Mladší žáci odehráli turnaj Horce n.Moravou

Mladší žáci odehráli turnaj Horce n.Moravou

Na závěr prázdnin, v neděli 29.8., odehrálo družstvo mladších žáků přípravný turnaj, který pořádal klub TJ Sokol Horka nad Moravou. Turnaj se uskutečnil v hale v Senici na Hané za účasti 8 týmů.

Na turnaj jsme odjeli pouze se 6ti hráči, ale díky pomoci klukům z Horky a z Kopřivnice, jsme nehráli početně oslabeni. Družstva byla rozdělena na dvě skupiny: Horka n.M., Holešov, Uničov a Kopřivnice byla skupina 1 a my byli společně s Litovlí, Prostějovem a Centrem Haná ve skupině 2.

Naším cílem bylo si vyzkoušet a zjistit, co jsme se na trénincích již naučili a v čem „pokulháváme“. Ve skupině jsme prohráli s Litovlí (6 : 13) a Centrem Haná (6:10) a porazili jsme Prostějov (12:9).

O konečné 5té místo jsme hráli s kluky z Uničova, prohráli jsme 2:11 a obsadili tak konečné 6té místo. V každém týmu byl na závěr turnaje vyhlášen nejlepší hráč, tím se u nás stal Dominik Onderka. Pochvalu za výkon a snahu zaslouží ovšem celý tým.

Naše sestava a branky: Vojtěch Květoň – Střelecký Adam (1), Kubíček Vojtěch (2), Onderka Dominik (16) , Fiurášek Patrik (2), Mička Filip (2)