Mladší žáci – Memoriál Pavla Holíka, 23.8.2020

V neděli 23.8.2020 se družstvo mladších žáků zúčastnilo přípravného turnaje v Kostelci na Hané, který pořádal TJ Sokol Centrum Haná. Na Memoriál Pavla Holíka vyrazilo 11 kluků, z nichž jednoho čekala premiéra s házenkářským míčem.

Nejdříve jsme se utkali s našimi sousedy ze Zubří, nad kterými jsme zvítězili o 6 branek. Druhý soupeř byl z Olomouce. Naši kluci málo zabojovali a tak se to odrazilo ve výsledku, kdy nás soupeř porazil o dvě branky.  Závěrem nám palubovka patřila spolu s hráči z domácího týmu  Centru Haná. Soupeř nám nenechal nic zadarmo a po větším odskoku branek naši hoši přestali mít chuť hrát. Tomu odpovídala naše prohra.

Turnaj nám ukázal, že budeme muset pořádně zabrat na trénincích, vysvětlit si hlavně postavení hráčů na hřišti, natrénovat obranu, která je „oříškem“  pro mnoho i starších hráčů.

Chtěla bych poděkovat trenérovi Jardovi Machovi, který odkaučoval první dva zápasy a potom se ujal natáčení posledního zápasu, aby podle záznamu mohl ukázat na tréninku klukům, kde chybovali a trenérovi Květoši Komárkovi za odkaučováni třetího zápasu.

Pořadí turnaje:
1. TJ Sokol Centrum Haná
2. HBC Olomouc 1966
3. TJ Rožnov p. Radh.
4. HC Robe Zubří

Naše výsledky:
RpR – Haná         12 : 27
RpR – Olomouc   12 : 14
RpR – Zubří         16 : 10

Hráči Rožnova: Dvořák, Kazík, Kubíček, Onderka, Matula, Fiurášek, Komárek, Koleček, Vilášek, Mička, Pícha