Čvn 16

Ml. žáci „A“: Rožnov p.R. – Luhačovice 33:37 (15:20)

logo_zapasyV nefalšovanou přestřelku se zvrhlo naše poslední mistrovské utkání. My i náš soupeř z Luhačovic jsme v součtu nastříleli neuvěřitelných 70 branek! Zážitek z nastřílených branek tak může kazit jen fakt, že nám soupeř vstřelil o 4 branky více, než jsme vstřelili my jemu… 

Foto z předávání medailí ZDE

Ostatní podzimní výsledky a tabulka soutěže ZDE, jarní ZDE

Continue reading

Čvn 11

Mladší žáci „B“ 2014/2015

logo_zapasyDružstvo mladších žáků B nastupovalo v sezóně 2014/2015 pod vedením Diddy Dvořákové a Katky Všetičkové. Tým tvořený převážené kluky ročníku 2004 (minižáci) se na podzim seznamoval s „šestkovou házenou“ a na jaře pak ukázal, že v Rožnově se o budoucnost házené bát nemusíme :).

Po podzimní části, kdy jsme získali 7 bodů (v tabulce není nesoutěžní utkání s Hovězím), nastříleli jsme 98 branek a dostali jsme 151 branek.

V jarní části soutěže Zlínské ligy mladšího žactva II, pak tým předvedl herní zlepšení, které přineslo i více bodů (11), více vstřelených branek (156) a méně obdržených gólů (145).

K hlavním střeleckým tahounům družstva patřili Matyáš Janošek, Tadeáš Báča a Martin Chumchal.

 

Ostatní výsledky a tabulka soutěže jaro 2015 ZDE
Ostatní  výsledky a tabulka soutěže podzim 2014  ZDE.

Continue reading

Úno 08

5. místo pro mladší žáky v Karviné

logo_zapasyNedělní den strávil tým mladších žáků v Karviné, kde na ně čekalo náročných 5 utkání. Po dvou výhrách (Zlín, Třinec) a 3 prohrách (Karviná, Frýdek – Místek a Polanka) jsme obsadili 5. místo, když o 3.-.5. místu rozhodla minutabulka mezi námi, Zlínem a Polankou. Vítězem turnaje se stalo domácí Karviná před Frýdkem – Místkem,Zlínem a Polankou. Na 6 místě skončil Třinec.

Continue reading

Pro 21

Ježíšek zazvonil medailí :)

logo_zapasyV sobotu 20.12. se mladší žáci B zůčastnili Vánočního turnaje ve Velké Bystřici. K našim kámarádům zde jezdíme velmi rádi, neb mají pro nás vždy perfektně připravený turnaj. Ani nyní tomu nebylo jinak:
Díky všem za příjemné strávený předvánoční čas a našim fanouškům za podporu a dopravu 🙂
Pár foto z turnaje ZDE.

Continue reading

Říj 28

Jak jsme poráželi kuželky

logo_fotoV pátek 24.10. si zpestřil B tým mladších žáků začátek podzimních prázdnin na kuželkách v Zubří. Díky Romanovi, který pro kluky připravil bezva odpoledne a rodičům, kteří neváhali se zapojit do soutěžení a sportování s kluky, jsme prožili parádní čas. Už teď se těšíme na další sportovní zápolení :).
Vše je zdokumentováno na fotografiích, kterí jsou k prohlédnutí ZDE.