Staří páni – turnaj Holíč, 10.6.2023

Naše družstvo starých pánů zavítalo v sobotu 10. června na Slovensko (Holíč) na 1. Ročník Memoriálu Petra Hržica a Mirka Šlahora.

Fotogalerie z turnaje ZDE

Video z regionální televize k turnaji ZDE

Výsledky:
Holíč : Rožnov 6:4
Holíč určitě neměl lepší tým, ale bohužel jsme nedali vyložené šance, které nás stály body.

Rožnov : Grodkow 11:8
Tento zápas nám vyšel, a skoro po celou dobu jsme si drželi menší náskok, který vydržel až do konce.

Rožnov : Orawa 10:11
Předposlední a velmi vyrovnaný zápas, ve kterém jsme mohli získat aspoň bodík, ale bohužel v poslední minutě se nedali dvě vyložené šance.

Trnava : Rožnov 15:4
Poslední utkání s Trnavou a vítězem celého turnaje, který byl favoritem od začátkku. Byly zde vidět velké a bohaté házenkářské zkušenosti.

Nejlepším střelcem za Rožnov se stal s 8 góly Aleš Czinege.

Nejlepším hráčem za Rožnov jednoznačně si zaslouží Jiří Polášek, který nás v bráně držel po celý turnaj.

Poděkování ale patří celému týmu, že jsme se sešli a odehráli turnaj bez vážného zranění.

A v neposlední řadě velký díky kamarádovi Tondovi Lušovskému za pořízené fotky.