Charitativní běh a mobil pro Kubíčka

Házenkáři, sportovci, přátelé…..

26.5.2018 se v Rožnovském parku běží Charitativní běh pro Kubíčka.

Pojďme taky pomoci a kdo můžete a chcete, tak vemte rodinku, přítelé a přijďte se v 19 hod provětrat do parku a pomoci dobré věci 🙂.

A pokud máte už jiný program, nevadí, máte možnost se zapojit třeba do sbírání starých „nefunkčních“ mobilů, které Kubovi rádi předáme. Stačí, když je přinesete na trénink (nebo pošlete po svém synovi), zápas a dáte Svým trenérům 🙂. Posbírejte to po celé rodině 🙂….. Už jsme dokázali pomoci nadaci Krtek, Strom života, tak do třetice snad pomůžeme Kubovi 🙂.

Každý mobil pomůže 🙂.

Výsledky 12.-13.5.2018

Featured

logo_zapasyMladší dorostenci završili sezónu výhrou nad Olomoucí a radují se ze stříbrného postu ve II.lize. Gratulujeme.
Úspěšní bylo i starší dorostenci, kteří porazili Bohunice (foto zde) a závěr sezóny vyšel i mužům, když získali poslední body sezóny nad Olomoucí (foto zde).
V neděli dohráli soutěž mladší žáci a ve skupině II ve Zlínské lize vystoupali na příčku nejvyšší – GRATULACE 🙂 všem.
Starší žáci přivezli výhru z Napajedel.

Continue reading

Sportovec roku 2017 Rožnova pod Radhoštěm

Featured

V Rožnovském kině Panorama byl 17.4. vyhlášen již 10. jubilejní  ročník Sportovec roku 2017 Rožnova pod Radhoštěm.
I v letošním roce jsme měli své zastoupení v oceněných sportovcích a to v kategorii Sportovních kolektivů do 15 let, kde získali oceněni starší žáci našeho oddílu, v kategoriií seniorů nad 21 let, kde byl oceněn Petr Šlachta a v kategorii Dorosteneckých a juniorských kolektivů  do 21 let, kde zvítězili starší dorostenci.
Blahopřejeme nejen oceněným členům našeho oddílů, ale všem oceněným sportovcům a funkcionářům a velká gratulace i Sportovco roku 2017, kterým se zcela zaslouženě stal Svaťa BOŽÁK.

Continue reading

Turnaj starých pánu Jaroslava Španihela

Featured

V sobotu 17.3.2018 se odehrál Turnaj starých pánů Jaroslava Španihela….

Za účasti čtyř tůmů zvítězili borci z Centrum Haná, druzí byli házenkáři z Veselé, třetí z Holíče a domácí tým Rožnov uzavřel pořadí tohoto turnaje.

Všem sportovcům házenkářům posíláme gratulace a jsme rádi, že si turnaj užili a zasportovali si 🙂

Fotografie ZDE