St. dorost: Prostějov – Rožnov p. R. 31:41 (14:21)

logo_zapasyUtkání starších dorostenců probíhalo podle našich představ a celé utkání jsme měli plně pod kontrolou…

Tabulka soutěže a výsledky dalších zápasů zde.

První poločas bylo mnoho technických chyb a neproměněných šancí.Naši kluci s vidinou výhry  celé soutěže si utkání chtěli užít a proto soupeř dal tolik branek. Zápas byl z obou stran bez obran, ale naše mužstvo ukázalo větší ofenzivní sílu a zkušenost. Chválím celý mančaft za vítězství, pěknou hru v útoku a hlavně brankáře Ondryáše který to neměl jednoduché, protože neměl žádnou podporu v obraně. Body jsou doma a už se těšíme na Zlín, který chceme porazit a tak oslavit vítězství v celé lize . Kluci díky.

Sestava a branky: Ondryáš – Slovák, Rajnoch (1), Vylíčil (3), Adensam (8), Knedla (9), Jurák (8), Španihel (9), Havran, Zuzaňák, Kulišťák, Smejkal (3)

Rožnov p. R.-Polanka  40:20 (19:10)

Starší dorost opět potvrdil favorita a snadno zvítězil nad soupeřem z Polanky n.Odrou. Hvězdou utkání byl Marek Smejkal,který vstřelil 7 branek.Konečný výsledek zápasu 40:20.Do střelecké listiny se zapsali všichni hráči.

Sestava a branky: Ondryáš – Rajnoch (2), Smejkal (7), Vylíčil (3), Adensam (4), Knedla (5), Kulišťák (2), Koláček (2), Španihel (9), Jurák (5), Kantorek (1)

Přerov – Rožnov p. R.    18:39 (7:18)

Utkání v Přerově se vyvíjelo podle očekávání, naši hráči nic nepodcenili a od začátku měli hru ve svých rukou. I když byl soupeř v plné sestavě na hru našich kluků nestačili.  My jsme odjížděli v oslabené sestavě, ale kluci bojovali a zaslouženě jsme si odvezli dva body. Doufám, že už to dohrajeme na vítězné vlně. Chci poděkovat všem klukům a hlavně mladíkovi Danovi Kulišťákovi, který jel s námi a hrál výborně. Také chválím brankáře Ondryáše, který zachytal výborně. Celý mančaft fungoval na jedničku a ještě jednou všem děkuji za výbornou reprezentaci našeho klubu. Kluci jen tak dál vítězství je naše.

Sestava a branky: Ondryáš – Smejkal (4), Vylíčil (1), Adensam (7), Knedla (9), Kulišťák (6), Koláček (1), Španihel (10), Kantorek (1)

Ivančice – Rožnov p. R.    27:26 (12:12)

Dorost zajížděl na horkou půdu do Ivančic…Po příjezdu jsem zjistil nemilou skutečnost, že jsem zapoměl registračku nejlepšího střelce Štěpána Španihela doma a to nás všechny celkem zaskočilo, hlavně Štěpána, kterému se ještě jednou omlouvám. Ivančice se na nás připravili a byli komplet i s hráči kteří hrajou v Zubří. Zápas byl po celou dobu vyrovnaný naši kluci i bez svého lídra bojovali a za to jim chci hodně poděkovat. Tentokrát, i když to nedělám často musím říci že, sudí rozhodovali utkání velmi jednostraně. Nechci se jenom vymlouvat na rozhodčí, je pravdou že jsme některé šance neproměnili, a to rozhodlo. Chci pochválit celé mužstvo i kluky z mladšího dorostu, kteří nám hodně pomohli. Chybělo málo k bodu, ale to se nedá nic dělat bojujeme dál. Chlapi ještě jednou se omlouvám a věřím že už to dotáhnem do vítězného konce.

Sestava a branky: Měrka, Ondryáš – Rajnoch (1), Smejkal (4), Vylíčil, Adensam, Knedla (10), Havran (5), Koláček, Jurák (3), Kulišťák (2), Kantorek (1).

Rožnov p. R.  . Telnice   40:26 (16:13)

Domácí vstoupili do zápasu hodně vlažně.Kupili technické chyby,střelba nebyla přesná…. Nebyli to ti naši hoši, na které jsme zvyklí. Poločas jsme sice vyhráli 16:13, ale nebylo to ono. Po důrazné domluvě trenéra nastoupili naši hráči do druhé půle tak, jak je známe. Chodili do rychlých útoků a zpřesnili střelbu. Zápas v pohodě dohráli a zvítězili 40:26.

