Starší dorost: Žeravice – RpR: Odloženo

Před nucenou pauzou v souvislosti s vládním opatřením COVID 19 bylo utkání odloženo..

Výsledky a statistiky soutěže ZDE

Žeravice – RpR: Odloženo

RpR – Napajedla 34 : 25 (16:13)

První domácí utkání nám přineslo další body do tabulky. Utkání bylo vyrovnané až do 18 minuty druhé půle. I když jsme si udržovali mírný náskok, soupeři jsme nedokázali odskočit. To se povedlo až v průběhu 18 – 24 minuty, kdy na našich 5 branek nedokázal soupeř odpovědět.

Sestava a branky: Rybiář, Janošek M.- Ondruch (4), Randýsek (2), Skýpala (5), Holčák M. (1), Kyryljuk (1), Uhriňák (4), Hrdlička (1), Tomášek (2), Janošek Š. (7), Chumchal, Melichařík (5), Hlavenka (2)

KH Vsetín – RpR 35:31 (16:19)

Ve třetím kole II.ligy podlehli starší dorostenci Vsetínu. Po vyhrané první půli, jsme náš 2 brankový náskok nedokázali udržet. Soupeř otočil utkání sérii 5ti branek v rozmezí 17 – 20 minuty. Kluci se ještě i tak dotáhli na rozdíl 1 branky zpět, ale v posledních 2 minutách si Vsetín své vítězství již pohlídal.

Sestava a branky: Janošek M. – Cabák (3), Janošek Š. (1), Semerád (3), Uhriňák (6), Hrdlička, Tomášek (3), Holčák M. (5), Skýpala (1), Kyryljuk (6), Melichařík (2), Chumchal, Ondruch (1)

Polanka n.O. – RpR: odloženo

Utkání 2. kola II.ligy starších dorostenců mezi Polankou a naším týmem byl v souvislosti s COVID 19 odloženo.

Litovel – RpR 24 : 31 (13:16)

Po loňském účinkování v I. lize, která zůstala v souvislosti s COVID 19 nedohrána, bude starší dorost letos hrát v nižší soutěží a to ve II.lize Morava – Sever.
V prvním kole byli úspěšní na půdě Litovle.

Sestava a branky: Janošek M. – Janošek Š. (2), Kyryljuk (1), Melichařík (4), Hrdlička (3), Cabák (5), Vlk (3), Hlavenka (1), Semerád (2), Krupa O. (3), Uhriňák (6), Rybíř, Ondruch, Skýpala (1)