárek (1), Valášek (1), Borák (2), Bystroň, Horutová (3), Oharek (7), Mičkal, Sosonowski (5), Pončík (2)


Otrokovice – RpR   1 : 18 (1:7)

Dnes jsme při utkání ,na přání družstva Otrokovic, vynechali osobní obranu. Hra probíhala v “ pomalejším duchu“. Všichni měli příležitost dát branku, i náš gólman Standa, ale ne všem se například sedmimetrový hod podařil. Standa však podržel kluky v bráně, přestože původně neměl pro nemoc s námi odjed. Do tabulky si připisujeme další dva body.

Sestava a branky: Kretek: Melichařík  (4), Valášek (2),  Holčák, Bystroň, Tomášek (3), Horutová (3),  Oharek (2), Sosnowski (3), Pončík (1)


Kunovice B – RpR   17 : 20 (9:10)

Dnes nás opět děvčata z Kunovic B pěkně potrápila. Utkání bylo vyrovnané a my jsme museli „bojovat“ a nakonec jsme získali opět 2 bodíky. Našim nešvarem bylo opět občasné „zaspání “ v obraně, občas nepřesné přihrávky, ale opakování je matka moudrosti, takže obranu  a přihrávky budeme  trénovat na tréninku a budeme v tom určitě jen lepší a lepší. Celé družstvo přesto i přes malé chybičky chválím.

Sestava a branky: Kretek – Melichařík (1), Valášek, Holčák, Dorňák (4), Horutová (2), Oharek (3), Sosnowski (9), Pončík (1)


RpR – Val. Meziříčí  24 : 5 (18:4)

Opět máme dva body ze sobotního utkání. Každý si „zasadil“ míč do brány soupeře.  Chtěla bych pochválit Eliáše, který měl v tomto utkání plno asistencí při střelbě na soupeřovu bránu. Takže několik  „branek “ bylo z půli i jeho. A opět chválím i celé družstvo.

Sestava a branky: Kretek –  Melichařík (6), Valášek (2), Bystroň (1), Horutová (6), Oharek, Dorňák, Sosnowski (6), Pončík (3)


Bystřice p. H. B – RpR 15 : 18 (9:9)

Tentokrát si opět naše družstvo nedokázalo poradit na začátku hry s osobní obranou. Kluci byli nesoustředění, hra byla „ospalá“ (předpokládáme, že to bylo zřejmě příčinou nedělního obědu). Naštěstí v druhém poločase kluci začli hrát a tak jsme opět přivezli 2 body.

Sestava a branky: Kretek – Melichařík (6), Valášek (2), Holčák, Borák, Horutová, Oharek, Dorňák (2), Sosnowski (6), Pončík (2)


RpR – Holešov B  19:15 (8:8)

Fotogalerie z utkání ZDE

Nezbývá mě, než opět naše kluky a děvče pochválit. Dokázali jsme si dnes poradit s jedním ze silnějších týmů skupiny. Ze začátku nám trochu dělala problém osobní obrana, kdy si jednotliví naši hráči nedokázali  obsadit svého hráče z Holešova. Také do útoku jsme utíkali moc dopředu a hráči, kterému byl přihrán míč od brankáře  v blízkosti našeho brankoviště, se mnohdy zapotil v této situaci, kdy si mohl podle pravidel jen 1x „klepnout“  a přihrát neměl komu. Jinak všichni hráli ze všech sil a to, co nám nešlo, zase procvičíme na trénincích. CHVÁLÍM!

Sestava a branky: Kretek – Valášek, Holčák (1), Borák (1), Tomášek (3), Horutová (3), Oharek (1), Dorňák (9), Pončík (1)


RpR – Hovězí 47 : 3 (23:1)

Na úvod jarní sezony jsme nastoupili na domácí palubovce proti děvčatům z Hovězí. Chlapci se snažili, mohli jsme vidět i krásné přihrávky do pivota. V druhém poločase se jim dařilo víc získávat míč. Nicméně tentokrát to na začátek měli hodně lehké a příště nás čeká mnohem vyrovnanější soupeř z Holešova.