Sestava a branky: Ondryáš, Měrka – Slovák, Smejkal (2), Zuzaňák, Vylíčil (4), Adensam (5), Knedla (7), Koláček (1), Španihel (11), Jurák (9), Kulišťák, Kantorek (1).

Napajedla – Rožnov p. R.  29:50 (11:24)

Jednoznačné utkání našeho týmu….I když naši hráči nebyli v plném počtu, utkání jsme měli od začátku ve své režii a bylo jen otázkou kolik branek padne do sítě soupeře.

Sestava a branky: Ondryáš – Rajnoch, Smejkal (8), Kantorek, Adensam (8), Knedla (10), Koláček (4), Španihel (12), Jurák (5), Vylíčil (3)

Rožnov p. R. – KH Z Vsetín 43:24 (22:7)

Jednoznačný souboj s druhým Vsetínem vítězně pro naše kluky. Dle postavení v tabulce i jarních výsledků soupeře jsme čekali těžší a vyrovnanější boj o čelo tabulky. Soupeř ale v dnešním utkání mnoho ze svého házenkářského umu nepředvedl a tak když byl v 15 minutě stav utkání 11:3 bylo jasné, že náš tým kráčí k dalšímu vítězství. Po poločasovém 15ti brankovém vedení kluci v druhé půli, vzhledem k vývoji utkání, polevili jak v přesnosti zakončení, tak v obraně a až „timeoutové“ hřmění trenéra pana Jiřího je uvedlo zpět do koncentrovanějšího výkonu. Soupeř pak korigoval výsledek až v závěrečné 10ti minutovce, kdy padlo 23 branek a kdy již ani jedna z obran na hřišti moc nefungovala.

Sestava a branky: Ondryáš, Měrka – Rajnoch (2), Smejkal (5), Zuzaňák, Vylíčil (1), Adensam (2), Knedla (10), havran (2), Koláček (1), Španihel (6), Jurák (4), Kantorek (10)

TJ STM Olomouc – Rožnov p. R. 24:39 (11:19)

Zápas v Olomouci se nevyvíjel podle našich představ. Kluci dělali zbytečné chyby. Včas se ale vzpamatovali, a zápas si užili. Poločasový výsledek 11:19. Ve druhé polovině náskok ještě navýšili na konečných 24:39

Sestava a branky: Ondryáš – Rajnoch (2), Smejkal (2), Vylíčil (4), Adensam (5), Knedla (8), Koláček, Španihel (8), Jurák (9), Kantorek (1)

Rožnov p. R. – SK Kuřim   40:24 (18:7)

Tým začal odvetnou část II. ligy vysokou výhrou nad posledním celkem tabulky.
Náš soupeř z Kuřimi nekladl větší odpor. Kluci celý zápas kontrolovali. V polovině zápasu byl stav 18:7. Druhou část zápasu odchytal Tomáš Měrka. Do střelecké listiny se zapsali všichni hráči i brankář ml.dorostu.

Sestava a branky: Ondryáš, Měrka (1) – Rajnoch (3), Smejkal (3), Kulišťák (2), Vylíčil (3), Adensam (1), Knedla (8), Havran (3), Koláček (2), Španihel (6), Jurák (6), Kantorek (2)

HC Zlín – Rožnov p. R.   29:44 (13:25)

Poslední zápas podzimní části si kluci chtěli užít. To se jim od začátku utkání dařilo. V 7 minutě jsme vedli 6:0. Soupeři se sice podařilo vstřelit 3 branky, ale naši hráči se rozstříleli a poločas skončil 13:25. Vstup do druhé poloviny se nám opět moc nevydařil. Kluci se v 5 minuté vzpamatovali a soupeře jasně přehráli. Konečný výsledek 29:44. Po podzimní části s 2 bodovým náskokem vedeme tabulku II. ligy.

