INFORMACE PRO PŘÍPRAVKU

logo_infoV článku naleznete všechny důležité infomace týkající se družstva přípravky. Kdy se trénuje, kde se trénuje, kdo trénuje, co se trénuje atd.
Děti předškolního věku, prvňáčci a druháčci jsou mezi námi kdykoliv vítání, postačí přijít na trénink a tam se již od trenérů vše podstatné dozvíte.
Aktualizovali jsme údaje na období leden – červen 2013

Aktuální dokument pro leden – červen je ke stažení v pdf a to ZDE.
Původní dokument se všeobecnými pokyny je ke stažená v pdf a to ZDE.

Náplň tréninků

V rámci tréninkových jednotek se budeme snažit připravovat děti na pohybové aktivity, které jsou společné různým druhům sportu a jsou také praktické pro běžný život. Součásti tréninků tak budou nejenom házenkářské dovednosti, ale také rozvoj pohybových schopností, rozvoj rychlosti, obratnosti atd. To vše za pomocí průpravných her, překážkových drah, gymnastiky a různých sportů a her.

Termíny tréninků

ÚTERÝ     15:30 – 16:45      Hala SŠIEŘ (vedle krytého bazenu na Koryčanských Pasekách)
PÁTEK      15:00 – 16:30     Tělocvična ZŠ Pod Skalkou

První trénink v roce 2014 bude 7. ledna.

V době oficiálních školních prázdnin a státních svátků tréninky neprobíhají.

Tréninky se tedy neuskuteční v následujících termínech:
pátek 31.1.2014 – pololetní prázdniny
úterý 4.3. a pátek 7.3.2014  – jarní prázdniny
pátek 18.4.2014 – velikonoční prázdniny

Poslední trénink před letními prázdninami se ukuteční v úterý 17.6.2014.

Soustředění 2014

Pro rodiče budoucích minižáků, kteří by zvažovali účast svého dítěte na oddílovém soustředění, uvádíme, že termín šestidenního soustředění bude  16.-21. srpna 2014. Bližší informace Vám sdělíme s dostatečným předstihem. Místo konání je pravděpodobně stejné jako v loňském roce „Nivnická riviéra“ – viz. fotky na našich internetových stránkách.

Co na trénink

K tréninkům děteme doporučujeme míč MOLTEN, určený pro tuto kategorii, který si můžete zakoupit u trenérů za 170 Kč.
Pro potřeby tréninků doporučujeme sálovou obuv s bílou podešví a chrániče kolen.

Dále je možno u trenérů zakoupit klubové ponožky s logem HC Rožnov – 50 Kč

Platby, přihlášky a ostatní

Školné za přípravku házené je 1 200 Kč na celou sezónu a platba je možná následovně:
První polovina (600 Kč) do 30.11.2013.
Druhá polovina (600 Kč) do 31.3.2014.

Návštěva tréninků pouze jedenkrát týdně je možná a školné se po dohodě s trenérem upravuje.

V případě Vašeho zájmu o účast Vašeho dítěte na trénincích přípravky házené, obdržíte od trenérů potřebné dokumenty k vyplnění:

Přihláška a evidenční list člena TJ (v případě úrazu jsou děti tímto pojištěny)

– Přihláška  na školní rok 2013 – 2014. Úterní tréninky na hale probíhají pod záštitou Střediska volného času.     Nezapomeňte lístky podepsat. Uvádějte zde taktéž e-mail, který je pro přenos informací o dění v přípravce nejideálnější.

KONTAKTY
Dana Kutějová, tel. 605 013 904, e-mail: dana@hcroznov.cz – veškeré informace Vám kdykoliv sdělíme.
Mgr. Miloslav Janošek