S.S. Uherské Hradiště – TJ Rožnov pod Radhoštěm 25:10 (14:7)

logo_zapasyPouze s torzem družstva starších žáků jsme odjeli na zápas do Uherského Hradiště. Vypomohli jsme si čtyřmi kluky, kteří své utkání odehráli před námi za mladší žáky, Dominikem, Fildou, Kubou a Davidem. Kluci se snažili a navíc v průběhu zápasu, kdy se nám zranili dva starší žáci, kteří již nenastupovali, odehráli velkou část utkání v základu a předvedli bojovný výkon.

Výsledek odpovídá skladbě družstva, přesto kluky chválím, snažili se v rámci možností a s převládajícím pocitem, že tento výsledek se nezapočítává do konečné tabulky. Zahrál si i gólman Patrik a za odvahu zaslouží pochvalu náš nejmenší Domča Rára, který se bez obav postavil do brány a čelil soupeřovým útokům.

Sestava a branky: Kučera – Rára (1), Deák, Žůrek, Škarka Dominik, Koleček, Měrka, Halamíček (3), Grochol (3), Repák (2), Divín (1)