Český pohár: RpR – Sokol Ostrava 27 : 21 (13:10)

Ve 2. kole Českého poháru jsme  doma porazili iOstravu a čekáme na losování 3.kola, kde již  můžeme narazit na týmy z vyšších soutěží

3. kole se odehraje 16.10.2019.

Přehled výsledků ČP naleznete ZDE

RpR – Sokol Ostrava 27 : 21 (13:10)

Ve 2. kole poháru jsme od začátku utkání byli ve vedení. Do 20. minuty první půle sice soupeř několikrát stav utkání vyrovnal, ale poté jsme si až do konce utkání vždy udrželi dostatečný brankový náskok. 3. kolo Českého poháru se již losuje a můžeme u nás přivítat i soupeře z Extraligy. V minulých ročnících jsme si zahráli například s Frýdkem – Místkem nebo s Hranicema.

Sestava a branky: Měrka, Kovanda – Kulišťák (2), Španihel (6), Holčák, Závorka, Smejkal (3), Holiš (6), Zuzaňák (9), Koleček (1)

TJ Val. Meziříčí – RpR 25 : 33 (14:20)

1. kolo Českého poháru jsme odehráli na hřišti TJ Valašského Meziříčí a po výhře postupujeme do 2. kolo, kde se potkáme na naší palubovce s Ostravou.

Sestava a branky: Měrka, Sekyra, Kovanda – Slovák 6, Koleček 5, Martinát (1), Dobiáš (12), Závorka, Špůrek (2), Smejkal, Španihel (3), Zuzaňák (4)