II. ročník SOFTHANDBALL ROŽNOV turnaje pro VŠECHNY…, 12. září 2020

Házená je pro všechny – zvládneš to i TY

V sobotu 12.září 2020 pořádá Házená Rožnov II. ročník  turnaje SOFTHANDBALL ROŽNOV

Turnaj je pro širokou veřejnost a zahrát si může opravdu každý od 5 ti do 100 let. Tak máte-li „sportovního ducha“ a chuť si s kamarády, rodiči, sourozenci zasportovat, tak vyplňte přihlášku a my se na Vás budeme těšit.

Propozice turnaje ke stažení ZDE (nebo i níže v článku)
On – line přihláška na vyplnění ZDE.

Letní soustředění 8. – 13.8.2020 – info k odjezdu, k pobytu, prohlášení

Featured

logo_downloadPřinášíme Vám aktuální informace k Letnímu soustředění  8. – 13.8.2020.

• Odjezd na soustředění v sobotu 8.8.2020 v 10:00 (sraz v 9:45 hod) parkoviště u Kina Panorama
  • Příjezd tamtéž ve čtvrtek 13.8.2020, cca kolem 12:00 hod
  • Účastníci musí při odjezdu odevzdat Prohlášení zákonných zástupců o bezinfekčnosti dítěte – ke stažení ZDE (docx) a ZDE (pdf).
  • Souhrnné informace k účasti, odjezdu a pobytu ke stažení ZDE

„V případě, že by byla vládou v před konáním, či v době konáním soustředění přijata nějaká omezující opatření v souvislosti s Covid 19, budeme Vás neprodleně informovat na vaše kontaktní údaje, přes náš web a facebook.“

Souhrnné Informace o soustředění ZDE, přihláška na soustředění ZDE (xlsx)
Více o loňském (léto 2019) soustředění ZDE,  loňská fotogalerie ZDE.

Prázdniny 2020

Featured

Přejeme Všem příjemné prožití léta a prázdnin.
Po prázdninové pauze začneme trénovat od 3.8.2020.
Rozpisy jednotlivých družstev zvěřejníme později. Tréninkové dny budou na hale v úterý, čtvrtek a pátek. Muži a případně dorostenci budou mít tradičně i pondělní přípravu v posilovně a na fotbalce.

HAZKA TENIS CUP 2020

Featured

Letošní jarní část sezóny byla sice poznamenána „omezením všeho a všude“, ale závěrečný tenisový turnaj celého organizačního štábu Rožnovské házené proběhl 6.6. na kurtech ve Vidči. Účast byla výborná a i když ne všichni předváděli své sportovními umění na kurtu, tak se všichni výborně bavili a zakončili jsme „netradiční“ sezónu.

Fotogalerie z turnaje ZDE

Po „koronavirové“ pauze začínáme od úterý 12.5.2020 znovu TRÉNOVAT

Featured

V úterý 12.5. je začínáme znovu trénovat a to v následujích dnech a časech (pozor jsou nové časy i dny tréninků):

Všechny soutěže, turnaje a utkání  byla již zrušena a nový ročník soutěží bude zahájen v září 2020.

Trénujeme vždy v  ÚTERÝ a ve ČTVRTEK:
15:30 – 16:30 Přípravka, minižáci
16:30 – 17:45 Mladší žáci
17:45 – 19:00 Starší žáci
19:00 – 20:30 Dorost, muži

Tréninky budou probíhat za následujících podmínek a prosíme o jejich respektování:
– během tréninku nemají sportovci roušku, trenéři a další členové týmu ano
– nebudou k dispozici šatny
– přezouvání bude u vstupu na lavičkách, případné převlečení přímo na hale
– u vstupu bude k dispozici dezinfekce
– k dispozici bude WC

Případné další informace Vám poskytnou trenéři jednotlivých družstev.

ŠKOLNÉ 2019/2020 – informace v souvislosti s COVID 19

Vážení rodiče,

chtěli bychom Vás informovat o úpravách platby školného za sezónu 2019/2020 v souvislosti s pandemií koronaviru. Platba školného se v oddíle házené TJ Rožnov upravuje tak, že každý hráč zaplatí pouze za měsíce srpen 2019 – leden 2020. To znamená platbu jedné poloviny školného. Pokud jste již uhradili celé školné na celou sezónu 2019/2020, bude přeplatek automaticky převeden na novou sezónu. V případě nejasností se můžete obrátit na trenéry jednotlivých kategorií nebo na vedení klubu.

Děkujeme a jsme s pozdravem.
Za TJ Rožnov – oddíl házené
Mgr. Miloslav Janošek
místopředseda oddílu házené TJ Rožnov

Minižáci C – poznáme se navzájem :) ?

Featured

Představujeme Vám družstvo Minižáci C. Ačkoliv se nemůžeme s kamarády a kamarádky vidat na tréninku nebo turnaji, tak se představujeme alespoň takto v rouškach a zahrajeme si „Poznáme se navzajem“ ???

Všichni mají opravdu krásné roušky, někteří dokonce originální masky …ale hlavní je, že jsme všichni zdraví a těšíme se na své kamarády až se zase společně potkáme :).
Příště vám představíme družstvo jak i v této složité době doma individuálně trénuje s míčem co jsme se už naučili :)……..Naše fotky v článku, tak poznávejte …..:) Continue reading