Sestava a branky: Kretek – Kroužecký (1), Melichařík (8), Valášek (5), Holčák T. (5), Tomášek (8), Oharek (4), Dorňák (7), Pončík (9)


RpR – Napajedla 17 : 11 (11:5)

Dnes jsme si zahráli s vyrovnaným soupeřem z Napajedel. Začátkem utkání jsme si vyměňovali skóre, ale přece se nám podařilo „brankově utéct“. Jeden z našich nešvarů je však stále přesná přihrávka a „vybíjení“ soupeřova brankáře. I když jsme letošní podzimní sezónu úspěšně zakončili přičtením dalších dvou bodíků, budeme muset zabrat, abychom na jaře v duchu výher mohli pokračovat.                                                                                      Všem hráčům našeho družstva bych  chtěla poděkovat a také i všem rodičům, kteří nám pomohli s přepravou dětí na podzimní utkání. Děkuji také trenérovi Jardovi, který se snaží klukům dát své zkušenosti z házené, kterou také hrával a trenérovi Jirkovi, kterého jsme si sice na podzim moc „neužili“ vzhledem k jeho zdravotnímu stavu, ale když mohl, přišel se i on o své hráčské zkušenosti s hráči podělit. Katka – vedoucí družstva

Sestava a branky: Kretek – Melichařík (3), Valášek, Holčák (2), Tomášek (4), Horutová, Oharek (1), Dorňák (4), Sosnowski (3), Pončík


Zlín – RpR  6 : 21 (3:10)

Mladší žáci hráli utkání ve Zlíně. Od začátku zápasu nebylo pochyb, kdo si odveze dva body. Naše družstvo velice dobře bránilo a vyráželo do rychlého útoku, který jsme většinou proměnili. Musím pochválit celé družstvo za předvedený výkon a doufám, že navážeme v příštím zápase s Napajedly. Přeji vedoucí družstva Kačce brzké uzdravení.

Sestava a branky: Kretek –  Melichařík (5), Valášek, Holčák (1), Bystroň, Tomášek (4), Horutová, Oharek (2), Dorňák (2), Sosnowski (7)


RpR – Kunovice „B“  19 : 17 (9:11)

V první půli jsme sehráli s děvčaty vyrovnané utkání, kdy jsme  po úvodním vedení polevili v obraně a otěže utkání převzala děvčata. Ve druhé půli jsme se více zaměřili na zisk míče, než na přerušování hry a postupně jsme stáhli dvoubrankové manko a začali otáčet vítězství na svou stranu. Dnešní vítězství se nerodilo lehce, ale tým ukázal, že umí i zabojovat :). Všem dnes velká pochvala od Diddy, ale makejte dál :), samo to nepůjde :)…..

Sestava a branky: Kretek – Melichařík (7), Valášek, Holčák (1), Bystroň, Tomášek (3), Horutová (7), Kroužecký, Pončík (1)


Val.Meziříčí – RpR  4:20 (1:12)

 

V sobotu si kluci zahráli na venkovním hřišti ve Val. Meziříčí. Hrací plocha trochu klouzala, ale my jsme si i s touto překážkou dokázali poradit a opět vezeme dva bodíky.

Sestava a branky: Kretek – Kroužecký(1), Holčák (8), Bystroň, Tomášek (3), Hejný (1), Sosnowski (5), Pončík (2)


RpR – Zubří B 26:11 (12:4)

Ve středu jsme odehráli zápas s našimi sousedy ze Zubří. Soupeř měl početní převahu, ale to našim klukům, kterých se sešlo 8 i s gólmanem nevadilo. V prvním poločase jsme se ujali vedení, které jsme až do konce utkání nepustili. Z počátku nebyla naše obrana ani útok podle představ trenérů, ale o poločase během porady v šatně jsme si vše upřesnili a v druhém poločase jsme už výrazně lépe bránili a v útoku hráli signály, na které soupeř nedokázal reagovat. Střelecky se nejvíc dařilo našemu triu Martinů – Sosnowski, Tomášek, Melichařík, ale pochvalu zaslouží všech 7 hráčů a samozřejmě naše opora v bráně Stanislav Kretek. Všem děkuji za předvedený výkon. Jen tak dál. 

