St. dorost: RpR – Vsetín 28 : 32 (18:17)

Ač kluci předvedli dobrý výkon, vítězství nám bohužel uniklo…

 

 

VÝSLEDKY CELÉ SOUTĚŽE ZDE


RpR – Vsetín  28 : 32 (18:17)

Derby staršího dorostu se Vsetínem- výborná první půle jak z naší, tak ze strany soupeře. Ve druhé části soupeř odskočil a našim klukům se již nepodařilo zareagovat, i přes snahu, kdy jsme výsledek srovnávali, ale nedostatek sil byl zejména příčinou, že jsme zápas nedokázali zdramatizovat. Pochvala patří celému týmu, Michalovi  a další klukům za branky, klukům ze Zubří, kteří pomohli a našim mladším dorostům, kteří měli v nohách vítězný zápas s Hranicemi.

Sestava a branky: Mikulenka – Kulišťák (12), Melichařík (1), Michálek (1), Kramoliš (7), Ulrych, Doubek, Holčák (2), Cabák (2), Měrka, Škarka Dan. (3)


RpR – Olomouc  26 : 36 (8:20)

Hodně nepovedené utkání plné technických chyb. Zápas na který by bylo nejlepší co nejrychleji zapomenout. Je třeba začít trošku trénovat. I když v oslabené sestavě, ale s těmi nejzkušenějšími jsme toto utkání vůbec nezvládli. Výkon byl bez bojovnosti a bez nasazení. Doufám, že se do příštího týdne dáme dohromady a proti Vsetínu zabojujeme a získáme důležité body.

Sestava a branky: Kulišťák R. – Kulišťák M. (5), Melichařík (3), Koleček (1), Kačmarik (2), Měrka, Holčák (3), Škarka Daniel (12)


RpR – Litovel 31 : 27 (15:12)

Tak konečně je konec starší dorost dohrál podzimní část v sobotu s  velmi silným soupeřem z Litovle. Tento zápas se musel líbit, byla to rychlá a pohledná házená z obou stran. Šlo o hodně, a taky to bylo na hřišti znát, dělali jsme hloupé chyby, ale ani soupeř nehrál bez chyb, Zápas byl vyrovnaný až do konce, rozhodlo naše srdíčko ,které chtělo vítězství více. Kluci dřeli a bojovali až do konce, a zaslouženě přezimujeme na druhém místě. Dělám to pokaždé, ale nemohu si pomoci, chválím celé družstvo nejen za tento zápas, ale za celou podzimní část. Kluky z mladšího dorostu bez kterých bychom ani soutěž nemohli odehrát a v neposlední řadě taky klukům ze Zubří. Pánové chci vám všem popřát krásné a bohaté vánoce hodně zdraví, štěstí a doufám, že se všichni po Novém roce sejdeme na hale, abychom dokončili to co jsme tak výborně začali. POZOR NA SILVESTRA OPATRNĚ.

Sestava a branky: Kulišťák R., Douda – Kulišťák M. (7), Melichařík, Michálek (5), Skalka, Kramoliš, Koleček (1), Kačmarik (5), Škarka Dominik, Holčák J., Cabák (3), Palát (7), Škarka Daniel (3)


Žeravice – RpR 27:32 (17:14)

Starší dorost hrál v neděli se silným soupeřem z Žeravic. Zápas to byl velice těžký, začátek se nám vydařil,vedli jsme už o 4 branky, ale svými chybami jsme nakonec poločas prohráli o 3. Naopak druhý poločas jsme nezačali vůbec dobře, nedařila se nám koncovka, ale i v obraně jsme dělali školácké chyby. Soupeř odskočil až na 5 branek, ale kluci to nezabalili, zlepšenou obranou a proměněním vyložených šancí se nám podařili ukořistit důležité bodíky. Musím pochválit celé družstvo, že se nepoložili a pořád věřili, že můžeme vyhrát. V brance byl opět výborný Vojta a také nesmím zapomenout na kluky ze Zubří Dušana Paláta a Štěpána Cabáka, kteří nám taky hodně pomohli. Kluci vydržme v sobotu je poslední zápas a pak si dáme zasloužený odpočinek.všem velký dík a v úterý na hale.

