Výsledky 4.-5.6.2022

V sobotu sehráli své poslední utkání v sezóně i starší žáci, kteří na domácím turnaji porazili Vsetín a remizovali s Uherským Hradištěm. Tabulka soutěže ZDE

Všechny soutěže tak máme letos odehrány.

Mladší žáci letos získávali hlavně zkušenosti, neb v jarní části soutěže došlo k přesunu hráčů z kategorii minižáků do mladších žáků. Kluci se vždy na hřišti snažili a bojovali a věříme, že příští rok už budou prožívat i více radosti z vítězství. Tabulka soutěže ZDE.

Starší dorostenci obsadili v II. lize bronzovou příčku. Z 20 utkání odešli 14x jako vítězí, 5 x jako poražení a 1x se dělili se soupeřem o body. Soutěž vyhráli házenkáři Tatranu Litovel. Tabulka soutěže zde

Muži ve II. lize dosáhli na 8. místo, když shodně 9x zvítězli a 9 x odešli poraženi. 4 x se dělili se soupeři o body. Vítězem soutěže se stali házenkáři Lesany Zubří. Tabulka soutěže zde