Minižáci: Turnaj Rožnov, Mini B, 7.4.2018

Minižáci B si zahráli turnaj v Rožnově v sobotu 7.4. a na konci března zvládli i turnaj v Zubří.

 Turnaj Rožnov, Mini B, 7.4.2018

Druhý jarní turnaj pro mladší Minižáky v systému 4+1 se uskutečnil na domácí půdě. Kluci byli natěšeni ukázat se svým rodičům. Z turnaje se na poslední chvíli odhlásilo Uherské Hradiště a Napajedla. Z tohoto důvodu jsme postavili naše starší minižáky a Zubří vytvořilo dvě družstva. Zápasy byli tímto poznamenány. Kluci odehráli všechna utkání velmi zodpovědně. Velké zastoupení měli nováčci z přípravky. Pro některé to byl první velký turnaj a nezalekli se toho. Když si dali gól, tak z toho měli velikou radost všichni. To je smyslem každé hry – radost a přátelství.

Sestava minižáci B: Bena Jiří, Macíček Daniel, Blinka Tomáš, Košina Karel, Fiurášek Patrik, Šteichl Sebastián, Klimeš Tadeáš, Onderka DominikTurnaj Lesana, Mini B, 24.3.2018

Mladší Minižáci se vydali na svůj první jarní turnaj v házené 4+1 do Zubří. Postupně se představili proti Lesaně, Vsetínu, Holešovu a Otrokovicím. S velkou vervou se pustili do soupeřů. Hra byla kostrbatá, ale bylo vidět velké nasazení a především zlepšení hry oproti podzimu. Velmi dobře se ukázali nováčci z přípravky. Nebáli se jít do zakončení. Velice úspěšně zapadli do systému hry.                          

 

Sestava: Bena Jiří, Komárek Dominik, Koleček Vojta, Dohnálek Marek, Macíček Daniel, Blinka Tomáš, Košina Karel, Fiurášek Patrik, Šteichl SebastiánTurnaj Hranice, Mini A, 11.3.2018

Starší Minižáci – Rožnováci se zúčastnili turnaje pořádaného TJ Cement Hranice. Hrála se malá házená 4+1. Pro kluky to byla změna z velké házené. Do cesty se nám postupně postavily kluby z Bystřice pod Hostýnem, Karviné, Nového Jičína, Zubří a Hranic na Moravě. Kluci to pojali v tréninkovém tempu a vyzkoušeli si různé herní varianty. Některé kluby hráli vyrovnanou házenou, jiné jsme jednoznačně přehrávali. Na celém turnaji jsme nepocítili, co je to prohraný zápas. Poděkování hráčům za poctivý a zodpovědný přístup ke hře.

Sestava: Opálka Tomáš, Komárek Dominik, Koleček Vojta, Sosnowski Marek, Madarasz Matyáš, Klimeš Sebastián, Rozsypal Vít.Turnaj Napajedla, Mini A, 3.3.2018

Chtěli jsme navázat na dobrou hru a zlepšenou obrannou část. Ne všem se podařilo plnit úkoly ve hře. Kluci se snažili hrát naši hru a ono to přineslo ovoce. Avšak opět jsme obsadili druhé místo. Dále se musíme zlepšovat.   

Rožnov p.R. – Napajedla   11 : 3

V tomto utkání dominovala křídla a pivot. Spojky je nacházely s milimetrovou přesností.

Rožnov p.R. – Bystřice p.H.   9 : 6

Vyrovnaný soupeř a hra měla kvalitu. Spojky byly hlavním strůjce gólových přídělů.

Rožnov p.R. – Holešov   8 : 18

Již podruhé jsme nenašli na tohoto soupeře recept. Pod tlakem prohry, jsme přestali bránit. Holešov byl herně kvalitnější a vyzrálejší.

Rožnov p.R. – Zlín „B“   15 : 6

Ačkoliv výsledek tomu neodpovídá. Soupeř měl svou úroveň. Než se však rozkoukal na hřišti, naše křídla zajistila dostatečné vedení, které jsme navyšovali až do konce.

                                                                                                              

Sestava: Opálka Tomáš, Komárek Dominik, Mičkal Tomáš, Koleček Vojta, Sosnowski Marek, Madarasz Matyáš, Kroužecký Martin, Klimeš Sebastián, Macíček DanielTurnaj Rožnov, Mini A, 17.2.2018

První turnaj jarní sezóny ve velké házené konečně otevřel bránu skutečné a strhující hře. Kluci byli již nedočkaví, aby přenesli hodiny tvrdého tréninku do herní zkušenosti. Podmínky pro sžívání se na hru 6+1 měla všechna družstva stejná a podle toho celkový projev vypadal. Naše hra byla také místy neurovnaná, za to převyšovala silná vůle pro zakončení. Zubří jsme přehráli díky super hře křídel a výbornému přehledu pivota. Holky ze Zlína absolutně propadli ve středu hřiště a to trestali spojky. Bystřice p.H. byl vyrovnaný soupeř, avšak na naši koordinaci spojka – křídlo nenašli recept. Holešov, zde jsme se musel sklonit. Přehrávali nás. Nedůsledná obrana ve středu hřiště jim vyhovovala. Pozitivum je, že o góly se podělili stejným počtem všechny útočné posty. Negativum bylo někdy nedůsledné až laxní bránění. Velkou pochvalu si zaslouží dvojice brankařů – Marek Dohnálek a Martin Kroužecký.  

