Úno 13

Výsledky 2. kola Žákovské ligy

logo_infoSkupinu E 2. kola Žákovské ligy hostil tuto sobotu náš oddíl v hale na Koryčanských pasekách. Po 10 zápasech se o vítězi skupiny rozhodovalo až v minitabulce mezi Plzní, Sokolem Ostravou a našimi staršími žáky. Nakonec si vítězství odvezli kluci z Plzně. Naši hráči skončili na třetím místě a mohou se tak těšit na 3. kolo. Gratulujeme!

Kompletní výsledky zde 

Pro 09

Dobiáš Cup mladších žáků – summary

11. ročník DOBIÁŠ CUPU mladších žáků je za námi a vítězný pohár putuje tento rok do slovenských Bojnic, stříbro vybojovali kluci z Olomouce 2000 a bronz tým ze Zubří. Domácí Rožnov si odnáší nepopulární bramborovou medaili :-)….

Výsledky zápasů zde, tabulky zápasů zde, střelci zde

Continue reading

Pro 05

Dobiáš Cup (mladší žáci) – propozice turnaje

V odkazu níže si můžete stáhnout propozice turnaje Dobiáš Cup v kategorii mladších žáků, který náš oddíl pořádá od pátku 7.12.2012 do neděle 9.12.2012. V propozici také najdete začátky prvních utkání všech účastníků turnaje. V případě že dojde k nepředpokládaným změnám, bude časový rozvrh během turnaje aktualizován

Propozice turnaje zde

Pro 03

Pozdrav pro Petru

Ve dnech 4.-16.12. bude probíhat v Srbsku ME žen v házené. Nejen, že se po letech na vrcholnou akci probojovala naše ženská reprezentace, ale k naší radosti bude  na této akci i Petra Růčková, která začínala s házenou právě v našem klubu. Rožnovská házená přeje Petře i všem ostatním holkám hodně štěstí při bojích na EURU a držíme palce. Přenosy z ME můžete sledovat i na programu ČT4. První utkání hrají holky 4.12. v 17:30 s Ukrajinou.

Continue reading

Pro 03

Dobiáš Cup starších žáků – summary

12 ročník turnaje starších žáků DOBIÁŠ CUP – Rožnov 2012 je již minulostí. V neděli v poledne se vítězi letošního ročníku stali kluci z HC Dukly Praha I, když ve finále zdolali Prešov 19:16. Na bronzovém stupínku skončili hráči z MŠK Povážská Bystrice „A“. Domácí tým vedený trenérkou Vylíčilovou a trenérem Turzou obsadil 5. příčku.

Výsledky zápasů zde, tabulky zápasů zde, střelci zde

Continue reading