Sestava a branky: Kretek -Melichařík (2), Holčák (3), Bystroň, Tomášek 5, Horutová (1), Sosnowski (9), Pončík (1)


RpR – Luhačovice 22 : 4 (13:4)

Naši kluci opět dokázali, že se v obraně stále zlepšují. Zvykli jsme si i na osobní obranu, která nám prostě „sedí“. Také skvělé zákroky našeho gólmana Standy. No a zase máme 2 bodíky doma. 

Sestava a branky: Kretek – Melichařík (3), Valášek (1), Holčák T., Bystroň, Tomášek M. (1), Horutová (2), Oharek (2), Sosnowski (11), Pončík (2)


Holešov – RpR  20:19 (12:12)

Do Holešova jsme přijeli s golmanem Martinem z minižáků. Začátek utkání vypadal, že dostaneme tentokrát pořádně “ na frak“. Náš tým jakoby spal, ale najednou přece jen zabrali.Zápas byl tentokrát velmi vyrovnaný a napínavý. Kluci a Julča bojovali, ale přesto nám bodík unikl jen o jednu branku.

Sestava a branky: Kroužecký – Melichařík (5), Valášek, Holčák, Tomášek (3), Horutová, Oharek (2), Sosnowski (9)


RpR – Kunovice 17 : 6 (9:0)

Výkon našeho týmu v dnešním utkání si zaslouží pochvalu, Julča a kluci se snažili poslouchat pokyny z lavičky a hrát vše, co se učí na tréninku. Soustředěný výkon podal i brankář Standa, který svým výkonem trenéry mile překvapil :). Jen tak dál Julčo a kluci.

Fotogalerie z utkání ZDE

Sestava a branky: Kretek – Melichařík (3), Holčák, Bystroň, Tomášek (3), Horutová, Oharek, Sosonowsk (6), Pončík (2)


Hovězí – RpR  2:47 (1:25)

Dnes mladší žáci jeli ke svému utkání do Hovězí. Od začátku bylo jasné, kdo bude na hřišti pánem. Naše družstvo v čele s Julčou, soupeřky z Hovězí rozebralo na součástky. Celý zápas byl plně v naši režii. Jsem rád, že družstvo hrálo až do konce, i když bylo dávno předtím rozhodnuto. Všichni byli skvělí a body si určitě zasloužili. Všem děkujeme za skvělou reprezentaci našeho klubu.

Sestava a branky: Kretek – Melichařík (3), Valášek (2), Holčák (3), Bystroň, Horutová (9), Oharek, Dorňák (15), Sosnowski (12), Pončík (3)


RpR – Bystřice p. H.  23 : 7 (15:5)

Dnes si naši chlapci a slečna Julča zahráli proti týmu děvčat z Bystřice p.H.. Naši hráči se tentokrát v obraně snažili více získat hlavně míč a nesvírat děvčata. O malou senzaci se postaral Eliáš, který si dal branku z křídla, z úhlu, kdy se téměř opíral o žebřiny. Hra byla pěkná, samozřejmě na pár chyb. Chtěli bychom všechny kluky pochválit, jak se snažili. I když jsme již podruhé vyhráli, určitě nesmíme “ usnout na vavřínech“.

 

Sestava a branky: Kretek – Melichařík (6), Valášek, Dorňák (3), Tomášek (6), Horutová, Oharek (2), Sosnowski (5), Pončík (1)


RpR – Otrokovice  18 : 6 (8:5)

Fotogalerie z utkání ZDE

 

V sobotním utkání jsme začali první část poločasu nařízenou osobní obranou. Hra spíše vypadala, jako kdyby se naši chlapci chtěli s děvčaty z Otrokovic pořádně přivítat. V celém zápase si téměř každý dal branku ( kdo ne, určitě si dá příště). Standovi v bráně se podařilo taky pár pěkných zákroků. I když jsme si připsali do tabulky bodíky, budeme muset ještě na spoustu „věcí“ zapracovat. Určitě na obraně a přesnějších přihrávkách.

Sestava a branky: Kretek – Melichařík (4), Valášek (2), Holčák (1), Bystroň, Tomášek (5), Horutová (3), Sosnowski (2), Pončík (1)


Comments are closed.