Muži: RpR – Napajedla 24:28 (11:13)

Úvod utkání byl vyrovnaný …

Souhrnné výsledky soutěže ZDE

RpR – Napajedla  28 : 23 (16:10)

Úvod utkání byl vyrovnaný. V první půli se do největšího (dvoubrankového) náskoku dostali hosté a ten si udrželi až do přestávky. Ved ruhé části se domácí snažili srovnat, to se jim ale i přes Dobiášových 8 branke nepovedlo. Hosté si vedení naopak ještě pojistili. I před to že Napajedla byla nepříjemný soupeř, dokázali jsme s nimi držet tempo. O prohře rozhodly naše neproměněné šance a výborné výkony gólmana na straně soupeře.

Sestava a branky: Měrka, Sekyra, Kovanda – Kulišťák M. (1), Doiáš (8), Závorka, Špůrek, Smejkal, Španihel, Koleček J. (1), Zuzaňák (5), Pšenica (3), Gazdík (5), Kramoliš (1)

Karviná – RpR  28 : 23 (16:10)

Sestava a branky: Sekyra – Slovák (1), Kulišťák M.,Dobiáš (1), Špůrek (1), Smejkal (2), Španihel (7), Koleček J. (1), Zuzaňák (7), Pšenica (2), Gazdík

RpR – Lesana Zubří  27 : 25 (11:11)

Ve vyrovnaném utkání jsme dokázali jsme si dokázali ve druhé půli vytvořit mírné náskok a ten udržet až do konce zápasu. V první půli byl o něco málo lepší soupeř, který se však nedostal do více než dvou brankového náskoku. Ten jsme však v závěru úvodního polačasu díky přesným střelám Vojty a Máry dotáhnout a do šaten se šlo za remízového stavu. Po nevydařené první desetiminutovce druhé půle, kterou jsme prohráli 3:6, jsme v následujcích 6 minutách dokázali stav vyrovnat a následně se dostat i do vedení. Tento mírný náskok se nám podařilo udržet až do konce utkání a slavíme tak první body.

Fotogalerie z utkání ZDE

Sestava a branky: Sekyra, Měrka – Petřek, Kuliták M., Křenek (2), Dobiáš (4), Závorka, Špůrek, Smejkal (1), Španihel (4), Koleček J. (6), Zuzaňák (3), Pšenica (7), Matějovič

Polanka n.O. – RpR  29:23 (13:10)

Na první zápas jsme vyjížděli do Polanky, věděli jsme že nás nečeká lehký soupeř, mají tři ostré spojky. První polčas jsme vedli do 20 minuty, pak jsme neproměnili tři šance a prohráli posledníh 10 minutovku 5:0. Druhý polčas jsme se snažili dotáhnou soupeře, ale nepodařilo se nám, opět jsme neproměnili šance, a taky neměli naši brankaři svůj den. Doufam že příští sobotu to bude lepší a v domácím prostředí porazíme v derby Lesanu.

Sestava a branky: Sekyra, Měrka, Kovanda  – Slovák (1), Petřek, Kulišťák M., Dobiáš (5), Závorka, Špůrek (1), Smejkal, Španihel (3), Koleček J. (5), Pšenica (6), Gazdík (2)