Výsledky 21.-22.9.2019

logo_zapasy

Ve svém premiérovém utkání v I. lize staršího dorostu jsme podlehli Novému Veselí. Muži na úvod sezóny prohráli v Karviné.
Mladší žáci remizovali v Napajedlech, starší žáci vezou z Napajedel dva body. Úspěšně vstoupili do sezóny i mladší dorostenci, kteří uspěli v Horce nad Moravou.

Continue reading

St. dorost: Nové Veselí – RpR 34:22 (13:9)

Featured

K premiérovému zápasu I. ligy jsme vyrazili  k jednomu, ze tří top mládežnickým týmu a to s velkým respektem a očekáváním. Někteří naší kluci z týmu totiž hráli zápas v první lize po roce, a nebo někteří vůbec poprvé. Bohužel v týdnu kvůli zranění vypadl ze sestavy Jakub Krupa, a o to to bylo pro nás horší, hlavně co se týká obrany. Na ostrý start jsme se snažili připravovat posledních 14 dní přípravy.

Výsledky celé soutěže ZDE

Starší žáci: O pohár Olomouckého kraje

Featured

V sobotu 31.8.2019 jsme vycestovali v obsazení 8 starších žáků, 3 mladší žáci, vedoucí družstva Kateřina Všetičková, trenér ml.ž. Květoš Komárek a tatínek Luboš Dorňák, který nám pomohl s dopravou, na přípravný dvoudenní turnaj do Kostelce. Na místě nás již čekal trenér minulé sezóny starších žáků Martin Hacura, který se ujal koučování celého našeho týmu na turnaji “ O pohár olomouckého kraje“.

Rozpis tréninku od 2.9.2019

Featured

Od 2.9.2019 se trénuje dle přiloženého rozpisu. Tento rozpis tréninků by měl být platný v období září 2019 – červen 2020. O případných změnách budou hráče informovat trenéři družstev.

Rozpis tréniků platný od 2.9.2019 – 30.6.2020 – ZDE

Oslavy 100 let Rožnovské házené – 8.6.2019

Featured

Srdečně zveme všechny  bývalé, současné i budou cí hráče, trenéry, vedoucí družstev, přátelé házené a osttaní, kteří se chtějí pobavit na oslavy  „STOVKY

Dopoledne si můžet přijít zahrát házenou 4 + 1 na turnaj pro všechny.

Odpoledne jsou připravena Exhibiční utkání, včetně Staré gardy a Extraligového celku Zubří.
Pro děti jsou připraveny soutěže.
Budeme dražit reprezentační dres pro Kubu Guryču.

Večer bude hrát kapela H.L.T.
Po celý den bude k dispozici občerstvení.

Minižáci: Festival miniházené v Zubří – mini A, mini C – 2.6.2019

Featured

Závěrečným bonbónkem pro naši přípravku i miňásky byl tradiční minifestival házené, kde se na konci sezóny sejdou všechny týmy Zlínského kraje. V letošním roce se Festival vrátil do Zubří a opět zde bylo pro naše malé sportovce vše perfektně připraveno. Děti byly skvělé a všichni zvládli i horké sluníčko, které ten den více než pálilo :).

Sportovec roku 2018 města Rožnov pod Radhoštěm

Featured

V Rožnovském kině Panorama byl 23.4.19  vyhlášen již po 11 Sportovec roku Rožnova pod Radhoštěm.
I v letošním roce jsme měli své zastoupení v oceněných sportovcích a to v kategorii Sportovních kolektivů do 15 let, kde získali oceněni mladší žáci našeho oddílu,  a v kategorii Dorosteneckých a juniorských kolektivů  do 21 let, získali ocenění mladší dorostenci. Mezi osobnostmi rožnovského sportu byli oceněni házenkáři Rudolf Váňa, Vincent Holiš, a Stanislav Halamíček.
Blahopřejeme nejen oceněným členům našeho oddílů, ale všem oceněným sportovcům a funkcionářům a velká gratulace i Sportovci roku 2018, kterým se stala Vendula Krupová.

DOBIÁŠ CUP 2018 – starší žáci

Featured

O víkendu 30.11. – 2.12.2018 jsme oslavili 18. let turnajů DOBIÁŠ CUP ROŽNOV. A oslava to byla více než parádní a to díky výborným výkonům všech 13 týmů, kteřé přijely, zazářil nejlepší hráč a střelec Dominik Janoška,  zamávali jsme reprezntantkám ČR na ME Evropy do Francie, zapálili svíčky kolem dortu, finálový výhoz zvládl Kuba Guryča a díky Vašim gólům putuje na pomoc Kubíka celkem za oba turnaje 4 242 Kč a k tomu spoustu mobilů, které jste přivezli.
Vše o turnaji najdete na webu www.dobiascup.cz

Rožnovská a Radhošťská školní liga

Featured

Školní liga v malé házené je turnajová soutěž pro žáky prvního stupně základních škol z Rožnova a blízkého okolí. ZŠ Pod Skalkou je základnou pro tyto turnaje. V průběhu roku se děti vybraných ročníků setkávají na turnajích a porovnávají své dovednosti v běhání, přihrávání a házení na branku při „malé házené“. Ta se hraje většinou v hale SŠIEŘ na polovině běžného hřiště pro házenou (20x40m) nebo v tělocvičně při ZŠ Pod Skalkou. Continue reading

Rozpis utkání PODZIM 2018

Featured

Přinášíme Vám aktuální rozpis (20.9.2018) utkání našich družstev na podzimní část sezóny 2018/2019. Doplněny turnaje minižactva.
Aktualizace bude probíhat průběžně a budeme Vás o ní informovat.

Rozpis ke stažení ZDE, případně v záložce KE STAŽENÍ