Přijď mezi nás – nábory v úterý 14.9.21

Přijď mezi nás – nábory v úterý 14.9.21

Vážení rodiče žáků prvních až třetích tříd,

oddíl házené TJ Rožnov pod Radhoštěm pořádá pro Vaše děti nábor do přípravky házené, který proběhne v úterý 14. 9. 2021 v době od 15.30 do 16.45 h. ve sportovní hale SŠIEŘ na Koryčanských Pasekách (vedle krytého bazénu). Pro rodiče a děti, kterým uvedený termín nevyhovuje, nabízíme možnost přivézt své dítě na některý z dalších tréninků.

Pravidelné tréninky budou celoročně probíhat v úterý a v pátek vždy od 15.30 h. a ve středu od 16.30 h. ve sportovní hale SŠIEŘ na Koryčanských Pasekách. Nepožadujeme účast na všech tréninkových jednotkách. Rodiče si volí dle potřeby 1 – 3 tréninky týdně. Děti získají v rámci tréninků všeobecnou pohybovou průpravu, která má rozvíjet rychlost, sílu, koordinaci, obratnost a míčovou techniku. Pro děti připravujeme také letní oddílové soustředění. Pokud se budete chtít o dění v oddíle házené dozvědět více, najdete o nás obsáhlé informace na tomto webu.

Případné dotazy: Mgr. Miloslav Janošek – trenér házené a učitel, tel.: 739 039 074, e-mail: milos@hcroznov.cz . Vaše děti povedou: Janošek M., Skalková M., Bena D.  

                               Věříme, že Vašim dětem vyplníme jejich volný čas a to smysluplnou, 

                                                     zábavnou a finančně nenáročnou formou.