Sestava a branky: Ondryáš – Koláček, Rajnoch (6), Vylíčil (3), Adensam (4), Knedla (6), Jurák (3), Španihel (17), Kantorek (3), Smejkal (2), Kulišťák (0), Zuzaňák (0), Paťava

12 SK Kuřim 11 2 0 9 245 : 332 4

Rožnov p. R.  – TJ Sokol II Prostějov  38:19 (22:6)

Do dalšího utkáni jsme nastoupili s tím, že nechceme ztratit body v domácím prostředí. Od začátku utkání jsme diktovali tempo a soupeř našemu tempu nestačil. Toto tempo jsme udržovali po celý zápas a tak jsme zvítězili o 19 branek 38:19. Je třeba pochválit celé družstvo za pěknou kolektivní hru.

Sestava a branky: Ondryáš – Rajnoch (2), Smejkal (2), Vylíčil (2), Knedla (3), Koláček (3), Španihel (10), Jurák (8), Kantorek (1), Adensam (7)

DTJ Polanka n.O. – Rožnov p. R.    21:31 (10:15)

Další dva body do tabulky přivezli kluci zaslouženě z Polanky. Prvních 20 minut utkání bylo vyrovnaných, až v závěru první části dění jsme dokázali šňůrou 4 branek soupeři odskočit. Začátek druhé půle nám již tradičně nevyšel dle našich představ, ale kluci šli i dále za svým cílem získat oba body. Postupně jsme přebrali otěže utkání do svých rukou a od poloviny druhé půle si v poklidu dokráčeli pro 10ti brankové vedení. Děkujeme klukům za předvedený výkon, díky i Tomáši Měrkovi za výpomoc v bráně a taky DÍKY našim neúnavným fanynkám Mili, Páji a Páji :).

Sestava  a branky: Měrka – Šmajstrla (1), Rajnoch (3), Kulišťák, Vylíčil (5), Adensam (5), Knedla (6), Koláček, Španihel (9), Slovák, Kantorek (2)

Rožnov p. R. – TJ Sokol Přerov   38:14 (21:5)

Náš soupeř z Přerova s námi držel krok jen v úvodu zápasu. Kluci si zastříleli a poločas skončil 21:5. Druhá polovina měla stejný průběh. Naši hoši sice dělali chyby, ale vítězství je doma a s ním i další vysoké vítězství 38:14.

Sestava a branky: Ondryáš – Šmajstrla (2), Rajnoch (3), Zuzaňák, Vylíčil (3), Adensam (3), Knedla (6), Koláček (2), Španihel (8), Jurák (5), Slovák, Kantorek (6)

SHC Maloměřice – Rožnov p. R.    28:25 (12:17)

Po 6ti výhrách přišla první prohra v sezóně… Do Maloměřic jsme ojeli v oslabené sestavě. Doplnili nás 4 mladší dorostenci. I tak jsme si mysleli, že něco uhrajeme. Kluci podcenili soupeře a celý zápas se jen trápili. Technické chyby, nepřipravená střelba a soupeřovy rychlé branky nás zlomily. Naše první prohra nás mrzí,ale nic se neděje. Bojujeme dál a další body získáme v sobotu na domácí palubovce.

Sestava a branky:

Rožnov p. R. – HK Ivančice   31:25 (13:14)

Utkání, ve kterém „manšaft“ dokázal, že umí otočit utkání a 6 výhra je doma. Na domácí palubovce jsme přivítali silného soupeře z Ivančic.Od začátku utkání nám bylo jasné, že nás čeká hodně těžký zápas. Hrála se rychlá házená a soupeř nás trápil tvrdou obranou. Na konci první poloviny došlo ke zranění našeho pivota, který už do hry nenastoupil. O poločase svítil stav 13:14. V šatně si kluci řekli, že budou bojovat a hrát i za Marka, který čekal v nemocnici na vyšetření.V obraně jsme hodně přitvrdili a náš Kanty nezůstal soupeři nic dlužný. Velká bojovnost a chuť zvítězit dovedla naše hráče k vítězství. Chválíme celé družstvo za kolektivní hru. Děkujeme ml.dorostencům,kteří nás povzbuzovali a v kritické chvíli byli naším 7 hráčem v poli.

