St. žáci: Uh. Hradiště – RpR 24 : 15 (11:7)

logo_zapasy

Z Uherského Hradiště body nevezeme…..

Výsledky celé soutěže ZDE

Uh. Hradiště – RpR  24 : 15 (11:7)

K utkání do Uherského Hradiště jsme odjížděli v ořezané sestavě počtu 9 kluků (ať už z důvodu nemoci, či rodinných výletů) netradičně v pozdních odpoledních hodinách. I když jsme body nedovezli musíme kluky pochválit za pěknou, bojovnou, ale hlavně kolektivní hru, kdy hráli naplno od samého začátku až do úplného konce, kdy nám došly trochu síly. Mezi střelce se zapsalo hned 6 kluků na rozdíl od soupeře, kde máme pouze 2 přesné střelecky vyspělé hráče. Tady bych chtěla poděkovat oběma golmanům za nejednu chycenou ránu.  Ačkoliv skóre o tom nevypovídá, tak jsme soupeře pěkně potrápili.

Sestava a branky: Solanský, Fárkaš – Skalka (4), Růčka (1), Tomášek, Báča (2), Holčák M. (4), Krištof (3), Střilka (1)

RpR  – Bystřice p. H. 19 : 25 (12:12)

První utkání na domácí palubovce vyšlo lépe pro hosty. V získání dalších bodů nás zastavila tvrdá obrana soupeře na kterou jsme nevyzráli. Za celý zápas jsme nedokázali vystřelit z dálky a když už jsme se k nějaké té ráně dostali, tak ji zastavil soupeřův golman. V obraně jsme si nedokázali poradit s přesnou střelbou jediného střelce, který rozhodl o bodech pro soupeře.
Další utkání nás čeká již tuto sobotu v 16:30 na palubovce Uherského Hradiště …a bez lepu 🙂

Sestava a branky: Solanský – Skalka (1), Růčka, Všetička, Krčma, Holčák T. (1), Dorňák, Tomášek M. (2), Farkaš, Holčák M. (4), Krištof (5), Chumchal (4), Báča (2)

Vsetín – RpR

Vstup do jarní sezóny vyšel lépe nám. Po prvním tzv. „utahaném“ poločase, kdy hosté ještě vedli o branku jsme ve druhém přidali na důraznosti v obraně, zakončení na branku ale hlavně v rychlosti celé hry. Druhý poločas jsme otočili po sérii 8 branek v průběhu 5 minut a tím jsme utkání rozhodli v náš prospěch na konečných 19:31 (12:11)

Další utkání nás čeká již tuto sobotu na domácí palubovce proti Bystřici pod Hostýnem, se kterou jsme v podzimní části prohráli.

Sestava a branky: Solanský – Skalka (3), Růčka (3), Krčma, Tomášek (3), Holčák T. (2), Báča (1), Holčák M. (8), Kutěj V. (4), Kryštof (7), Chumchal (1)

RpR – Zlín 22 : 38

Sestava a branky: Solanský – Růčka (2),Tomášek (1), Holčák  T., Dorňák (1), Báča (1), Farkaš, Holčák M. (6), Kutěj V. (1), Kutěj D. (2), Kryštof, Chumchal (8), Sosnowski

Bystřice p.H.  – RpR 24:16 (16:4)

Sestava a branky: Skalka (1), Růčka, Všetička (4), Krčma (1), Tomášek M. (1), Holčák T., Báča, Farkaš, Kutěj V. (7), Kutěj D., Chumchal (1), Sosnowski (1)

Napajedla – RpR  10 : 0 (kontumace)

Zlín – RpR  36 : 14 (16:3)

Utkání ve Zlíně bylo hodně nepovedené. Nedařila se nám jak obrana, kdy to chvílemi vypadalo, že nevíme co to obrana vůbec je,  tak ani útok. Výsledkem nastřelených tyček a 5-ti neproměněných 7 metrových hodů byla vysoká porážka 36:14 (16:3)

Nezbývá než potrénovat na Dobiáši.

