Starší dorosti – mistři 2014, mladší dorosti vícemistři 2014

logo_infoPo posledním utkání mladšího dorostu a exhibičním utkání staršího dorostu, převzali naši mladší a starší dorostenci poháry a medaile za mistra ve II.lize Morava staršího dorostu a vícemistra ve II. lize Morava Mladšího dorostu.

Fotogalerie ZDE.

BLAHOPŘEJEME VŠECH HRÁČŮM A REALIZAČNÍM TÝMŮM.

konec-sezony_mistri

A jak vidí sezónu staršího dorostu její trenéři?
Celá sezona vyšla výborně naši kluci prohráli jenom dvě utkání a to v Maloměřicích na podzim, kde hráli bez největších opor i tak hráli výborně. Zkušené hráče tam zastoupili někteří mladší jako je Vojta Zuzaňák a spol. Druhé prohrané utkání bylo na jaře, na horké půdě v Ivančicích, kde jsme hráli bez Štěpána protože jsme nechali registračku doma i přesto jsme hráli výborně, i když to na body nestačilo. Chtěl bych všem klukům poděkovat za dobrou práci na tréninku i na zápasech, kde výborně reprezentovali náš klub ,který se v konkurenci neztratil. Hlavně díky starším klukům, kteří končí a odchází do vyšší kategorie. Štěpáne, Dane, Snejxi, Jury, Johny, klobouček,  přeji vám hodně štěstí v životě a hlavně v házené, doufám že se budeme vídat ve chlapech. Samozřejmě chci poděkovat také své ženě Markétě, která nás hlídala a měli jsme všichni perfektní servis, mamko moc díky.Také děkuji našim mladým dorostencům, kteří nám několikrát pomohli odehrát těžká utkán, jmenovitě Dan Kulin, Vojta, Dominik Vrabec, Martin Slovis i jiní. A samozřejmě nesmím zapomenout na kouče Ivana Švece, který s mladýma odvedl vynikající práci a doufám, že budeme dále spolupracovat v příští sezoně. Abych nezapomněl, také děkuji klubu za podporu a výbornou práci pro naši mládež. Doufám že příští rok bude taky tak úspěšný a těším se na další spolupráci. Kluci moc vám děkuji, moc to pro mě znamená a těším se na letní přípravu pěkné prázdniny Přejí Pan Jiří a Paní Markéta. My jsme Rožnov a co jste vy.