Aktuální tréninky v prosinci 2020 – poslední tréninky jsou v úterý 15.12.

Featured

Po uvolnění „vládních restrikcí“ začaly některé z našich týmů v 8.12. trénovat. Bohužel vládní restrikce znovu vystavily „stopku“ všem vnitřním sportovištím. Poslední tréninky se uskuteční v úterý 15.2.2020.

Dále sledujte náš web a Vaše „informační kanály“ s trenéry, kteří Vás budou o dalším začátku tréninků vždy aktuálně informovat, dle vývoje situace…..

Continue reading

Víkend 10. – 11.10.2020

Featured

Poslední víkend před „nařízeným přerušením soutěží“. Odehrát své utkání by měli pouze muži.  Mladší žáci, starší žáci, mladší dorostenci a starší dorostenci mají svá utkání odložena. 

 

 

Ml. žáci     Zlín „A“_D – RpR Zl. liga ODLOŽENO
St. žáci     Zubří B – RpR  Zl. liga ODLOŽENO
Ml. dorost     Hranice – RpR  II.liga ODLOŽENO
St. dorost     Žeravice – RpR  II.liga ODLOŽENO
Muži So 10.10. 12:00 Luhačovice – RpR  II. liga 26 : 32

 

II. ročník SOFTHANDBALL ROŽNOV je za námi

Featured

Dne 12.9.2020 se na Atletickém hřišti Dany Zátopkové v Rožnově konal II. ročník softhandballového turnaje „Rožnovský pěňák“. Softhandball je v Rožnově vytvořené odvětví házené, které vzniklo z házené 4+1 pro nejmenší miniházenkáře. Rožnovští házenkáři jsou propagátoři tohoto zábavného druhu házené, která se hraje s upravenými pravidly házené na malém hřišti bez driblinku s pěnovým míčem, a rozšířili ho na všechny věkové kategorie. No a tak se na hrací ploše sešli nejmenší házenkáři se svými rodiči a hráli holky a kluci společně se staršími kamarády ze školy, kteří házenou hrají jen ve škole v rámci tělocviku.

FOTOGALERIE Z TURNAJE ZDE

Continue reading

Soustředění 2020

Featured

Od soboty 8. srpna do čtvrtka 13. srpna se uskutečnilo tradiční letní soustředěni v Nivnici na Nivnické riviéře. Letos se sešlo celkem 26 házenkářů a to v kategorii mladších žáků, starších žáků a dorostenců. 

Fotogalerie ze soustředění ZDE – děkujeme Sylvě a Katce za fotodokumentaci
Continue reading