MLADŠÍ ŽÁCI 8. – 10.12.2023
Vítězem 20. ročníku turnaje se stávají házenkáři z TJ Sokol Sokolnice, kteří ve finále přehráli tým Zubří B. Bronz získává Telnice.
KONEČNÉ POŘADÍ
1. TJ Sokol Sokolnice
2. HC Zubří B
3. TJ Sokol Telnice
4. Handball Liberec
5. HC Tatran Stupava
6. Hostěrádky – Rešov
7. TJ Slovan Modra
8. TJ Sokol Újezd u Brna
9. HBC Olomouc
10. TJ Centrum Haná
11. HC Zubří „A“
12. TJ Rožnov p.R
Nejlepší střelec: | Martin Lepieš | Liberec Handball |
Nejlepší hráč: | Matěj Žák | TJ Sokol Telnice |
Nejlepší brankář: | Miroslav Baxant | TJ Sokol Sokolnice |
FOTOGALERIE
SEMIFINÁLOVÉ SKUPINY A, B, SKUPINA C (9.-12.)
ZÁKLADNÍ SKUPINY 1 – 4
PÁTEK 8.12.2023 – ZÁKLADNÍ SKUPINY 1 – 4
4 – 14:30
1 – 15:10
2 – 15:50
4 – 16:30
1 – 17:10
3 – 17:50
2 – 18:30
4 – 19:10
TJ Slovan Modra – HC Zubří B
TJ Rožnov p.R. – HC Tatran Stupava
HC Zubří A – Újezd u Brna
HC Zubří B – Centrum Haná
TJ Sokol Telnice – TJ Rožnov p.R.
HBC Olomouc – Hostěrádky-Rešov
TJ Sokol Sokolnice – HC Zubří A
Centrum Haná – TJ Slovan Modra
15 : 25
4 : 35
21 : 23
31 : 24
35 : 10
15 : 18
31 : 7
21 : 26
SOBOTA 9.12.2023 – ZÁKLADNÍ SKUPINY 1 – 4
3 – 8:00
1 – 8:35
2 – 9:10
3 – 9:45
SEMIFINÁLOVÉ SKUPINY
C – 10:40
B – 11:20
B – 12:00
A – 12:40
C – 13:20
A – 14:00
B – 14:40
C – 15:20
B – 16:00
C – 16:40
A – 17:20
A – 18:00
Liberec Handball – Hostěrádky-Rešov
HC Tatran Stupava – TJ Sokol Telnice
Újezd u Brna – TJ Sokol Sokolnice
HBC Olomouc – Liberec Handball
A, B, a C (8.-12. místo)
Centrum Haná – HBC Olomouc
TJ Slovan Modra – Liberec Handball
HC Zubří B – Hostěrádky-Rešov
TJ Sokol Sokolnice – Tatran Stupava
HC Zubří A – TJ Rožnov p.R.
Újezd u Brna – TJ Sokol Telnice
TJ Slovan Modra – Hostěrádky-Rešov
HBC Olomouc – TJ Rožnov p.R.
Liberec Handball – HC Zubří B
Centrum Haná – HC Zubří A
Újezd u Brna – Tatran Stupava
TJ Sokol Telnice – TJ Sokol Sokolnice
28 : 21
15 : 22
15 : 27
16 : 22
.
15 : 23
22 : 23
21 : 18
29 : 18
16 : 9
14 : 24
21 : 22
20 : 3
17 : 26
22 : 21
19 : 26
18 : 25
NEDĚLE 3.12.2023
C – 8:00
C- 8:40
F1 – 9:20 o 7. místo
F2 – 10:00 o 5. místo
F3 – 10:45 o 3. místo
F4 – 11:30 o 1. místo
TJ Rožnov p.R. – Centrum Haná
HBC Olomouc – HC Zubří A
Újezd u Brna – TJ Slovan Modra
HC Tatran Stupava – Hostěrádky-Rešov
TJ Sokol Telnice – Liberec Handball
TJ Sokol Sokolnice – Zubří B
8 : 22
22 : 17
14 : 19
23 : 13
23 : 22
27 : 18