Sestava a branky: Douda – Palát (7), Melichařík, Michálek (6), Skalka, Holčák (1), Kramoliš (2),Koleček (2), Kačmarik (9), Hyánek, Cabák (1), Škarka Dominik (2), Škarka Daniel (3)


RpR – Horka n. M.  35 : 29 (18:10)

Starší dorost přivítal družstvo Horká nad Moravou a od začátku jsme měli zápas ve svých rukou. Hráli jsme naši rychlou házenou, která se musela líbit. Konečně nás bylo dost, zahráli si všichni a to je důležité. Bodíky jsou doma a doufám, že v neděli v Žeravicích uspějeme, jde o velice důležité body se soupeřem velice kvalitním. Ve druhém poločase jsme trochu polevili v koncentraci a důsledek toho, že za 8 posledních minut  jsme dostali 8 branek a žádnou jsme nevstřelili, proto výsledek byl jenom o 6 branek. Tohle by se nám z jiným silnějším soupeřem nemuselo vyplatit a doufám jenom že to byla pouze ojedinělost.  Chválím celé družstvo za dobrý kolektivní výkon až na koncovku.

Sestava a branky: Kulišťák R. – Kulišťák M. (3), Michálek (7), Melichařík (1), Skalka (4), Kramoliš (5), Kačmarik (5), Škarka Dominik (1), Holčák (1), Hyánek, Doubek (2), Měrka, Koleček (4), Škarka Daniel (2)


Bohunice – RpR  17:27 (3:15)

Starší dorost zajížděl v neděli do Bohunic. Od první chvíle bylo jasné, kdo si odveze body. Naši kluci na soupeře vlítli a první poločas skončil o 12 branek. Ve druhém poločase jsme dali příležitost také klukům z lavičky, kteří tolik šancí nedostávají a vůbec nezklamali. Soupeře jsme přehrávali jak v obraně, tak i v rychlém útoku a to rozhodlo. Naši kluci potom začali zkoušet nějaké fintičky, což je něco na mě, ale ve zdraví jsem to ustál. Zápas to byl jednoznačný ,chci poděkovat všem hráčům, kteří s námi jeli samozřejmě myslím i kluky ze Zubří Tomáše Šustáčka a Štěpána Cabáka, všichni hráli výborně. Taky v brance Vojta byl v prvním poločase skoro nepřekonatelný, dostal pouze 3 branky super výkon. Všem díky a doufám že příští týden navážeme s Horkou na výsledek s Bohunic.

Sestava a branky: Douda, Kulišťák – Měrka, Michálek (7), Melichařík, Skalka (4), Šustáček T. (1), Kramoliš (4), Mička (2), Skalík, Hyánek (1), Cabák (7), Škarka Daniel (1), Holčák


Zlín – RpR 27:20 (10:10)

Starší dorost, pardon mladší dorost, odehrál obě utkání ve Zlíně. Kluci z ml.dorostu po svém velmi těžkém utkání, museli opět zachraňovat starší dorost, aby se vůbec mohlo hrát. Někteří hráči nebyli schopni si udělat čas a dojít na zápas, nechápu to a je to pro mě veliké zklamání. Mladší kluci první poločas ještě stačili se silami, ale ve druhé půli už to prostě nešlo. Chci všem klukům hodně poděkovat za velkou bojovnost ,ale na body to tentokrát nestačilo. Ještě jedna nepříjemnost ,nechal se vyloučit náš brankář, ale to se může stát. Díky taky klukům ze Zubří, kteří nám pomohli. Chlapci ,vzpamatujte se takhle to dál nepůjde nejde, aby za vás dřeli mladší kluci. Ještě jednou všem velký dík.

