Mladší dorost: RpR – Nový Jičín 34 : 34 (16:18)

Po dvou výhrách přišla remíza na domácí půdě.

Výsledky soutěže ZDE

RpR – Nový Jičín 34 : 34 (16:18)

Po dvou výhrách přišla remíza na domácí půdě. V prvních 10 minutách jsme byli gólově lepším týmem, ale pak jsme již jen dotahovali mírný náskok soupeře. V poločase jsme na soupeře ztráceli dvě branky. A i když jsme ve druhé půli dokázali několikrát brankový stav srovnat, tak na vítěznou branku nám již nestačil herní čas.

Sestava a branky: Janošek, Kovář – Vlk (2), Všetička (7), Skalka (1), Holčák, Hlavenka, Ondruch (5), Hrdlička (4), Pšenica (15), Mičkal

Hranice – RpR 33 : 42 (21:21)

RpR – Horka n.M. 44 : 23 (24:13)

V souboji dvou týmu na konci tabulky jsme v prvním jarním utkání byli úspěšnější

Sestava a branky: Janošek, Kovář – Vlk (2), Všetička (8), Skalka (1), Holčák (3), Hlavenka (5), Chumchal (6), Střílka (1), Ondruch (6), Mareda (2), Hrdlička (6), Mičkal (4)

RpR – Litovel 31 : 37 (16:17)

Ani v dalším utkání jsme na body nedosáhli…

Sestava a branky: Farkaš, Kovář – Růčka, Všetička (7), Skalka, Holčák (3), Dorňák (4), Kutěj (2), Chumchal (4), Zeman (1), Ondruch (3), Mareda (2), Janošek (1), Vlk (4), Sosnowski

Ostrava – RpR 40 : 35 (19:19)

Sestava a branky: Kovář, Farkaš – Všetička (6), Skalka (2), Chumchal (4), Zeman (4), Ondruch (3), Mareda (8), Janošek (5), Vlk (3)

Bystřice p.H. – RpR 34 : 25 (17:10)

Sestava a branky: Kovář – Všetička (4), Skalka (1), Holčák (1), Kutěj (1), Chumchal (10), Střílka, Ondruch (2), Zeman (1), Janošek (5)

Kopřivnice – RpR 44 : 34 (23 :17)

Sestava a branky: Farkaš, Kovář – Růčka, Všetička (5), Skalka (1), Holčák (2), Báča, Kutěj (1), Chumchal (2), Střílka (1), Ondruch (4), Mareda (4), Janošek (2), Vlk (1), Pšenica (11)

RpR – Karviná B  20 : 23 (10:11)

Sestava a branky: Janošek, Kovář – Růčka, všetička ( 8), Skalka, Holčák (2),Báča (1), Kutěj (3), Chumchal (2), Zeman M., Ondruch, Zeman A., Mareda (3), Vlk (1)

Zlín – RpR    31 : 30 (12:15)

Po vyhrané první půli, jsme bohužel nakonec těsně podlehli o branku.

Sestava a branky: Kovář, Janošek – Zeman M. (2), Všetička (6), Skalka, Holčák (3), Zeman A. (1), Kutěj (5), Chumchal (10), Marek, Mareda (3)

RpR – Polanka  22 : 36 (12:14)

Fotogaleri z utkání ZDE

Sestava a branky: Farkaš, Janošek, Kovář – Růčka (1), Všetička (6), Skalka, Holčák (4), Báča, Kutěj V. (1), Zeman, Pšenica (6), Ondruch (), Marek, Mareda (2)

Nový Jíčín – RpR 27 : 31 (13:13)

Již třetí utkání v pořadí odehrál ml. dorost v Kopřivnici, kde nás hostilo družstvo z Nového Jičína. K utkání jsme dorazili těsně před samotným začátkem po objížďkové trase, za to ale v plné sestavě 16-ti chlapů. Při pohledu na soupeře jsme věděli, že utkání to bude těžké od začátku až do konce. První poločas jsme se přetahovali o vedení , kdy výsledek na konci ukazoval remízu 13:13. Na začátku druhého poločasu se nám podařilo díky rychlým útokům odskočit na rozdíl 3 branek, které jsme na konci utkání ještě navýšili bojovnou hrou v samotném závěru na konečných 27:31 (13:13).

Sestava a branky: Farkaš, Kovář – Vlk (1), Růčka, Všetička (4), Skalka, Holčák (2), Báča, Kutěj (3), Zeman, Střílka, Pšenica (9), Ondruch (5), Marek, Mareda (6), Janošek (1)

RpR – Hranice 34 : 43 (17:23)

V prvním domácím utkání jsme hostili kluky z Hranic. Už od samého začátku jsme věděli, že toto utkání nebude vůbec lehké, vzhledem k urostlému a velmi sehranému týmu. Soupeři nás nejen silně přerostli, ale rovněž i silově přetlačili. V obraně to dneska opravdu moc nešlo ale střelecky jsme se prosazovali jak ze spojky tak tentokrát rovněž i z pivota. Ačkoliv jsme body nezískali, tak jsme předvedli pohlednou hru s bojem až do samého konce.

Sestava a branky: Farkaš, Janošek – Vlk (1), Růčka, Všetička (2), Skalka, Zeman (2), Báče (2), Kutěj V. (9), Zeman, Střílka (4), Holčák (3), Marek (1), Mareda (9)

Horka n.M. – RpR 31 : 38 (18:17)

První utkání mladšího dorostu jsme odehráli netradičně na venkovním hřišti. Hra v otevřeném prostoru nám v první poločase dělala dost problém v podobě špatných přihrávek a hlavně střelbě kolem branky. Ve druhém poločase jsme díky vysunuté obraně a hlavně zlepšené střelbě pomalu získávali brankový náskok na konečných 8 branek 31:38 (18:17).

Sestava a branky: Kovář – Chumchal (2), Všetička (6), Skalka (6), Holčák (6), Báča (3), Kutěj V. (8), Střílka, Janošek (7)