TJ ROŽNOV P.R. – LESANA ZUBŘÍ

26. 3. 2022 14:0028:27Hala SŠIEŘ, Rožnov p. R.
Zahájeno 26. 3. 2022

Statistiky utkání (střelci, průběh utkání) – ZDE

Lesana je v této sezóně favorit, když do tohoto utkání měla na svém kontě 15 výher a 1 remízu. Náš tým sice na jaře stoupá výše, ale v posledních dvou utkáních nebodoval. Jak se ale říká „derby nebo favorita“ a to platilo i tentokrát. Úvod nám vyšel a brzy jsme vedli 5:2, následovala ale „krize“ a soupeř během deseti minut otočil skóre na 5:9. My jsme se ale dokázali opět vrátit do hry a do druhé půle jsme šli se 4 brankovým náskokem. 15 minut před koncem, ale soupeř dokázal srovnat na 21:21 a následovala parádní házenkářská bitva se strhujícím závěrem.  Dvacet vteřin před koncem srovnal hostující Hub na 27:27. My jsme měli ještě výhodu posledního útoku u tu Štěpán Španihel v čase 29:58 proměnil ve vítěznou branku.