Bře 17

BOBO CUP 2014 – minižáci

logo_zapasyVe dnech 15.-16.3.2014 se dva týmy našich starších minižáků zúčastnily 2. ročníku turnaje BOBO CUP ve Velké Bystřici.
Turnaj byl výborně zorganizován a všem 21 týmům (starší a mladší kategorie) se líbil.
Takže díky do Velké Bystřice, kde s dětmi pracují velmi dobře :).
Další dík patří tatínkům – Kvapilovi a Krčmovi za převzetí části trenérských povinností a pomoci s dětmi, včetně dopravy a Růčkovi a Melichaříkovi za dopravu a povzbuzování a samozřejmě naši vedoucí Katce Všetičkové, která zároveň plnila i roli fotografky.

Continue reading

Led 26

„Pololetní jednička“ – další zkušenost pro minižáky

logo_zapasyJelikož v lednu nebyl do naší skupiny zařazen žádný z turnajů ZKSH a kluci byli zklamaní, že jejich kamarádi z „B“ týmu turnaj mají, rozhodli jsme se, že vyrazíme na turnaj „Pololetní jednička“ do Horky nad Moravou.
A  posíláme do Horky velkou „JEDNIČKU“ za perfektně zorganizovaný turnaj pro děti.
Dík patří i tatínkům, kteří nás v mrazivé neděli do Horky a zpět dopravili a navíc nás i celý turnaj podporovali.

Continue reading

Pro 15

Ježíšek ve Zlíně rozdával medaile :)

logo_zapasyV sobotu 14. prosince se naši miňásci zůčastnili Vánočního turnaje 4+ 1  ve Zlíně, který oddíl HC Junior Zlín uspořádal pro děti narozené v roce 2004 a mladší. Turnaj jsme si všichni parádně užili :). Kluci byli spokojení a medaile na závěr turnaje pro ně byly tím pravým házenkářským dárkem od Ježíška :). Díky rodičům za pomoc s dopravou a podporu a díky do Zlína  za vydařenou sobotu :).
Foto z turnaje ZDE.

Continue reading

Zář 01

Minižáci, turnaj Horka nad Moravou, 31.8.2013

logo_zapasyPoslední prázdninou sobotu si naši minižáci užili na turnaji v Horce nad Moravou. Hrálo se na venkovních hříštích, svítilo sluničko a k dispozici bylo klukům malé průlezkové centrum se skluzavkou a trampolína. Navíc jsme si opravdu dobře a hlavně s chutí zahráli 5 utkání. Byl to příjemný konec prázdnin a do Horky nad Moravou posíláme poděkování za dobře připravené turnaj pro naše nejmenší. Fotky z turnaje si můžete prohlédnout ZDE.

Continue reading