Sestava a branky: Kulišťák, Douda – Měrka, Doube, Michálek, Kramoliš (2), Cabák (2), Melichařík, Buberník (8), Los, Hyánek (1), Holčák (3), Škarka Daniel (4), Škarka Dominik


RpR – Polanka n.O. 31:29 (11:18)

Starší dorost přivítal v neděli silného soupeře z Polanky. Byl to zápas dvou rozdílných poločasů. V prvním se nám nedařila obrana a v útoku jsme byli ospalí a nic se nám nedařilo a proto jsme prohrávali už o 7 branek. Ve druhém poločase po rozmluvě v kabině nastoupilo úplně jiné družstvo, začali jsme mluvit v obraně, a startovali do rychlých výpadů do soupeřovy obrany a šance jsme začali proměňovat. Celé družstvo začalo bojovat jako celek, a to nakonec  vyrovnané utkání rozhodlo. Byl to velice těžký zápas, hlavně pro kluky z mladšího dorostu, kteří měli v nohách už jedno utkání. Je těžko někoho vyzdvihnout, protože musím pochválit celé družstvo za neuvěřitelnou bojovnost a morální sílu, kterou v druhém poločase ukázali. Tak snad jenom střelci Michal Kulišťák, Kramoliš Lukáš a brankář Richard Kulišťák, kteří byli tahouny družstva, ale opravdu celé družstvo si zaslouží velké díky za předvedenou hru a důležité dva bodíky.Kluci díky a v úterý na hale.

Sestava a branky: Kulišťák R. – Kulišťák M. (11), Michálek (5), Melichařík (1), Skalka, Kramoliš (8), Koleček (2), Škarka Dominik (1), Holčák, Hyánek, Škarka Daniel (3)


Hustopeče – RpR 17:33 (12:22)

Starší dorost si zase udělal výlet tentokrát do Hustopečí. Zápas byl vyrovnaný pouze 10 minut, poté naši kluci vzali vše do svých rukou a o bodech bylo rozhodnuto. Dařila se nám obrana, ale v útoku to drhlo, naše koncovka byla nepřipravená a brankář Hustopečí nám dělal problémy. Chytal velice dobře. Náš gólman se nenechal zahambit, a v druhém poločase dostal jen 5 branek. V našem družstvu zářil Dušan Palát, který dal 15 branek, ale musím pochválit celé družstvo, které bojovalo až do konce. Zahráli si všichni, včetně mladších dorostenců, kterým opět děkuji že nás nenechali ve štychu. Ještě jednou díky a Vojtovi Doudovi přeji ať mu operace zubů dopadne dobře a vrátí se co nejdříve. V úterý na hale.

Sestava a branky: Douda – Palát (15), Melichařík (1), Skalka (3), Kramoliš (3), Měrka, Holčák (2), Hyánek, Škarka Daniel (8), Škarka Dominik (1)


Olomouc – RpR 30:40 (11:22)

Starší dorost zajížděl do Olomouce. Věděli jsme, že to bude těžké utkání a to se potvrdilo. Od začátku soupeř hrál velice tvrdě, ale my jsme to ustáli a chodili do rychlého útoku který se nám podařilo i proměňovat. Náskok se zvětšoval a soupeř to velice těžce nesl. Dobře zachytal brankář Douda, a tentokrát nám pomohli i kluci ze Zubří Palát,Buberník, kteří byli nejlepšími střelci. Musím pochválit celé družstvo za bojovnost a hlavně za to, že se nenechali vyprovokovat soupeřem k nějakým zákeřným faulům. Chci taky popřát Lukášovi Buberníkovi brzké uzdravení, protože se zranil při srážce se soupeřem. Další bodíky, doufám že tak budeme pokračovat a příští týden dovezeme z Hustopečí další. Rohlenka už čeká,Díky všem a v úterý na hale.

Sestava a branky:


RpR – Centrum Haná   28 : 17 (16:9)

Starší dorost navázal na vítězství z minulého týdne a zvítězil nad silným soupeřem Centrum Haná. Od začátku kluci dobře bránili a dařil se nám i rychlý útok. Byly tam na můj vkus technické chyby, které pramenily z nervozity. Dělá nám problémy zakončování vyložených šancí,  musíme na tom dále pracovat. Jinak zápas byl velice pěkný z obou stran, výborně nás podržel Vojta v bráně a neztratili se i mladší dorostenci, kteří k nám už neodmyslitelně patří a tímto jim děkuji. Tentokrát musím pochválit celé družstvo za bojovný výkon a dobrou házenou.příští týden zajíždíme do Olomouce a doufám že přivezeme další bodíky.

