Minižáci: Turnaj v Zubří – mini A – 21.10.2018

V neděli 21.10. si užili další turnaj Minižáci „A“. Pořadatelem bylo Zubří…

Turnaj v Zubří –  mini A – 21.10.2018

Tak jsme opět hrali další turnaj v Zubři.  Nejdříve hráli Mini C a my tentokrát začínali až v pravé poledne. Hrálo se 1x 12 minut, každý z každým. Družstva byla ze  Zubři C,D,  Lesany a Bystřice pod Hostýnem. Nálada byla veselá, protože jsme měli dobrý fan club a po turnaji mladších kamarádů, tam zůstalo na turnaji spoustu rodičů  a za to děkujeme. Děti se vyhrály a byli perfektní, dostali sladkou odměnu,  samozřejmě hned v šatne se to rozdělilo a nechyběl diplom :).

Turnaj  v Zubří, mini A – 13.10.2018

V neděli 13.10. si užili další turnaj Minižáci „A“. Pořadatelem byla Lesana a hrálo se v Zuberské hale, atmosféra byla baječna. Hrálo se 2x 8 minut. Měli jsme proti sobě 4 týmy – Zubři,A,B ,Lesana Zubři a Vsetin. Na děti se přišlo se podívat spoustu rodičů a svým fanděním pomohli dětem ke krasným vysledkům.  I kyž se to skóre nepúočítá,  někteři rodiče si gólíky stále počítají :). Turnaj děti zvládly na „jedničku“ a odměnou jim byla sladká odměna a diplom pro každého  hráče.

Turnaj  Rožnově, mini A – 7.10.2018

Minižáci „A“ odehráli v nedělním dopoledni první turnaj na domácí palubovce. Celkem 6 družstev si zahrálo každý s každým. Všechny děti si dostatečně zahrály a získaly spoustu nových zážitků a to nejen sportovních :), turnaj si užili i trenéři.

Turnaj v Zubří, mini C – 7.10.2018

V neděli 7.10. se zúčastnila naše přípravka (Minižáci C) turnaje v Zubří.  Hrálo se systémem každý s každým  1×12 minut bez počítání skóre. Vzhledem k tomu, že jsme odjížděli v počtu 6 kluků tak si všichni zahráli více jak dost. 4 po sobě jdoucí zápasy s týmy Bystřice p.Hostýnem, Holešov A, Zubří A a Zubří B nás trochu zaskočily ale o síly nepřipravily a ačkoliv jsme hráli s mnohem zkušenějšími a vyhranějšími kluky, tak jsme si hru užívali a ukázali, že i přes pouze měsíční trénování už umíme sem tam chytit míč, nahrát spoluhráčí/kamarádovi a dokonce i vystřelit na branku. K poslednímu 5 zápasu jsme nastoupili po 12ti minutovém odpočinku proti Holešovu B. Za sportovní výkony v průběhu celého turnaje byla všem rozdána sladká odměna. Chtěla bych poděkovat klukům že zvládli uběhat všechny zápasy a rodičům za vytvoření krásné FAN kulisy v hledišti.

Sestava: Rafael Richter, Kuba Svatoš, Paťa Válek, Lukáš Tvrdík, Davča Tvrdík, Míša Kazík

Turnaj v Rožnově p. Radh., mini C – 23.9.2018

V neděli 23.9.2018 uspořádal náš oddíl první z turnajů pro bejnjamínky v házené. Do Rožnova přijelo 6 družstev (Rožnov, Zubří A, B, Holešov A, B a Bystřice p.H.) a systémem každý s každým odehrál každý tým 5 utkání v délce trvání 12 minut. Skóre se nezapisovalo, vítězi turnaje byly všechny děti, které si zpestřily neděli pohybem, vyzkoušely si co už umí s míčem a radovaly se s každého úspěchu (chycený míč, gól, zákrok v bráně, ubránění soupeře :). Odměnou jim kromě jejich radosti byly na konci turnaje i pořadately rozdány malé sladkosti.