Winter Cup 2014 – vítězství staršího dorostu

logo_zapasy

Dne 19.1.jsme se zúčastnili International Winter Cupu 2014 v Brně.Turnaj staršího dorostu byl součástí zimní přípravy….

Našimi soupeři byla družstva Fatra Slavia Napajedla, Sokol ll.Prostějov, Handball KP Brno a ŠKP Bratislava.

První zápas s domácím družstvem byl vyrovnaný. Po uplynutí hrací doby jsme prohrávali 22:21. Rozhodčí ještě nařídili 9.metrový hod v náš prospěch. Přesně mířenou střelou se podařilo Tomáši Knedlovi prostřelit bloky  a tak jsme uhráli remízu 22:22.

Další dva zápasy byly snadnější a tak se na hřišti vystřídali i mladší dorostenci, kteří naše družstvo doplnili. Prostějov jsme porazili 26:18 a Napajedla 25:13.

Poslední utkání s Bratislavou bylo moc hezké. Hrála se rychlá a dost tvrdá házená. Naši pivoti ale nikomu nic nezůstanou dlužni. Když jednu ránu dostanou, dvě vrátí. V útoku se nejvíc prosadili Štěpán Španihel a Filip Jurák. Z vítězství 22:18 jsme se opravdu radovali. Celý turnaj nám odchytal Tomáš Měrka.Poslední zápas předvedl hodně dobrých zákroků a v druhé polovině zavřel bránu .Tome jen tak dál. Čeká nás turnaj ml dorostu.

1. Rožnov
2. Bratislava