Sestava a branky: Kulišťák, Douda – Kulišťák M. (10), Melichařík (4), Skalka (1), Kramoliš (1), Koleček (1), Škarka Dominik (2), Holčák (1), Doubek (5),  Škarka Daniel (3)


Juliánov – RpR  17:38 (4:18)

Starší dorost hrál své utkání v neděli v Juliánově. Zápas hned od začátku měl jednoznačný průběh, naši kluci soupeře k ničemu nepustili. Poločas jsme vyhráli o 14 branek a bylo rozhodnuto. Od začátku chytala naše posila Vojta, který za první poločas pustil za svá záda pouze 4 branky, což je výborný výkon. Obrana fungovala na jedničku a dařil se nám i rychlý útok. Druhý poločas byl už jenom ten zápas dohrát a taky to z naší strany tak vypadalo. Přestali jsme bránit a v útoku jsme začali vymýšlet, ale u takového zápasu se to dá pochopit. Musím pochválit celé družstvo za předvedený výkon a doufám, že navážeme v sobotu proti Centru Haná. Díky všem a v úterý na hale.

Sestava a branky:Kulišťák (1), Douda (3) – Melichařík (3), Skalka (5), Kulišťák (11), Doubek (6), Koleček (3), Škarka Dominik, Holčák (4), Mička (3), Škarka Daniel


Velké Meziříčí – RpR  32:35 (14:16)

Starší dorost zajížděl do Velkého Meziříčí. Zápas museli odehrát mladší dorostenci, protože starší kluci opět ukázali jaký mají přístup k zápasům, které se hrají daleko od naší domoviny. Někteří hráči nejsou schopni se ani omluvit, že nepojedou na zápas a potom na poslední chvíli jejich soutěž musí zachraňovat mladší kluci, kteří mají svoje utkání před sebou a celý víkend nejsou doma. Tento přístup některých hráčů je pro mě nepřijatelný. Chci se ale vrátit k zápasu,  začátek se nám vydařil, ale postupem času jsme začali dělat technické chyby a soupeř se dotáhl a také chvilku vedl. Naši kluci si dali říct a změnou obrany a v útoku hrou na dva pivoty jsme soupeře nakonec zdolali. Musím tentokrát pochválit celé družstvo za bojovnost a  za přístup k celému zápasu. Taky chci poděkovat klukům ze Zubří a přivítat v našich řadách nového hráče a to Vojtu Doudu, který k nám přišel jako brankář, ale v tomto zápase ukázal také své kvality ve hře. Ještě jednou všem díky a starší kluci ať se konečně vzpamatují..

Sestava a branky:


RpR – Sokolnice  32 : 22 (14:15)

Po vyrovnaném první půli kluci zabrali a s přehledem dohráli utkání proti starším dorostencům ze Sokolnic. Všichni i přes mnohé neduhy a bolístky bojovali jako tým, blýskli se střelci/ Michal, který musel vzít v některých momentech zápas na sebe a dařilo se/, výraz kolektivního ducha celého týmu však převládl a vedl k vítěznému konci. Díky patří i hostujícím mladším dorostům ze Zubří, Matějovi a Lukášovi, kteří taktéž měli v nohách předcházejících 60 minut hry, ale přispěli svým dílem k pohodě v utkání.


Vsetín – RpR  32 : 26 (14:9)

Starší dorost začínal ve Vsetíně. Máme velice mladé družstvo, protože starších dorostů je málo. Kluci, kteří nastoupili k zápasu tak nezklamali. Trápili jsme se s koncovkou a obrana taky nebyla v pořádku. Myslím si ale, že kluci bojovali a soupeř byl dneska lepší. Doufám, že už začneme normálně trénovat a výsledky se určitě dostaví. Všem klukům díky za předvedený výkon a taky díky mladším dorostům, kteří nám budou opět vypomáhat. Kluci nic se neděje, byl to první zápas příště to bude určitě lepší.

Sestava a branky: Hyánek, Kulišťák (7), Michálek (3), Melichařík, Kramoliš (6), Koleček (6), Skalka, Škarka Dan, Škarka Dominik, Holčák (4), Doubek


Comments are closed.