Sestava a branky: Ondryáš – Rajnoch, Smejkal (1), Vylíčil (1), Adensam (10), Knedla (1), Koláček, Španihel (8), Jurák (7), Kantorek (3), Petřek

Sokol Telnice – Rožnov p. R.   16:45 (8:22)

Další jednoznačné utkání našich starších dorostenců ve II.lize. Ani další ze soupeřů neprověřil náš tým důkladněji. Již po prvních minutách bylo z průběhu hry na hřišti jasné, že jedinou otázkou bude výše rozdílu ve skóre. Všichni kluci si v tomto utkání vstřelili branku a věříme, že svůj házenkářský um předvedou i v dalších utkáních.

Sestava a branky: Ondryáš – Rajnoch (4), Smejkal (2), Vylíčil (4), Adensam (4), Knedla (9), Koláček (2), Španihel (6), Jurák (8), Kantorek (6)

Rožnov p. R. – TJ F. Napajedla  42:19 (22:9)

Dnes si kluci s chutí zastříleli. Soupeř z Napajedel s námi držel krok jen v úvodu zápasu. Poločas jsme vyhráli 22:9 a celý zápas 42:19. K tomu asi není co dodat. Jen neusnout na vavřínech. Ty těžší zápasy nás teprve čekají.

Sestava a branky: Ondryáš – Rajnoch (3), Smejkal (5), Vylíčil (3), Adensam (4), Knedla (6), Koláček (1), Španihel (11), Jurák (6), Kantorek (1), Šmajstrla (2)

KH Z Vsetín – Rožnov p. R.  29:36 (12:19)

Další kolo podzimní části nabídlo valašské derby mezi Vsetínem a Rožnovem. Zápas se vyvíjel podle našich představ. Klukům se dařilo střelecky a v bráně jim pomohl i Domis Ondryáš. Poločas skončil 19:12. Do druhé poloviny jsme vstoupili hodně vlažně. Náš gólový  náskok se ztenčoval, až v 10 minutě svítil na tabuli stav 22:22. Naštěstí se kluci vzpamatovali a začali hrát svou hru. Vstřelili 2 branky a vítězství si už nenechali vzít. V rozhodující chvíli nás střelecky podržel navrátilec Filip Jurák.Všechny kluky je třeba pochválit za bojovnost a kolektivní hru. Taky je chválím za hodně slušné chování na hřišti, za celý zápas jen 3 žluté karty. Vítězství 36:29 bylo zasloužené a opět zbytečně dramatické.

Sestava a branky: Ondryáš – Rajnoch (3), Smejkal (4), Zuzaňák (1), Vylíčil (3), Adensam (5), Knedla (3), Španihel (7), Jurák (7), Kantorek (3)

Rožnov p. R. – TJ STM Olomouc  38:23 (23:12)

První domácí utkání nám vyšlo a po „vlažnějším rozjezdu“ předváděl tým svou rychlou házenou a nebylo pochyb o tom, kdo na hřišti tahá za delší konec provazu.Úvod utkání byl z naší strany volnější, ale postupně jsme začali udávat tempo utkání a jak je u tohoto týmu zvykem, ve své hře nepolevil až do posledních minut. Gólman Ondryáš v dnešním utkání zlikvidoval tři 7m hody soupeře a k tomu ještě jeden proměnil i v branku v soupeřově síti. Hrála se rychlá a pohledná házená a vedení týmu klukům děkuje za předvedený výkon.

Sestava a branky: Ondryáš (1) – Šmajstrla, Rajnoch (5), Smejkal (4), Vylíčil (3), Adensam (7), Knedla (6), Koláček, Španihel (11), Kantorek (1), Leška

SK Kuřim – Rožnov p. R. 16:44 (10:21)

V úvodním utkání II.ligy staršího dorostu podali kluci výborný výkon a zaslouženě si vezou první body. Věříme, že stejně jako v předchozích sezónách je tým na sezónu dobře připraven a bude horkým kandidátem na obhajobu loňského titulu.Za vysokým vítězstvím na úvod sezóny stojí soustředěný a zodpovědný výkon celého družstva, které střelecky táhli opory týmy Adensam se Španihel a mezi třemi tyčemi „čaroval“ Ondryáš. Klukům se dařilo proměňovat střelecké šance a výborně tým zahrál i v obraně. Trenéři Zuzaňák a Švec děkují klukům za příjemný vstup do sezóny a chválí celé družstvo.

Sestava a branky: Ondryáš – Šmajstrla (3), Rajnoch (4), Smejkal (4), Vylíčil (4), Adensam (10), Kulišťák (4), Koláček (3), Španihel (10), Kantorek (2)