Minižáci: Turnaj v Bystřici pod Hostýnem – mini C – 10.11.2018

Mini C tentokrát v Bystřici pod Hostýnem

Turnaj v Bystřici p. H. –  mini C – 10.11.2018

V Bystřici jsme hráli postupně se Zlínem, za něhož hrají samé holky. Pěkné utkání a spousta našich branek. Druhé utkání proti Zubří B bylo rychlejší a soupeř nás nepřehrával. Třetí utkání s Holešovem a čtvrté s domácí Bystřicí byly vyrovnané. V bráně jsme zkoušeli každé utkání někoho nového, kdo chytat chtěl. Aspoň si všichni tuto nelehkou herní pozici vyzkoušeli. Jenom Kuba a Dominik v bráně nebyli. Poslední utkání se Zubřím Anastoupil nejmladší Rafael v bráně a hodně se snažil. Branky stříleli hodně Dominik a Patrik a pěkné přihrávky rozdělovali Jakub, Anička a Vojta. Pěkně házel levou rukou taky Míša. Děkujeme všem za pěkný výkon a maminkám Dominika a Kuby za odvoz.

Turnaj v Holešově –  mini C – 4.11.2018

V neděli 4.11. se naši nejmenší vydali na další ze svých turnajů do vzdáleného Holešova. Hrálo se opět systémem každý s každým 1×12 minut a za soupeře jsme měli Holešov A a B, Zubří A, Bystřici p. Hostýnem a Zlín F. Vzhledem k tomu že nás tentokrát bylo málo, tak jsme si dovezli 3 zkušenější kamarády, kteří nám ukázali jak bránit soupeře, poslat rychlou přihrávku,  ale hlavně jak dávat góly. Nejeden útok jsme zakončili brankou. Myslím, že jsme všem ukázali jaké děláme pokroky.  Za předvedené výkony byla na závěr sladká odměna pro všechny .

Chtěla bych poděkovat všem klkukům za předvedené výkony a všem rodičům za pomoc s odvozem a rovněž za hlasitou kulisu v hledišti.

Turnaj v Zubří –  mini A, mini C – 20.10.2018

MINI A

Tak jsme opět hrali další turnaj v Zubři.  Nejdříve hráli Mini C a my tentokrát začínali až v pravé poledne. Hrálo se 1x 12 minut, každý z každým. Družstva byla ze  Zubři C,D,  Lesany a Bystřice pod Hostýnem. Nálada byla veselá, protože jsme měli dobrý fan club a po turnaji mladších kamarádů, tam zůstalo na turnaji spoustu rodičů  a za to děkujeme. Děti se vyhrály a byli perfektní, dostali sladkou odměnu,  samozřejmě hned v šatne se to rozdělilo a nechyběl diplom :).

MINI C

V sobotu 20.10. se naši nejmenší zúčastnili dalšího turnaje (Minižáci C) opět v Zubří. Hrálo se obvyklým systémem každý s každým 1×12 minut a tentokrát jsme měli za soupeře Holešov A a B, Zubří A a B nově děvčata ze Zlína F. Rozlosování nám vyšlo lépe než v minulém turnaji, tak byl čas i na malou svačinku mezi zápasy J a rady od rodičů ( v obraně musíš poskakovat před soupeřem ať ho zneklidníš)

Ačkoliv se to zdá nemožné, tak s každým zápasem jsme lepší a lepší a dokonce nám to už i padá do branky. Na konci turnaje byli všichni vyhlášení jako vítězové a sladká odměna nikoho neminula. Doufám že si kluci sobotní dopoledne užili a rodičům opět VELKÉ DĚKUJI za nejhlasitější povzbuzování a velký potlesk.

Turnaj  v Zubří, mini A – 13.10.2018

V neděli 13.10. si užili další turnaj Minižáci „A“. Pořadatelem byla Lesana a hrálo se v Zuberské hale, atmosféra byla baječna. Hrálo se 2x 8 minut. Měli jsme proti sobě 4 týmy – Zubři,A,B ,Lesana Zubři a Vsetin. Na děti se přišlo se podívat spoustu rodičů a svým fanděním pomohli dětem ke krasným vysledkům.  I kyž se to skóre nepúočítá,  někteři rodiče si gólíky stále počítají :). Turnaj děti zvládly na „jedničku“ a odměnou jim byla sladká odměna a diplom pro každého  hráče.

Turnaj  Rožnově, mini A – 7.10.2018

Minižáci „A“ odehráli v nedělním dopoledni první turnaj na domácí palubovce. Celkem 6 družstev si zahrálo každý s každým. Všechny děti si dostatečně zahrály a získaly spoustu nových zážitků a to nejen sportovních :), turnaj si užili i trenéři.

Turnaj v Zubří, mini C – 7.10.2018

V neděli 7.10. se zúčastnila naše přípravka (Minižáci C) turnaje v Zubří.  Hrálo se systémem každý s každým  1×12 minut bez počítání skóre. Vzhledem k tomu, že jsme odjížděli v počtu 6 kluků tak si všichni zahráli více jak dost. 4 po sobě jdoucí zápasy s týmy Bystřice p.Hostýnem, Holešov A, Zubří A a Zubří B nás trochu zaskočily ale o síly nepřipravily a ačkoliv jsme hráli s mnohem zkušenějšími a vyhranějšími kluky, tak jsme si hru užívali a ukázali, že i přes pouze měsíční trénování už umíme sem tam chytit míč, nahrát spoluhráčí/kamarádovi a dokonce i vystřelit na branku. K poslednímu 5 zápasu jsme nastoupili po 12ti minutovém odpočinku proti Holešovu B. Za sportovní výkony v průběhu celého turnaje byla všem rozdána sladká odměna. Chtěla bych poděkovat klukům že zvládli uběhat všechny zápasy a rodičům za vytvoření krásné FAN kulisy v hledišti.

Sestava: Rafael Richter, Kuba Svatoš, Paťa Válek, Lukáš Tvrdík, Davča Tvrdík, Míša Kazík

Turnaj v Rožnově p. Radh., mini C – 23.9.2018

V neděli 23.9.2018 uspořádal náš oddíl první z turnajů pro bejnjamínky v házené. Do Rožnova přijelo 6 družstev (Rožnov, Zubří A, B, Holešov A, B a Bystřice p.H.) a systémem každý s každým odehrál každý tým 5 utkání v délce trvání 12 minut. Skóre se nezapisovalo, vítězi turnaje byly všechny děti, které si zpestřily neděli pohybem, vyzkoušely si co už umí s míčem a radovaly se s každého úspěchu (chycený míč, gól, zákrok v bráně, ubránění soupeře :). Odměnou jim kromě jejich radosti byly na konci turnaje i pořadately rozdány malé sladkosti.

Fotogalerie z turnaje ZDE.