Soustředění 2021

Soustředění 2021

Souhrnné informace ke stažení ZDE

Přihláška ke stažení ZDE

Jak probíhalo soustředění v roce 2020 si můžete přečíst ZDE

Vážení rodiče, mladí házenkáři,

i přes současné nepříznivé podmínky pro sport pevně věříme, že se situace zlepší a my tak budeme moci v létě již společně vyrazit na SOUSTŘEDĚNÍ 2021 a trénovat bez výrazných omezení.

Přinášíme Vám podrobnější informace.

Soustředění tvoří nedílnou součást letní sportovní přípravy mládežnických družstev! Bude se tradičně konat v Nivnici. Webové stránky místa konání soustředění jsou www.nivnicka-riviera.cz. Ubytování účastníků je zajištěno v rekreačních chatkách areálu, popř. v pokojích hotelu na místě samém. Strava je zajištěna plnou penzí, včetně pitného režimu, sociální zařízení a sprchy jsou k dispozici ve všech chatkách a pokojích. K dispozici házenkářské hřiště, atletický stadión, beach hřiště, bazén a další.

TERMÍN KONÁNÍ: 7. 8. – 12. 8. 2021

CENA: 2 900,- Kč (doprava, 5x ubytování, 5x plná penze, pitný režim, sportoviště, bazén, odměny, ceny, závěrečné opékaní, …)

ZÁVAZNÁ PŘIHLÁŠKA: nutno odevzdat do 30. 5. 2021.

  • Přes vaše dítě trenérovi na aktuálních tréninkových jednotkách/konaných dle vývoje epidemiologické situace/, nebo
  • Naskenovanou s podpisem na emailovou adresu: hazena@roznov.cz, prosím využívejte i tuto možnost, vzhledem k měnící se epidemiologické situaci a případným nařízením vlády.

PLATBA ZÁLOHY: Spolu s přihláškou je nutné do 30. 5. 2021 uhradit zálohu ve výši 1 000,- Kč.

  • V hotovosti trenérovi na tréninkové jednotce, nebo
  • Bezhotovostní převodem na číslo účtu 2047030193/0800

Variabilní symbol: rodné číslo hráče bez lomítka (čísla začínající 0 pište bez 0)

Do poznámky uveďte prosím JMÉNO DÍTĚTE!

PLATBA DOPLATKU: Zbývající částku za účast na soustředění je nutno uhradit do 2. 7. 2021 jedním z výše uvedených způsobů.

V případě zrušení akce z důvodu epidemiologických opatření a nařízení vlády budou platby za soustředění vráceny nebo po dohodě převedeny jako oddílové příspěvky na sezonu 2021/2022.

Upřesňující organizační pokyny, další požadované informace/bezinfekčnost, zdravotní potvrzení/ budou v průběhu června zveřejněny na webových stránkách, přihlášeným dětem písemně předány a zaslány na e-mailové adresy Vaše či Vašich dětí. Případné doplňující dotazy Vám rádi doplní trenéři – kontakty na trenéry ZDE