MINIŽÁCI – turnaj Rožnov p.Radh.

Sobotního turnaje 6.11.21 se zúčastnily dva kluby – TJ Rožnov a HC Zubří. Každý klub postavil tři družstva. Rožnov družstva namixoval z hráčů rozdílného  věku a tak byl nejmladší Maťa (4 roky) a nejstarší čtvrťáci. Zubří postavilo jedno družstvo druháků a druhé družstvo třeťáků a jedno smíšené. Většina rožnovských kluků si podobnou akci užila poprvé, protože začali chodit na tréninky teprve v září. Všichni ale zaslouží pochvalu za předvedené výkony. Další pochvalu zaslouží rodiče, kteří se přišli na své děti podívat a povzbudit. A těchto rodičů bylo na tribuně opravdu hodně.

MINIŽÁCI – turnaj Rožnov pod Radhoštěm, 23.10.21

V sobotu 23.10.21 uspořádal náš oddíl další z minižákovských turnajů. Celkem se u nás sešlo 6 týmu. 3 týmy chlapců ze Zubří, jeden dívčí tým z Lesany a my jsme měli 2 družstva. Na turnaji se každý tým postupně utkal se všemi soupeři a malé házenkářky a házenkáři si tak zahráiy 5 utkání. Za předvedené výkony na hřišti byly děti odměněny nejen sladkostmi na konci turnaje, ale i potleskem rodičů, kteří přišli své ratolesti podpořit.

MINIŽÁCI – turnaj Kunovice, 9.10.21

Po loňském „výpadku“ se minižáci 9.10. zúčastnili prvního z letošních turnajů v miniházené 4+1 v Kunovicích. Děti byly rády, že si konečně mohou zahrát turnaj. Hrálo se 2 x 10 minut a ke konci utkání nám docházely síly, ale určitě se postupně zlepší a i dál se nám bude dařit. Poděkování patří rodičům, kteří nás na turnaj dovezli a i našim roztleskávačkám.