Pro 08

DOBIÁŠ CUP mladších žáků vyhráli chlapci z Bratislavy

placka mladsiO víkendu 6.-8.12. jsme uspořádali 12. ročník turnaje mladších žáků DOBIÁŠ CUP – ROŽNOV 2013. Vítězi se stali chlapci z ŠKP Bratislava, před TJ Slovanem Modra a domácím „A“ týmem. Brankář našeho „B“ týmu Adam Solanský byl vyhlášen nejlepším brankářem turnaje.
Na Nadaci kostní dřeně jsme vystříleli 803 Kč (za každou vstřelenou branku posílíme 1 KČ). Více o turnaji na www.dobiascup.cz.

Pro 09

Dobiáš Cup mladších žáků – summary

11. ročník DOBIÁŠ CUPU mladších žáků je za námi a vítězný pohár putuje tento rok do slovenských Bojnic, stříbro vybojovali kluci z Olomouce 2000 a bronz tým ze Zubří. Domácí Rožnov si odnáší nepopulární bramborovou medaili :-)….

Výsledky zápasů zde, tabulky zápasů zde, střelci zde

Continue reading

Pro 05

Dobiáš Cup (mladší žáci) – propozice turnaje

V odkazu níže si můžete stáhnout propozice turnaje Dobiáš Cup v kategorii mladších žáků, který náš oddíl pořádá od pátku 7.12.2012 do neděle 9.12.2012. V propozici také najdete začátky prvních utkání všech účastníků turnaje. V případě že dojde k nepředpokládaným změnám, bude časový rozvrh během turnaje aktualizován

Propozice turnaje zde

Pro 03

Dobiáš Cup starších žáků – summary

12 ročník turnaje starších žáků DOBIÁŠ CUP – Rožnov 2012 je již minulostí. V neděli v poledne se vítězi letošního ročníku stali kluci z HC Dukly Praha I, když ve finále zdolali Prešov 19:16. Na bronzovém stupínku skončili hráči z MŠK Povážská Bystrice „A“. Domácí tým vedený trenérkou Vylíčilovou a trenérem Turzou obsadil 5. příčku.

Výsledky zápasů zde, tabulky zápasů zde, střelci zde

Continue reading

Lis 29

Dobiáš Cup (starší žáci) – propozice turnaje

V odkazu níže si můžete stáhnout propozice turnaje Dobiáš Cup v kategorii starších žáků, který náš oddíl pořádá od pátku 30.11.2012 do neděle 2.12.2012. V článku potom najdete začátky prvních utkání všech účastníků turnaje. V případě že dojde k nepředpokládaným změnám, bude časový rozvrh během turnaje aktualizován

Propozice turnaje zde 

Continue reading