Starší žáci: Turnaj ve Vršovicích – 18.1.2020

V sobotu 18.1.2020 odehráli kluci turnaj ve Vršovicích, postupně se utkali s Lokomotivou Vršovice, Sokolem Vršovice, Kutnou Horou, Kolínem a Velkou Bystřicí.
Turnaj pro ně byl úspěšný a z Prahy vezou zaslouženě 1. místo.
V přípravě pak pokračovali i v neděli 19.1.,kdy sehráli přípravné utkání v Hranicích.


Turnaj ve Vršovicích – 18.1.2020
 
V sobotu 18.1.2020 odehráli kluci turnaj ve Vršovicích, postupně se utkali s Lokomotivou Vršovice, Sokolem Vršovice, Kutnou Horou, Kolínem a Velkou Bystřicí.
Turnaj pro ně byl úspěšný a z Prahy vezou zaslouženě 1. místo.
 

Kvalifikace Žákovské ligy – 24.11.2019
 
24.11. 2019 jsme odehráli kvalifikaci Žákovské ligy v Polance nad Odrou. V 4 členné skupině jsme společně s domácí Polankou nad Odrou, SKKP Handball Brno a TJ Sokol Centrum Haná bojovali o dvě postupové místa. Bohužel dvě prohry a jeda výhra nás do hlavní soutěže nekvalifikuje.
 
SKH Polanka n.O. – RpR  18:15 (10:7)
Sestava a branky: Kretek – Pončík, Borák, Sosnowski Marek, Sosnowski Martin (1), Dorňák (4), Melichařík (2), Tomášek (7), Holčák, Komárek, Valášek, Oharek (1), Rozsypal
 
SKKP Handball Brno – RpR 23 : 12 (13:6)
Sestava a branky: Kretek – Pončík, Borák (1), Sosnowski Marek, Sosnowski Martin (1), Dorňák (4), Tomášek (5), Holčák (1) , Komárek, Valášek, Oharek (1), Rozsypal
 
TJ Sokol Centrum Haná  – RpR  12 : 15 (6:9)
Sestava a branky: Kretek – Pončík, Borák, Sosnowski Marek (1), Sosnowski Martin (1), Dorňák (6),  Tomášek (2), Holčák (1), Komárek (2), Valášek, Oharek (1), Rozsypal (1)
 

O pohár Olomouckého kraje – 31.8.2019
 
V sobotu 31.8.2019 jsme vycestovali v obsazení 8 starších žáků, 3 mladší žáci, vedoucí družstva Kateřina Všetičková, trenér ml.ž. Květoš Komárek a tatínek Luboš Dorňák, který nám pomohl s dopravou, na přípravný dvoudenní turnaj do Kostelce. Na místě nás již čekal trenér minulé sezóny starších žáků Martin Hacura, který se ujal koučování celého našeho týmu na turnaji “ O pohár olomouckého kraje“. 
 
Na úvod nás čekal jeden z nejtěžších družstev z Olomouce, který na závěr obdržel 2.místo. V tomto utkání nás nejvíc podržel Víťa Dorňák, na kterém bylo vidět, že do hry dává vše. Bojovnost jen jednoho hráče nám přinesla prohru 15:22.
Druhý zápas nad nejsilnějším celkem turnaje ze Zlína probíhal v podobném duchu (prohra 20:8).
Třetí zápas sobotního dne nás čekal soupeř z Telnice. Kromě Víti, se začali zapojovat do hry i ostatní naši hráči. I tak jsme opět prohráli a to 18:25.
Na závěr dne jsme si však odnesli alespoň jednu výhru a to nad domácím celkem Centrum Haná 17:22.
Ráno v neděli jsme si to mohli „rozdat“ s našimi sousedy ze Zubří. Štěstí nám nepřálo a prohráli jsme o branku 15:14.
Při utkání s posledním celkem a to z Litovle, se historie dne opakovala. Dobře stavěný hráč z Litovle si pohlídal našeho Víťu, kterému nedal téměř žádnou šanci vystřelit. V zápase se ale snažili hrát naplno všichni ostatní i když síly docházeli. A opět jsme prohráli o 1 branku 12:13. 
 
I když jsme skončili na předposledním místě, byla to pro kluky výborná zkušenost a možnost pěkně stráveného víkendu při tom, co je baví a tím je HÁZENÁ.
 
Sestava a branky: Kretek Stanislav – Pončík Tomáš 1,Borák Jaroslav 2, Sosnowski Marek 3, Sosnowski Martin 23, Dorňák Vít 30, Tomášek Martin 18, Oharek Eliáš 7, Komárek Dominik 1, Valášek Mikuláš 3, Mičkal Tomáš 0, 

Comments are closed.