Starší žáci: Napajedla – RpR 10 : 19 (7:10)

V Napajedlech jsme dokázali hrát jako tým a vezeme body.

Výsledky soutěže ZDE

Napajedla – RpR 10 : 19 (7:10)

V dnešním utkání jsme chtěli vycházet hlavně z důsledné a aktivní obrany. To se nám dařilo v prvních 15 minutách, kdy na ukazateli skóre svítil výsledek 7:2 pro nás. Poté přišel z naší strany útlum v koncentraci, k tomu pár ukvapených střel a ztrát míčů a soupeř upravil poločasový výsledek na rozdíl 3 branek. Kluci ale neměli v plánu utkání ztratit a do druhé půle opět zabrali v obraně a po získání 6ti brankového náskoku již nepovolili soupeři dostat se do hry (jako v první půli) a bezpečně si dokráčeli pro zasloužené vítězství. Pochvalu si zaslouží celý tým, kdy všichni bojovali jako lvi a snažili se na hřišti o co nejlepší výsledek, i když ne vždy se všem dařilo dle jejich představ. Kluci díky a bojujte dál :).

Sestava a branky: Pončík (1), Borák, Bystroň, Sosnowski Marek (1), Sosnowski Martin (7), Melichařík (5), Diatka, Oharek, Valášek (3), Rozsypal, Komárek (1)

Zubří – RpR 25 : 22 (12:9)

Druhé MU jsme odehráli na zuberské palubovce. Soupeř nastoupil v plné sestavě a naši kluci v devíti, z toho s jedním mladším žákem. Do hry šli jako vždy s touhou vyhrát. Na průběh hry se trochu podepsal přelepený míč… Nevyužili jsme několik sedmimetrových hodů. Musím ale kluky pochválit, ač byli ke konci již unavení, pořád do hry dávali všechno. Standa se také snažil vychytat, co se dalo. Také chválím kouče Miloše Janoška, který šel do zápasu  s kluky naplno. Tentokrát to nestačilo a 2 body jsme nezískali.

Sestava a branky: Kretek – Pončík, Borák (1), Sosnowski Marek (1), Sosnowski Martin (1), Dorňák (11), Melichařík (5), Tomášek (2), Oharek (1),

RpR – Vsetín 28 : 21 (12:15)

Podzimní sezónu jsme začali slibně. I když v prvním poločase nás potrápil vsetínský pivot, také jejich gólman,který dobře vychytal spoustu našich střel, i když v některých případech mu naši hráči pomohli góly umístěnými přímo do něj. Kluci byli trochu rozčarováni z pokusu hrát hru na 2 pivoty (ale to na tréninku dopilujeme). A prohrávali jsme o 2 branky. V druhé půlce po poradě v šatně, také novým postům hráčů na hřišti ,za stálého skvělého koučování trenéra Miloše Janoška, se našim klukům začalo dařit a to nejen hráčům,ale i gólmanovi Standovi, který měl dnes „svůj den“.Pomalu jsme skóre začali otáčet a nakonec si připsali na konto 2 body.

Fotogalerie z utkání ZDE

Sestava a branky: Kretek, Kroužecký – Pončík, Melichařík (2), Borák (2), Sosnowski Marek, Sosnowski Martin (4), Dorňák (14), Tomášek (4), Holčák, Oharek (2), Rozsypal, Komárek