Lesana Zubří – TJ Rožnov p.R.

26. 9. 2021 10:1523:20Robe Aréna ZubříMatch Review
Zahájeno 26. 9. 2021

Statistiky utkání (střelci, průběh utkání) – ZDE

V neděli 26.9.2021 jsme odehráli své první MU v podzimní sezóně a to na palubovce Zubří. Kluci změřili své dovednosti z tréninků a utkali se s děvčaty z Lesany. I když jsme, na rozdíl od děvčat, měli střídačku prázdnou, s děvčaty jsme dokázali skoro držet krok. Hra probíhala převážně v duchu přihrávek dvou hráčů Onderky a Matuly. Proto by bylo třeba, aby se všichni hráči účastnili pravidelně tréninku a stále si mohli zlepšovat a učit se techniku házené a nastala větší spolupráce mezi všemi hráči. I když jsme tentokrát body nezískali, chtěli bychom všechny kluky pochválit, že vydrželi hrát až do konce bez větších známek únavy. Také chválíme Vojtu Květoně, který se od letošní sezóny postavil na post gólmana našeho družstva.

Ostatní zápasy v tomto kole

• ČasZápas