Turnaj v Karviné, starší žáci – 17.2.2018

Dne 17.2. se starší žáci zúčastnili turnaje v Karviné, na kterém jsme chtěli prověřit dosavadní herní dovednost chlapců.

Bohužel jak už to bývá ať už z důvodu návštěv, hor nebo nemoci jsme odjížděli na tento turnaj v počtu 7+3 (7 starších + 3 mladší žáci). Odehráli jsme 4 těžká utkání (2×20 minut), kdy v prvním jsme ještě fyzicky vydrželi až do konce , ale v dalších 3 jsme bohužel krok dokázali udržet pouhých 30 minut. V posledních 10 minutách jsme vždy ztratili buďto vítězství nebo vyrovnanost zápasu. Každopádně musíme konstatovat, že kluci hráli naplno až do úplného konce každého zápasu. Snažili se jak nejlépe uměli, vydali se ze svých sil a mají naší velkou poklonu za výkony, které předváděli. Rovněž MATYMU gratulujeme k titulu „NEJLEPŠÍ GOLMAN TURNAJE „ , který ho zajisté potěšil.

No a já bych chtěla poděkovat trenérovi MIROVI a mamince MARTINĚ za dohled nad týmem v průběhu tiskové konference MÍŠI.

Rožnov HCB Karviná 21:16 (13:7)
RHC Karviná Rožnov 21:16 (10:9)
MKS Ústroň Rožnov 19:15 (9:9)
Rožnov Centrum Haná 13:18 (7:8)