Víkend 26.-27.9., utkání v Bystřici p. Hostýnem odložena

Featured

V sobotu 26.9. odehrají utkání II.ligy muži v Karviné. Minižáci mají turnaj v Zubří. V neděli pak čeká utkání na Vsetíně starší žáky a starší dorostence.

V souvislosti s COVID 19 jsou zatím odložena utkání mladších žáků a mladšího dorostu, která se měla hrát v Bystřici pod Hostýnem.

Minižáci So 26.9. 10:30 Turnaj v Zubří    
Ml. žáci Ne 27.9.  14:45 Bystřice p.H. – RpR Zl. liga ZRUŠENO
ODLOŽENO
St. žáci Ne 27.9.  10:30 Vsetín – RpR Zl. liga Výsledky ZDE
Ml. dorost Ne 27.9.  9:00 Bystřice p.H. – RpR II.liga ZRUŠENO
ODLOŽENO
St. dorost Ne 27.9.  15:00 Vsetín – RpR II.liga Výsledky ZDE
Muži So 26.9. 15:30 Karviná – RpR II. liga Výsledky ZDE

 

II. ročník SOFTHANDBALL ROŽNOV je za námi

Featured

Dne 12.9.2020 se na Atletickém hřišti Dany Zátopkové v Rožnově konal II. ročník softhandballového turnaje „Rožnovský pěňák“. Softhandball je v Rožnově vytvořené odvětví házené, které vzniklo z házené 4+1 pro nejmenší miniházenkáře. Rožnovští házenkáři jsou propagátoři tohoto zábavného druhu házené, která se hraje s upravenými pravidly házené na malém hřišti bez driblinku s pěnovým míčem, a rozšířili ho na všechny věkové kategorie. No a tak se na hrací ploše sešli nejmenší házenkáři se svými rodiči a hráli holky a kluci společně se staršími kamarády ze školy, kteří házenou hrají jen ve škole v rámci tělocviku.

FOTOGALERIE Z TURNAJE ZDE

Continue reading

Soustředění 2020

Featured

Od soboty 8. srpna do čtvrtka 13. srpna se uskutečnilo tradiční letní soustředěni v Nivnici na Nivnické riviéře. Letos se sešlo celkem 26 házenkářů a to v kategorii mladších žáků, starších žáků a dorostenců. 

Fotogalerie ze soustředění ZDE – děkujeme Sylvě a Katce za fotodokumentaci
Continue reading