Sestava: Opálka Tomáš, Komárek Dominik, Mičkal Tomáš, Koleček Vojta, Sosnowski Marek, Madarasz Matyáš, Kroužecký Martin, Dohnálek Marek, Klimeš SebastiánTurnaj Vsetín, Mini A, 26.10.2017

Poslední turnaj podzimní sezóny se nesl v duchu uvolněné atmosféry. Kvalita naší hry kopírovala poslední zápasy. Se Zubřím vyrovnaný boj, ve kterém jsme měli navíc. Holky z Lesany příliš nevzdorovaly. Zato tradiční boj ze Vsetínem měl již parametry kvalitní házené. Po počátečním zaspání jsme se těžko vraceli do hry. Kluci byli v pěti a únava se ke konci přece jen dostavila.

Sestava: Opálka Tomáš, Komárek Dominik, Rozsypal Víťa, Mičkal Tomáš, Koleček VojtaTurnaj Rožnov, Mini A, 7.10.2017

 

Pět mušketýrů – minižáků Rožnováků odehrálo další turnaj 4+1 na vlastním hřišti s tradičními soupeři: Vsetín, Zubří, Lesana1 a Lesana2. Bojovností, rychlostí a přesnými finálními přihrávkami jsme soupeře jednoznačně přehráli. Jediný Vsetín nám byl vyrovnaným partnerem, a bohužel jeho hra byla lépe organizována, na kterou jsme dlouho hledali recept. 

Fotogalerie z turnaje ZDE

Sestava:  Opálka Tomáš, Komárek Dominik, Rozsypal Víťa, Mičkal Tomáš, Sosnowki Marek   Turnaj Lesana, 1.10.2017, Mini A i B, 1.10.2017

V neděli 1. října odehrály oba naše týmy (tedy mladší i starší minižáci“ turnaj v domácí hale, který ovšem pořádal oddíl Lesana Zubří………Naši minižáci – Rožnováci odehráli další turnaj ve velké stylu. Bojovností ukázali všem, že se s nimi musí počítat. Nádherné branky, precizní bránění a oddanost kolektivu, to nás šlechtí. Bohužel nejen u nás, ale i u ostatních týmu je skutečnost, že se jen stěží sžívají s novými pravidly pro hru. Tendence hrát házenou předčí osobní obranu.

Fotogalerie z turnaje ZDE

Sestava: Macíček Daniel, Koleček Vojtěch, Julínek Erik, Košina Karel, Blinka Michal, Opálka Tomáš, Komárek Dominik,Rozsypal Víťa, Kroužecký Martin, Mičkal Tomáš, Sosnowki MarekTurnaj na Vsetíně, 23.9.2017 – MINI B

Naši nejmladší bojovníci rozehráli svůj první velký turnaj v miniházené 4+1. Se všemi odehráli vyrovnaný souboj. Bojovali srdnatě a soupeři nenechali nic zadarmo. Vsetín, Zubří 1, Zubří 2, Lesana – soupeři, kterým kluci nedají hru lehce, Chlapci potěšili především kolektivním výkonem.

Sestava: Macíček Daniel, Koleček Vojtěch, Julínek Erik, Košina Karel, Blinka Michal, Opálka Tomáš, Komárek DominikTurnaj v Zubří, 16.9.2017 – MINI A

I našim nejmenším začala „sezóna“ a odehráli svůj první turnaj v miniházené. První turnaj podzimní sezóny se nesel v duchu změny pravidel. Osobní obrana po celý zápas. Na tréninku jsme se zaměřili na tento systém. Výsledkem byla excelentní a pohledná hra. Kluci plně prodali v zápasech to, na čem v trénincích pilně pracovali. Každý si dal gól i zachytal v brance. Hráči Vsetína s námi jen z počátku drželi krok, pak jsme je přehráli. Holky z Lesany i kluky ze Zubří jsme zdolali rozdílem třídy.
 
Sestava: Komárek Dominik, Opálka Tomáš, Rozsypal Víťa, Kroužecký Martin, Koleček Vojta, Mičkal Tomáš.
 

Comments are closed.