Český pohár mužů: RpR – Klub Házené Vsetín 33:41

3.kolo RpR – Vsetín 33 : 41

Ve 3. kolo Českého poháru jsme narazili na prvoligový Vsetín. Začátek utkání nám vyšel a až do poloviny první půle jsme se soupeřem drželi krok. Na konci poločasu jsme ztráceli 6 branek. Dokázali jsme se ještě snížit tento rozdíl, ale ve druhé půli si soupeř svůj náskok již hlídal a postupně ho navyšoval. Naše letošní účast v Českém poháru tak tímto utkáním končí.

Nejvíce branek: Krupa 9. Zeman 7, Koleček 5

2.kolo Klimkovice – RpR 28:33

Postupujeme🤩! 3.9.23 jsme díky skvělému týmovému výkonu zvítězili na půdě Klimkovic a zajistili jsme si postup do třetího kola českého poháru, který nám může přinést atraktivního soupeře!🔥🤩. Čekáme na los.

🥅 Nejvíce branek: Krupa 8, Koleček 7, Dobiáš a Zeman 4

1.kolo Osek n.B. – RpR 23 : 40

V prvním kole letošního ročníku Českého poháru jsme roli favorita jsme potvrdili☑️ 27.8.23 jsme Osek venku porazili o 17 branek a zajistili jsme si postup do druhého kola českého poháru!🤩. V dalším kole nás čeká v neděli 3.9. od 16:30 TJ Sokol Klimkovice. Utkání se odehraje v hale v Polance nad Odrou.

🥅 Nejvíce branek: Ulrych 7, Krupa 6, Skýpala a Zeman 5

Statistiky utkání zde