Untitled

Aside

logo_fotoDo Foto/Videogalerie jsme vložili fotky našich minižáků. Doplnili jsme fotky z turnaje v Bystřici pod Hostýnem a z posledního podzimního turnaje v Holešově. Jelikož soutěžní turnaje skončily, zarelaxovali jsme si u dvou hracích tréninků, kde jsme si např. poprvé vyzkoušeli velkou házenou. I z těchto tréninků máme několik fotek. Poslední fotogalerie je z našeho společného focení. Jelikož jsme se fotili v předvánočním čase, oslovili jsme rodiče s malou charitativní akcí pro olomouckou dětskou onkologie. Výsledek můžete vidět právě v poslední galerii. Moc rodičům za toto gesto dobré vůle děkujeme!

Turnaj v Bystřice p. H. zde, turnaj v Holešově zde, hrací tréninky zde, foto obou týmů + charitativní akce pro dětskou onkologii zde

Čvc 11

Nečekaný úspěch házenkářů Zlínského kraje na letní olympiádě v Plzni

lodm 2015

Ve dnech 14. – 19. 6. 2015 se konaly Hry VII. letní olympiády dětí a mládeže ČR, které hostil Plzeňský kraj. Plzeň se stala na šest dnů domovem pro několik stovek sportovců z jednotlivých krajů ČR, kteří mezi sebou soutěžili v celkem 24 sportovních odvětvích. Také Zlínský kraj měl na olympiádě své zástupce v téměř všech těchto sportovních odvětvích.

Continue reading

Čvn 14

HAZKA TENIS CUP 2015

 13.6. proběhl na kurtech další ročník našeho turnaje házenkářů v tenise a to HAZKA TENIS CUP 2015. Letošními vítězi se stali otec a syn Kučerovi :). Celkem se turnaje v deblu zúčastnilo 9 dvojic, které v sobotním vedru předváděly úctihodné výkony :). Náš hlavní „rozpisář“ Milda zvolil tentokrát hrací systém pro dvě skupiny, kde jsme hráli každý s každým a poté následovalo utkání o umístění. K dobré sobotní pohodě přispělo nejen sluníčko, ale i masíčko z Vidče, pivečko, tvarůžky z Loštic či výborné buchty od Hanky Losové :). Krásné prázdniny všem 🙂
FOTO Z TURNAJE ZDE.

Kvě 31

Úspěšná sezóna Michala Kulišťáka

mladorost_polanka__13-12-2014-_11V právě ukončené sezóně 2014/2015 předvedl Michal Kulišťák výborné výkony a to jak ve svém mateřském Rožnově, kde patřil k oporám mladších dorostencům a vypomáhal starším dorostencům, tak i v sousedním Zubří, kde hostoval v I. lize mladšího dorostu a mimo 2. místa v této soutěži, dokázal se Zubřím vyhrát Česko-Slovenský pohár mladšího dorostu. Více info v článku….

Fotogalerii  Michalovy sezóny v Rožnovském dresu najdete ZDE.

Michalovi gratulujeme k letošním výsledkům a dosaženým brankám, děkujeme mu za vzornou reprezentaci našeho oddílu a přejeme mu hlavně pevné zdraví, přesnou a tvrdou střelu do soupeřových branek a hlavně radost z HÁZENÉ.

Continue reading

Dub 21

Výběr ZKSH se v Rožnově připravoval na Olympiádu

Kemp vyber  ZKSH_chlapci__17.4.2015 _54V pátek 17.4. proběhl další z kempů družstva Výběru chlapců Zlínského kraje, který se připravuje na Letní olympiádu dětí a mládeže.
Jedním z trenérů výběru je i náš trenér Miloslav Janošek, za hráče reprezentuje oddíl Filip Koleček.

Krátký rozhovor s Milošem o přípravě si můžete přečíst ZDE.
Fotogalerie z kempu ZDE.

 

Dub 02

Rožnovský sportovec roku 2014

logo_infoDne 1.4.2015 proběhlo v kině Panorama slavnostní vyhlášení sedmého ročníku ankety, která vždy ocení nejlepší sportovce, trenéry či kolektivy rožnovského sportu za uplynulý kalendářní rok. Celkovým vítězem se stal lyžař Vojtěch Bambušek, ale s prázdnou neodešli ani zástupci rožnovské házené.

Náš oddíl blahopřeje všem oceněným sportovcům, trenérům a funkcionářům a přeje jim hodně dalších úspěchů nejen na palubovkách a hřištích.

Continue reading

Úno 07

Vše nejlepší MIRKU :)

Mira 60

8.2.2015 slaví krásných 60 let (u mužů to snad není tajemství) jeden z házenkářských Rožnovských bardů Mira Horut.

Mirkovi přejeme Vše nejlepší do dalších let, hlavně hodně zdravíčka, pohody, štěstíčka a neustálé dobré nálady, kterou kolem sebe šíří :).

Miro, díky za vše, co jsi nejen pro Rožnovskou házenou udělal, děláš a ještě určitě dlouho dělat budeš.

Foto a video mladších žáků „A“ na třetím Bosu

Aside

logo_videoDo foto/videogalerie jsme vložili třetí hodinu Bosu v sezóně 2014/2015 mladších žáků „A“. Účast špatná, takže nakonec se vánočního bosu bowlingu zúčastní jen 6 kluků. Nicméně kdo v neděli byl, nelitoval. Tomíno s Danem navíc využili nabídky paní Zeťové a šli si 26.12. ještě zdarma pro dopolední nášup v podobě Tea-ba, spinningu a běžeckých pásů. Slavit se musí prací 🙂

Foto a video ZDE