Minižáci: Turnaj Rožnov, Mini A, 17.2.2018

Naši minižáci vstoupili do světa velké házené 6+1 a zvládli první turnaj doma….Turnaj Rožnov, Mini A, 17.2.2018

První turnaj jarní sezóny ve velké házené konečně otevřel bránu skutečné a strhující hře. Kluci byli již nedočkaví, aby přenesli hodiny tvrdého tréninku do herní zkušenosti. Podmínky pro sžívání se na hru 6+1 měla všechna družstva stejná a podle toho celkový projev vypadal. Naše hra byla také místy neurovnaná, za to převyšovala silná vůle pro zakončení. Zubří jsme přehráli díky super hře křídel a výbornému přehledu pivota. Holky ze Zlína absolutně propadli ve středu hřiště a to trestali spojky. Bystřice p.H. byl vyrovnaný soupeř, avšak na naši koordinaci spojka – křídlo nenašli recept. Holešov, zde jsme se musel sklonit. Přehrávali nás. Nedůsledná obrana ve středu hřiště jim vyhovovala. Pozitivum je, že o góly se podělili stejným počtem všechny útočné posty. Negativum bylo někdy nedůsledné až laxní bránění. Velkou pochvalu si zaslouží dvojice brankařů – Marek Dohnálek a Martin Kroužecký.  

Sestava: Opálka Tomáš, Komárek Dominik, Mičkal Tomáš, Koleček Vojta, Sosnowski Marek, Madarasz Matyáš, Kroužecký Martin, Dohnálek Marek, Klimeš SebastiánTurnaj Vsetín, Mini A, 26.10.2017

Poslední turnaj podzimní sezóny se nesl v duchu uvolněné atmosféry. Kvalita naší hry kopírovala poslední zápasy. Se Zubřím vyrovnaný boj, ve kterém jsme měli navíc. Holky z Lesany příliš nevzdorovaly. Zato tradiční boj ze Vsetínem měl již parametry kvalitní házené. Po počátečním zaspání jsme se těžko vraceli do hry. Kluci byli v pěti a únava se ke konci přece jen dostavila.

Sestava: Opálka Tomáš, Komárek Dominik, Rozsypal Víťa, Mičkal Tomáš, Koleček VojtaTurnaj Rožnov, Mini A, 7.10.2017

 

Pět mušketýrů – minižáků Rožnováků odehrálo další turnaj 4+1 na vlastním hřišti s tradičními soupeři: Vsetín, Zubří, Lesana1 a Lesana2. Bojovností, rychlostí a přesnými finálními přihrávkami jsme soupeře jednoznačně přehráli. Jediný Vsetín nám byl vyrovnaným partnerem, a bohužel jeho hra byla lépe organizována, na kterou jsme dlouho hledali recept. 

Fotogalerie z turnaje ZDE

Sestava:  Opálka Tomáš, Komárek Dominik, Rozsypal Víťa, Mičkal Tomáš, Sosnowki Marek   Turnaj Lesana, 1.10.2017, Mini A i B, 1.10.2017

V neděli 1. října odehrály oba naše týmy (tedy mladší i starší minižáci“ turnaj v domácí hale, který ovšem pořádal oddíl Lesana Zubří………Naši minižáci – Rožnováci odehráli další turnaj ve velké stylu. Bojovností ukázali všem, že se s nimi musí počítat. Nádherné branky, precizní bránění a oddanost kolektivu, to nás šlechtí. Bohužel nejen u nás, ale i u ostatních týmu je skutečnost, že se jen stěží sžívají s novými pravidly pro hru. Tendence hrát házenou předčí osobní obranu.

Fotogalerie z turnaje ZDE

Sestava: Macíček Daniel, Koleček Vojtěch, Julínek Erik, Košina Karel, Blinka Michal, Opálka Tomáš, Komárek Dominik,Rozsypal Víťa, Kroužecký Martin, Mičkal Tomáš, Sosnowki MarekTurnaj na Vsetíně, 23.9.2017 – MINI B

Naši nejmladší bojovníci rozehráli svůj první velký turnaj v miniházené 4+1. Se všemi odehráli vyrovnaný souboj. Bojovali srdnatě a soupeři nenechali nic zadarmo. Vsetín, Zubří 1, Zubří 2, Lesana – soupeři, kterým kluci nedají hru lehce, Chlapci potěšili především kolektivním výkonem.

Sestava: Macíček Daniel, Koleček Vojtěch, Julínek Erik, Košina Karel, Blinka Michal, Opálka Tomáš, Komárek DominikTurnaj v Zubří, 16.9.2017 – MINI A

I našim nejmenším začala „sezóna“ a odehráli svůj první turnaj v miniházené. První turnaj podzimní sezóny se nesel v duchu změny pravidel. Osobní obrana po celý zápas. Na tréninku jsme se zaměřili na tento systém. Výsledkem byla excelentní a pohledná hra. Kluci plně prodali v zápasech to, na čem v trénincích pilně pracovali. Každý si dal gól i zachytal v brance. Hráči Vsetína s námi jen z počátku drželi krok, pak jsme je přehráli. Holky z Lesany i kluky ze Zubří jsme zdolali rozdílem třídy.
 
Sestava: Komárek Dominik, Opálka Tomáš, Rozsypal Víťa, Kroužecký Martin, Koleček Vojta, Mičkal Tomáš.
 

Comments are closed.