Rožnov vyhlásil nejlepší sportovce roku 2015

logo_info

Rožnovští házenkáři ani letos nechyběli v nominaci a ocenění Rožnovské radnice nejlepším sportovcům našeho města.
K dosaženým oceněním blahopřejeme týmu starších žáků a starších dorostenců, včetně jejich trenérských týmů, Jménem našeho oddílu děkujeme hráčům i trenérům za reprezentaci našeho klubu a předváděné sportovní výkony….

Ve spolupráci s Městem, TJ a Sportovní komisí zorganizoval T klub – kulturní agentura v úterý 5. dubna 2016 v kině Panorama slavnostní vyhodnocení ankety Sportovec roku 2015. Anketa Sportovec roku byla vyhlášena už poosmé a v rožnovském kině Panorama bylo oceněno celkem jedenáct sportovců, tři sportovní kolektivy a dva trenéři. Udělena byla i Cena starosty města a oceněno bylo rovněž osm osobností rožnovského sportu.

Ze všech oceněných sportovců byl vybrán a vyhlášen Sportovec roku 2015.
Toto ocenění si odnesla Natálie Dianová (jednotlivec), družstvo starších žáků házené (sportovní kolektivy) a Lubomír Poruba (sportovní trenér).

V kategorii „sportovní kolektivy“  – byl vyhlášen v žákovském kolektivu do 15 let  oddíl házenédružstvo starších žáků Rožnov p. R.,

Trenéři Michaele Skalková, Miroslav Los
Hráči – Filip Koleček, Adam Skalka, Daniel Škarka, Dominik Škarka, Roman Molek, Matěj Cerhák, David Michálek, Miroslav Los, Lukáš Kramoliš, David Žurek, Jakub Holčák, Jan Václavík, Radim Křupala, Václav Heliman, Marek Hyánek, Jakub Válek, Radek Hrstka, Vojtěch Baroš, Václavík Jan, Kulišťák Richard, Slovák Radim

Úspěchy týmu:
V sezóně 2014/2015 konečné 3. místo ve Zlínské lize – starší žáci. Družstvo dosáhlo třetího místa v soutěži, když v konečné tabulce skončilo za Zlínem a prvním Zubřím.

Nejlepším střelcem družstva byl Filip Koleček s 88 brankami, který byl zároveň devátým nejlepším střelcem soutěže. Jeho výkony mu vynesly nominaci na LODM 2015 v Plzni do družstva starších žáků za Zlínský kraj. Účast na olympiádě mu překazilo zranění.

Foto: Město Rožnov p.R.

V kategorii „sportovní kolektivy“  – byl vyhlášen v dorosteneckém a juniorském kolektivu do 21 let oddíl házenédružstvo starších dorostenců Rožnov

Trenéři Jiří Zuzaňák, Ivan Švec, Markéta Zuzaňáková.
Hráči – Vojtěch Zuzaňák, Michal Vylíčil, Martin Slovák, Daniel Kulišťák, Dominik Havran, Ondřej Kantorek, Lukáš Rajnoch, Vilém Riedel, Radek Šmajstrla, Michal Kulišťák, David Petřek, Ondřej Halamíček, Tomáš Grochol, Marek Divín, Martin Paťava, Jan Petřek, Lukáš Turza, Měrka Tomáš, Kučera Patrik

Úspěchy týmu:

V sezóně 2014/2015 konečné 4. místo v II. lize Morava – starší dorost. Družstvo dosáhlo čtvrtého místa v dlouhodobé soutěži, když v konečné tabulce se 32 body (16 vítězství a 6 porážek) skončilo bodově shodně s třetí Litovlí, za Ivančicemi a prvním Zlínem.

Nejlepším střelcem družstva byl Daniel Kulišťák se 133 brankami, který byl zároveň sedmým nejlepším střelcem soutěže.

Tímto umístěním potvrdil klub dlouhodobě kvalitní práci s mládeží (12/13 – 1. místo, 13/14 – 1. místo), za kterou stojí řada dobrovolných trenérů.

Více o vyhlášení Sportovce roku 2015 na webu města Rožnov ZDE