HAZKA TENIS CUP 2016

Featured

Hazka tenis cup 16_25.6.2016 _150V sobotu 25.6.2016 za intenzivního slunečního záření, proběhl na zašovských kurtech další ročník oblíbeného tenisového turnaje :) .
8 dvojic bylo rozděleno do dvou skupin a odehráli spolu utkání každý s každým :) . Následně se spolu utkaly celky z obou skupin o čtvrtfinále, následně o semifinále a celý turnaj vyvrcholil utkáním o putovní pohár. Ten získala dvojice Tomáš, Pavel, která se spolu potkala až ve čtvrtfinále :) a porazila dvojici Jarda, Štěpán.
Ani letos nechybělo občerstvení z Vidče, pivečko a dobrá nálada.
FOTOGALERIE Z TURNAJE JE ZDE

Rozloučení se sezónou minižáků a mladších žáků

logo_foto

V pátek 10.6. jsme připravili adrenalinově zábavné rozloučení pro minižáky a mladší žáky. Nejdříve nás čekalo odpoledne v Gibon parku, kde si kluci mohli projít lanovou dráhu v korunách stromů, zaskákat si na trampolíně, vyzkoušet si boj v nafukovacích koulích :) , sjet si dráhu na kruhu nebo krotili elektronického býka.
Rozlůčku jsme pak zakončili společně s rodiči v Braserii, kde jsme měli připraveno opékání.
 Všem přejeme KRÁSNÉ SLUNEČNÉ PRÁZDNINY :) A DÍKY :) .
FOTOGALERIE Z NAŠÍ AKCE JE ZDE

Mladší žáci: Napajedla – RpR 22:18 (11:5)

Featured

logo_zapasyPoslední „mač“ sezóny nám vyšel jen z poloviny a na vítězství to nestačilo. Vzhledem k tomu, že jsme jaro odehráli ve skupině, kde byli spíše starší týmy, tak jsme zde odehráli dobré utkání a věříme, že kluci nasbírané zkušenosti zúročí a to jak ve starších žácích, tak i v mladších, kde většina týmu zůstává….

Výsledky celé soutěže a tabulka ZDE.

Informace o letním soustředění v Nivnici 6. – 11.8.2016

Featured

logo_downloadI toto léto se uskuteční tradiční předsezónní soustředění našeho oddílu na Nivnické riviéře. Níže v odkazech naleznete jak obecné informace o soustředění, tak přihlášku na soustředění a odkazy na článek o loňském soustředění včetně fotogalerie.
Tyto informace obdrží děti i od svých trenérů.

Informace o soustředění zde, přihláška na soustředění  zde (pdf)  a zde 2016 (xlsx).
Více o loňském (léto 2015) soustředění zde,  loňská fotogalerie zde.

Kvě 15

St. dorost: RpR – Litovel 30:21 (13:11)

logo_zapasy

Blahopřejeme celému týmu ke stříbrnému úspěchu v letošním ročníku II. ligy staršího dorostu.
Starší dorost přivítal v posledním kole družstvo z Litovle. Byl to souboj o druhé místo tabulky a taky ten zápas tak vypadal…

Foto z předávání poháru a stříbrné radosti ZDE

Výsledky celé soutěže a tabulka ZDE.

Kvě 14

Ml. dorost: RpR – Litovel 19:22 (11:10)

logo_zapasy

V posledním utkání naši dorosti sice podlehli stříbrnému celku z Litovle, ale celkové 4. místo ve II. lize mladšího dorostu po letošní „náročné“ sezóně úspěchem. Navíc Michal Kulišťák se stal „sedmým“ nejlepším střelcem soutěže, když nastřílel 139 branek a jako střelec 7m hodů byl ještě o příčku výše.

Děkujeme všem klukům za jejich předvedené výkony, obětavost a bojovnost. Poděkování patří i realizačnímu týmu Ivanu Švecovi a Richardu Turzovi.

Výsledky celé soutěže a tabulka ZDE.

Dub 28

1. MÁJ NA NÁMĚSTÍ

1_maj_plakat_2016 finalMěsto Rožnov pořádalo v neděli 1. května Májové oslavy na NÁMĚSTÍ
A nechyběl ani náš házenkářský koutek, kde si děti mohly vyzkoušet hrátky s míčem – driblovali okolo kuželů, skákali přes překážky, proskakovali žebřík a hlavně stříleli na branku. Měli možnost si zkusit dát branku našim dobrovolným brankářům, nebo zamířit do zavěšených kruhů či kuželů.

Pár foteček ze sluncem osvíceného májového náměstí je níže ….