Upřesnění informací k utkání ČR – Izrael

Sraz na utkání ČR – Izrael je ve středu 31.10.2012 už v 15:45 u Rosavy (z důvodu možných dopravních komplikací jsme raději zvolili dřívější sraz a odjezd). V případě že přijedeme na utkání s předstihem, můžou děti využít stánků s občerstvením a suvenýry, které jsou na zápasech reprezentace obvykle k dispozici.

Vzhledem k tomu, že utkání bude probíhat od 18:00 do cca 19:30 a příjezd do Rožnova je tak plánován spíše po 21:30, doporučujeme děti nabalit večeří a samozřejmě pitím. Lístky na utkání jsou již zakoupeny prostřednictvím Ticketstreamu. Děti dostanou vstupenky na místě. Peníze za dopravu vyřešíme následně po domluvě s řidiči. Aby si děti zápas dosyta užili, domluvili jsme se s fanclubem HC Zubří a nakoupili lístky do řad nad nimi…věříme, že si tak kluci vychutnají super atmosféru!

Z výše uvedených důvodů trénink ve středu 31.10.2012 odpadá. Sejdeme se až 2.11.2012.