MINIŽÁCI – turnaj v Rožnově, 8.5.2022

MINIŽÁCI – turnaj v Rožnově, 8.5.2022

MINIŽÁCI – turnaj v Rožnově p.R., 8.5.22

V neděli 8. května se na rožnovské palubovce sešla dvě družstva kluků ze Zubří, holky z Lesany a domácí Rožnov.

Převážná většina dětí si házenou 5+1 vyzkoušela poprvé. Hrálo se na celé hřiště, ale bylo vidět, že děti nejsou žádní začátečníci a to nejdůležitější – chytit míč – zvládají pěkně. Obranu a postupný útok je nutné dopilovat na tréninku. Z Rožnovských hráčů se prosazoval Míša a k němu se přidávali Honza, Rafa, ale taky malý Davča, který mnohdy nápaditou hrou obecenstvo i rozesmál. Pochvalu ale zaslouží celé dvanáctičlenné družstvo a všichni kluci, kteří pěkně hráli.

MINIŽÁCI – turnaje Zubří, 30.4. – 1.5.22

V sobotu 30.5. a v neděli 1.5. uspořádal Zuberský oddíl turnaje pro minižáky v házené 4+1. V sobotu se při házené radovali a užívali si pohybu mladší děti, v neděli pak ty o trošku starší.

MINIŽÁCI – turnaj Bystřice p. Host., 9.4.2022

V sobotu 9.4.2022 se konal další turnaj minižáků, tentokrát v Bystřici pod Hostýnem.
Odvoz zajistili rodiče, kterým bychom chtěli moc poděkovat. Kluků bylo celkem dvanáct a střídání bylo nutné, protože pořadatel naplánoval 5 utkání s hrací dobou 2x8minut. Zahráli si dostatečně všichni. Menší kluci, mezi nimiž byli i prvňáci Kuba a Vilém, hráli samostatně proti soupeři z Vlašského Meziříčí a ti větší proti pěkně hrajícímu Zubří. Dalšími soupeři byly dvě družstva Bystřice a Lesana Zubří – holky. Kluci musí hodně trénovat a absolvovat co nejvíce podobných turnajů, aby se pořádně zlepšovali. Už z fotografií lze vyčíst spokojenost ve tvářích našich kluků, kteří si zahráli a společně se povzbuzovali k pěkným výkonům.

MINIŽÁCI – turnaj Rožnov p. R., 19.3.2022

V sobotu 19.3. jsme pořádali turnaj mini 4+1 v Rožnově. Kluci ze Zubří nepřijeli s dvěma družstvy a tak jsme je nahradili druhým rožnovským družstvem ve složení: Míša K., Jakub Sv., Péťa H., Vojta Č., Maťa O., Jakub M., Jirka Z.
První družstvo Rožnova hrálo ve složení: Jakub H., Patrik K., Samuel O., Jakub H., Jan K.    
Našimi soupeři byly děti z Val. Meziříčí. Dvě družstva přijela z Bystřice pod Hostýnem a jedno družstvo ze Zubří.
Hra nebyla dnes už tak kolektivní a kluci brzy stříleli na branku. Často dokonce zapomínali bránit. Góly se nepočítají, tak to nikomu ani nevadilo.
Všechny je třeba pochválit za chuť ke hře. Poděkování patří také klukům ze starších a mladších žáků, kteří pomohli s doprovodnými soutěžemi a Mikymu z dorostu, který se ujal role rozhodčího.

Fotogalerie z turnaje ZDE

MINIŽÁCI – turnaj Zubří, 13.3.2022

V neděli 13.3. jsem vyrazili k prvnímu letošnímu turnájku 4+1 do haly v Zubří.
Sestava: Rafael R., Jirka Z., David P., Péťa H., Samuel O. a Maťa O., Kuba J., Kryštof V., Vojta Č.
Kluci podali na začátek pěkné výkony a sehráli vyrovnaná utkání. Střelecky se prosazovali Péťa, Rafael a Vojta.
Postupně jsme se utkali s družstvy Lesany (holky), Zubří a Holešova.
Celé družstvo ale zdobil především kolektivní výkon. Hoši, díky.

MINIŽÁCI – turnaj Zubří, 11.12.2021

Dne 11. prosince 2021 jsme se zúčastnili turnaje minižáků v Zubří. Ve starší kategorii nastoupila čtyři družstva a hrálo se dvoukolově. Kluci si zahráli 5 utkání. Poslední utkání se již nestihlo. Konfrontace házené zuberské a rožnovské byla pro naše kluky přínosná. Naše hra není zatím založena na obraně. Na tréninku se tomu moc nevěnujeme a tak jsme byli zaskočeni těsnou osobní hrou Zubří a dokonce i přerušováním hry pomocí „čistého faulu“. Kluci si ale na tuto hru přivykli a potom už i sami dokázali být v obraně a taky v útoku úspěšní. Měli jsme jednoho hráče na střídání a hráli jsme utkání dlouhá 12 minut.
Druhé naše družstvo složené z mladších a menších kluků sbíralo první zkušenosti. V mladší kategorii bylo 5 družstev a hrálo se systémem každý s každým. Zahráli si všichni a všichni předvedli, že dělají pokroky. Bylo nás celkem 7, s nejmladším hráčem a zároveň kapitánem družstva Maťou (4 roky).
Děkujeme rodičům za dopravu do Zubří, povzbuzování a odvoz ze Zubří. 

MINIŽÁCI – turnaj Rožnov pod Radhoštěm, 6.11.2021

Sobotního turnaje 6.11.21 se zúčastnily dva kluby – TJ Rožnov a HC Zubří. Každý klub postavil tři družstva. Rožnov družstva namixoval z hráčů rozdílného  věku a tak byl nejmladší Maťa (4 roky) a nejstarší čtvrťáci. Zubří postavilo jedno družstvo druháků a druhé družstvo třeťáků a jedno smíšené. Většina rožnovských kluků si podobnou akci užila poprvé, protože začali chodit na tréninky teprve v září. Všichni ale zaslouží pochvalu za předvedené výkony. Další pochvalu zaslouží rodiče, kteří se přišli na své děti podívat a povzbudit. A těchto rodičů bylo na tribuně opravdu hodně.  

MINIŽÁCI – turnaj Rožnov pod Radhoštěm, 23.10.21

V sobotu 23.10.21 uspořádal náš oddíl další z minižákovských turnajů. Celkem se u nás sešlo 6 týmu. 3 týmy chlapců ze Zubří, jeden dívčí tým z Lesany a my jsme měli 2 družstva. Na turnaji se každý tým postupně utkal se všemi soupeři a malé házenkářky a házenkáři si tak zahráiy 5 utkání. Za předvedené výkony na hřišti byly děti odměněny nejen sladkostmi na konci turnaje, ale i potleskem rodičů, kteří přišli své ratolesti podpořit.

MINIŽÁCI – turnaj Kunovice, 9.10.21

Po loňském „výpadku“ se minižáci 9.10. zúčastnili prvního z letošních turnajů v miniházené 4+1 v Kunovicích. Děti byly rády, že si konečně mohou zahrát turnaj. Hrálo se 2 x 10 minut a ke konci utkání nám docházely síly, ale určitě se postupně zlepší a i dál se nám bude dařit. Poděkování patří rodičům, kteří nás na turnaj dovezli a i našim roztleskávačkám.