TURNAJ STARŠÍCH ŽÁKŮ ZLÍNSKÉHO KRAJE

V sobotu 26.06.2021 jsme se zúčastnili turnaje starších žáků v Uherském Hradišti.

Ačkoliv byly soutěže pozastaveny, výpadek ze zápasového tempa byl znát. Přesto jsme v rámci svých možností odehráli velmi slušné zápasy.

Utkání v základní skupině:

Rožnov pod Radhoštěm – Zubří II     11 : 7

Rožnov pod Radhoštěm – Zlín     6 : 16

Rožnov pod Radhoštěm – Uh. Hradiště     11 : 15

Utkání o 5 místo:

Rožnov pod Radhoštěm – Holešov     14 : 5

5. místo plně odráží aktuální stav, kde se nyní nacházíme. Bohužel nemáme takovou výškovou převahu jako ostatní týmy. Přesto kluci do každého zápasu dali srdce a za to si zaslouží poděkování. Avšak je tu stále, co zlepšovat.

Na úvod turnaje jsme porazili kluky ze Zubří ( ročník 2007 ), to nás nabudilo. Ovšem druhý zápas s budoucím vítězem celého turnaje Zlínem nám nevyšel. Třetí zápas jsme začali dobře, ale výšková převaha Uherského Hradiště byla nakonec rozhodující. O 5. místo to již bylo jasnější, soupeřovi se hned v prvním zápase zranila největší hvězda, a my do toho přes únavu dali veškeré umění.

Sestava:

Kretek Stanislav, Sosnowski Marek, Komárek Dominik, Kroužecký Martin, Andrys Emil, Stančík Martin, Koleček Vojtěch, Dvořák Adam, Mičkal Tomáš, Matula Kristián