Muži: Fr. – Místek – RpR 25 : 23 (13:12)

Z Frýdku – Místku body nevezeme….

 

Výsledky soutěže ZDE


Fr. – Místek – RpR 25 : 23 (13:12)

Sestava a branky: Měrka, Kovanda – Kulišťák (2), Koleček F., Šustáček (2), Holiš (10), Dobiáš (2), Závorka, Špůrek, Koleček T., Koleček J. (6), Ulrych, Holčák


RpR – Polanka n. O. 20 : 20 (10:10)

Fotogalerie z utkání ZDE

Do utkání jsme vstoupili slibně, proměňovali jsme šance a úspěšně bránili útoky soupeře. Soupeř se ale nevzdal, utkání otočil a získal 3 brankové vedení, které jsem ale dokázali srovnat. Na obou stranách byly k vidění výborné výkony brankářů. Vyrovnaná hra pokračovala i ve druhé půli a po závěrečné siréně, jsme se se soupeřem rozešli smírně. 

Sestava a branky: Kovanda, Měrka – Křenek (1), Holiš (3), Dobiáš (3), Závorka, Špůrek, Smejkal, Španihel (2), Koleček J. (2), Koleček T. (4), Ulrych, Holčák, Zuzaňák (4), Pšenica, Kramoliš (1)


Lesana Zubří – RpR 29 : 26 (15:14)

Tradiční derby pro nás začalo lépe a v první desetiminutovce jsme si vytvořili brankový náskok. Soupeř se postupně začal dostávat do hry a těžil z přihrávek do pivota, kdy jsme buď inkasovali branku nebo byl proti nám nařízen 7m hod. I když jsme si po celý první poločas udržovali mírný náskok, dvě minuty před koncem Lesana vyrovnala a následně po naší technické chybě odcházela do šaten z 1 brankovým náskokem. Ve druhé půli jsme si dokázali vzít naše vedení zpět a to a do 20 minuty utkání, poté soupeř opět vyrovnal a dvě a půl minuty před koncem šel do 2brankvoého vedení. Bohužel naše chyby v obraně a ztráta míče znamenala šanci pro soupeře, který své vítěztví navýšil na 3 branky.  

Sestava a branky: Měrka, Kovanda – Pšenica (3), Kulišťák M., Kramoliš (2), Zuzaňák (6), Holiš (1), Dobiáš (2), Závorka (1), Špůrek (2), Smejkal (1), Koleček J. (4), Koleček F. (1), Ulrych (1), Holčák, Španihel (2)


RpR – Litovel B 41 : 25 (25:13)

V tomto utkání jsme byli favoritem, a navíc soupeř přijel ve značně „osekané“ sestavě. V první půli jsme byli aktivnější a hřišti jsme dominovali. I přes vysoký brankový rozdíl, jsme naplno hráli i ve druhé půli a soupeři jsme příliš prostoru pro hru nedávali. Hráli jsme rychlou házenou, zahráli si všichni hráči na soupisce.

Sestava a branky: Měrka, Kovanda (1) – Holčák (1), Pšenica (3), Martinát (5), Křenek (1), Kramoliš (5), Dobiáš (1), Závorka (3), Špůrek (1), Smejkal (2), Koleček T. (4), Koleček J. (9), Kolečak F. (1), Ulrych (4)


Karviná – RpR 36 : 32

V prvním kole jsme narazili na nelehkého soupeře. Přesto jsme dokázali držet krok. Hrálo se vyrovnané utkání, plné pohledných akcích na obou stranách. Po první půli měl ovšem brankově navrch soupeř a my jsme museli dohánět manko. To se nám ale nepodařilo. Karviná je favoritem celé soutěže, nám k lepšímu výsledku chybělo i kousek štěstí. 

Sestava a branky: Měrka, Kovanda  – Slovák, Pšenica (5), Kulišťák, Špůrek, Dobiáš, Španihel (9), Smejkal, Koleček T. (4), Zuzaňák (7), Koleček T. (1), Holčík, Koleček J. (6)

 

Comments are closed.