TRÉNINKY SRPEN 2016

Featured

logo_infoPrázdniny jsou v plném proudu a my Vám přejeme jejich pohodové, slunečné a odpočinkové prožití. A nezapomeňte, že na konci července a v srpnu se již házenkáři připravují na další sezónu :) .
Od 1.9. budeme trénovat dle Rozpisu, který naleznete ZDE

• Rozpis tréninků (ke stažení pro minižáky) (přípravku), mladší žáky, starší žáky, mladší a starší dorostence na letošní prázdniny naleznete ZDE nebo v sekci odkazu KE STAŽENÍ – 2016/2017.
  • Kontakty na trenéry jednotlivých družstev najdete v záložce KONTAKTY

Pokyny k letnímu soustředění v Nivnici – odjíždíme v sobotu 6.8.2016

Featured

logo_download Níže přinášíme nejdůležitější pokyny k letnímu soustředění  minižáků, mladších žáků,  starších žáků a dorostenců, které se uskuteční od soboty 6.8. do čtvrtku 11.8. v Nivnici. Všechny potřebné informace jsou ke stažení v přiloženém dokumentu, kde  je také na konci  formulář Prohlášení zákonných zástupců dítěte, který musí děti odevzdat před při odjezdu na soustředění.

Pokyny k letnímu soustředění v Nivnici ZDE

Čer 26

HAZKA TENIS CUP 2016

Hazka tenis cup 16_25.6.2016 _150V sobotu 25.6.2016 za intenzivního slunečního záření, proběhl na zašovských kurtech další ročník oblíbeného tenisového turnaje :) .
8 dvojic bylo rozděleno do dvou skupin a odehráli spolu utkání každý s každým :) . Následně se spolu utkaly celky z obou skupin o čtvrtfinále, následně o semifinále a celý turnaj vyvrcholil utkáním o putovní pohár. Ten získala dvojice Tomáš, Pavel, která se spolu potkala až ve čtvrtfinále :) a porazila dvojici Jarda, Štěpán.
Ani letos nechybělo občerstvení z Vidče, pivečko a dobrá nálada.
FOTOGALERIE Z TURNAJE JE ZDE

Čer 11

Rozloučení se sezónou minižáků a mladších žáků

logo_foto

V pátek 10.6. jsme připravili adrenalinově zábavné rozloučení pro minižáky a mladší žáky. Nejdříve nás čekalo odpoledne v Gibon parku, kde si kluci mohli projít lanovou dráhu v korunách stromů, zaskákat si na trampolíně, vyzkoušet si boj v nafukovacích koulích :) , sjet si dráhu na kruhu nebo krotili elektronického býka.
Rozlůčku jsme pak zakončili společně s rodiči v Braserii, kde jsme měli připraveno opékání.
 Všem přejeme KRÁSNÉ SLUNEČNÉ PRÁZDNINY :) A DÍKY :) .
FOTOGALERIE Z NAŠÍ AKCE JE ZDE

Kvě 30

Mladší žáci: Napajedla – RpR 22:18 (11:5)

logo_zapasyPoslední „mač“ sezóny nám vyšel jen z poloviny a na vítězství to nestačilo. Vzhledem k tomu, že jsme jaro odehráli ve skupině, kde byli spíše starší týmy, tak jsme zde odehráli dobré utkání a věříme, že kluci nasbírané zkušenosti zúročí a to jak ve starších žácích, tak i v mladších, kde většina týmu zůstává….

Výsledky celé soutěže a tabulka ZDE.

Kvě 15

St. dorost: RpR – Litovel 30:21 (13:11)

logo_zapasy

Blahopřejeme celému týmu ke stříbrnému úspěchu v letošním ročníku II. ligy staršího dorostu.
Starší dorost přivítal v posledním kole družstvo z Litovle. Byl to souboj o druhé místo tabulky a taky ten zápas tak vypadal…

Foto z předávání poháru a stříbrné radosti ZDE

Výsledky celé soutěže a tabulka ZDE.