MINIŽÁCI – turnaj Zubří

MINIŽÁCI – turnaj Zubří

Dne 11. prosince 2021 jsme se zúčastnili turnaje minižáků v Zubří. Ve starší kategorii nastoupila čtyři družstva a hrálo se dvoukolově. Kluci si zahráli 5 utkání. Poslední utkání se již nestihlo. Konfrontace házené zuberské a rožnovské byla pro naše kluky přínosná. Naše hra není zatím založena na obraně. Na tréninku se tomu moc nevěnujeme a tak jsme byli zaskočeni těsnou osobní hrou Zubří a dokonce i přerušováním hry pomocí „čistého faulu“. Kluci si ale na tuto hru přivykli a potom už i sami dokázali být v obraně a taky v útoku úspěšní. Měli jsme jednoho hráče na střídání a hráli jsme utkání dlouhá 12 minut.
Druhé naše družstvo složené z mladších a menších kluků sbíralo první zkušenosti. V mladší kategorii bylo 5 družstev a hrálo se systémem každý s každým. Zahráli si všichni a všichni předvedli, že dělají pokroky. Bylo nás celkem 7, s nejmladším hráčem a zároveň kapitánem družstva Maťou (4 roky).
Děkujeme rodičům za dopravu do Zubří, povzbuzování a odvoz ze Zubří. 

MINIŽÁCI – turnaj Rožnov pod Radhoštěm, 6.11.2021

Sobotního turnaje 6.11.21 se zúčastnily dva kluby – TJ Rožnov a HC Zubří. Každý klub postavil tři družstva. Rožnov družstva namixoval z hráčů rozdílného  věku a tak byl nejmladší Maťa (4 roky) a nejstarší čtvrťáci. Zubří postavilo jedno družstvo druháků a druhé družstvo třeťáků a jedno smíšené. Většina rožnovských kluků si podobnou akci užila poprvé, protože začali chodit na tréninky teprve v září. Všichni ale zaslouží pochvalu za předvedené výkony. Další pochvalu zaslouží rodiče, kteří se přišli na své děti podívat a povzbudit. A těchto rodičů bylo na tribuně opravdu hodně.  

MINIŽÁCI – turnaj Rožnov pod Radhoštěm, 23.10.21

V sobotu 23.10.21 uspořádal náš oddíl další z minižákovských turnajů. Celkem se u nás sešlo 6 týmu. 3 týmy chlapců ze Zubří, jeden dívčí tým z Lesany a my jsme měli 2 družstva. Na turnaji se každý tým postupně utkal se všemi soupeři a malé házenkářky a házenkáři si tak zahráiy 5 utkání. Za předvedené výkony na hřišti byly děti odměněny nejen sladkostmi na konci turnaje, ale i potleskem rodičů, kteří přišli své ratolesti podpořit.

MINIŽÁCI – turnaj Kunovice, 9.10.21

Po loňském „výpadku“ se minižáci 9.10. zúčastnili prvního z letošních turnajů v miniházené 4+1 v Kunovicích. Děti byly rády, že si konečně mohou zahrát turnaj. Hrálo se 2 x 10 minut a ke konci utkání nám docházely síly, ale určitě se postupně zlepší a i dál se nám bude dařit. Poděkování patří rodičům, kteří nás na turnaj dovezli a i našim roztleskávačkám.