Sestava a branky: Janošek – Krištof (5), Chumchal (5), Skalka (1), Růčka, Všetička (1), Krčma (1), Báča, Farkaš. Kutěj V., Kutěj D., Sosnowski (1)

RpR – Zubří 20 : 27 (9:11)

Sestava a branky: Solanský – Růčka (1), Všetička (1), Báča, Farkaš, Holčák (5), Kutěj V. (2), Kutěj D. (2), Krištof (2), Chumchal (7). Krčma

RpR – Uh. Hradiště 17 : 27 (11:13)

Sestava a branky: Solanský, Farkaš  – Skalka (2), Všetička (1), Tomášek (4), Holčák T., Báča, Holčák M. (3), Kutěj V., Kutěj D., Krištof (2), Chumchal (2), Krčma (1)

RpR – Vsetín 27:27 (13:16)

Odvetné utkání se Vsetínem jsme tentokrát uhráli na 1 bod. První poločas kluci trochu zaspali v obraně a nenašli moc odvahy ke střelbě. Do druhého poločasu nastoupili odhodlání urvat nějaký ten bodík. Zlepšili jak obranu tak i střelbu a brzy srovnali gólové manko z prvního poločasu. Nebýt většího počtu technických chyb v samotném závěru zápasu mohli jsme slavit vítězství. Tak jsme si rozdělili body na polovinu.

Sestava a branky: Janošek, Farkaš – Skalka, Všetička (7), Krčma, Tomášek M. (5), Holčák T. (2), Báča, Holčák M. (3), Kutěj V. (1), Chumchal (9)

RpR – Napajedla 31 : 19 (15:10)

Starším žákům chvíli trvalo, než se v zápase proti hostům z Napajedel srovnali v obraně. Pak již měli zápas ve svých rukách. Parádním výkonem pomohli k vítězství oba gólmani, Adam  a Matyáš.

Sestava a branky: Solanský, Janošek – Skalka, Všetička (7), Tomášek M. (1), Holčák T., Báča, Farkaš, Holčák M. (11), Kutěj V. (5), Kutěj D., Krištof (4), Chumchal (3)

RpR – Zubří 20 : 27 (10:17)

Domácí utkání proti sousednímu Zubří mělo 2 rozdílné poločasy. V prvním poločase se nedařila jak obrana tak ani útok. Střelecky jsme se hodně trápili a soupeř nám do poločasu odskočil na rozdíl 7 branek. Ve druhém poločase jsme ale otočili, začali lépe bránit a hlavně ukázali, že když se nebojíme, tak umíme rovněž střílet. Celý druhý poločas jsme makali, bohužel manko z prvního se nám už nepodařilo dohnat a tak jsme podlehli rozdílem 7 branek.

Fotogalerie z utkání ZDE

Sestava a branky: Solanský, Farkaš – Růčka (1), Všetička (3), Krčma (1), Tomášek M., Holčák T, Janošek (1), Báča (2), Holčák M. (7), Kutěj V. (1), Kutěj D., Krištof (4), Chumchal

Uh.Hradiště – RpR  26:14 (11:6)

Sestava a branky: Solanský, Janošek – Skalka, Růčka, Krčma, Tomášek (1), Holčák T., Farkaš, Holčák M. (6), Kutěj V. (4), Kutěj D. (1), Krištof (2), Chumchal

RpR – Bystřice pod Hostýnem 10 : 0 (k)

Toto utkání jsme vyhráli kontumačně, neb soupeř  nedojel.

Vsetín – RpR  21 : 17 (11:7)

První utkání na půdě hostí jsme proti silově a herně vyspělejším klukům ze Vsetína odehráli dobře. Ačkoliv jsme celou dobu tahali za kratší nitku, nic jsme nevypustili a hráli naplno. Pochvala patří celému týmu za bojovnost.

Sestava a branky:Solanský – Skalka (3), Růčka (3), Všetička (1), Krčma, Tomášek (2), Holčák (1), Báča (3), Farkaš, Kutěj V. (1), Krištof (3)