Muži: RpR – Luhačovice 29 : 23 (16:13)

Další domácí výhra a body….

Souhrnné výsledky soutěže ZDE


RpR – Luhačovice 29 : 23 (16:13)

V první půli jsme získali, i přes horší obrannou fázi a neproměňování šancí, 3 brankový náskok. Ve druhé půli se hra týmu o poznání zlepšila a konečný stav tak byl nakonec + 6 branek pro nás.

Sestava a branky: Měrka, Kovanda – Slovák (1), Kramoliš (3), Závorka, Špůrek (3), Španijel (4), Koleček J. (7), Zuzaňák V. (9), Ulrych (1), Galus


Holešov – RpR 29 : 36 (13:17)

První půle se nám povedla lépe a na do druhé půle jsme šli se čtyřbrankovým vedením. I ve druhé půli jsme byli lepším týmem a i díky střeleckým hodům Kolečka se Zuzaňákem jsme nakonec zvítězili o  branek. Výkon týmu byl bojovný a zodpovědný. Pochvalu zaslouží celé družstvo.

Sestava a branky: Měrka, Kovanda – Slovák (1), Ulrych (3), Závorka, Špůrek, Španihel (9), Koleček J. (10), Zuzaňák (10), Galus (2), Gazdík (1)


RpR – Uničov 31 : 22 (14:12)

Po vyrovnané první půli, jsme ve durhé dokázali soupeře přehrát a připsat si další dva body.

Sestava a branky: Měrka – Slovák, Ulrych (4), KOleček F. (4), Špůrek (3), Smejkal (4), Španihel (3), Koleček J. (3), Zuzaňák (8), Galus (1), Kramoliš (1)


Napajedla – RpR 30 : 25 (15:8)

Z Napajedel jsme body nepřivezli

Sestava a branky: Měrka, Kovanda  – Koleček F: (1), Zuzaňák (6), Ulrych, Špůrek, Smejkal (3), Koleček J. (5), Holčák, Gazdík (1), Slovák (1),Španihel (8) 


RpR – Karviná 29 : 31 (11:21)

S lídrem II. ligy jsme body uhrát nedokázali….

Sestava a branky: Měrka, Kovanda  – Kramoliš (6), Ulrych (2), Závorka (2), Špůrek (3), Smejkal, Španihel (9), Koleček (4), Zuzaňák (3), Galus


Lesana Zubří – RpR  18 : 28

I když jsme v utkání po celou dobu tahali za delší stranu provazu, nebylo pro nás jednoduché a to hlavně vzhledem ke zrnění dvou hráčů, kdy jsme dohrávali bez střídání a s jedním z brankřů v poli.

Sestava a branky: Měrka, Kovanda  – Zuzaňák (8), Pšenica (5), Špůrek, Smejkal (4), Koleček J. (4), Gazdík (3), Španihel (4), Galus


RpR – Polanka n.O. 30 : 30 (15:17)

Vstup do jarní části nám přinesl první bod. Po první půli, kdy vedl vždy o nějakou tu branku soupeř, jsme se ve druhé půlu dokázali dostat od 13 minuty na vyrovnaný stav. Závěrečnou minutu měl sice lépe rozehranou soupeř, ale v poslední sekundě nám bod zachránil Štěpán Gazdík.

Sestava a branky: Měrka – Slovák, Kramoliš (2), Koleček F. (3), Závorka, Špůrek (2), Smejkal, Španihel (12), Koleček J. (6), Zuzaňák (4), Ulrych, Gazdík (1)


Vsetín – RpR  32 : 29 (18:14)

V derby vyšel začátek lépe Vsetínu, který si během první půle vytvořil až 4 brankový  náskok. S tím taky vstupoval i do půle druhé. Nám se podařilo přidat na tlaku a soupeři jsme se přiblížili na rozdíl 1 branky. Víc nám ale nedovolil, a během chvíle oěpt odskočil až na závěrečné 3 branky. Trenér Galus byl i přes prohru s předvedneou hrou a bojovností týmu spokojen.

Sestava a branky: Měrka, Sekyra, Kovanda – Slovák (1), Kulišťák (1), Koleček F. (2), Smejkal, Španihel (3), Koleček J. (6), Zuzaňák (9), Pšenica (7), Ulrych


Ostrava – RpR  26 : 27 (10:16)

Do Ostravy jsme sice odjeli se 3 brankáři, ale pouze se sedmi hráči do pole.Citelná byla hlavně absence spojekNicméně i s takovým torzem týmu jsme ppraktick ypo celou dobou utkání tahali za delší konec. K tomu přispěl i skvěle chytající Kovanda a toho podpořil i druhý brankář Měrka, který naskočil do uktání na dvě „sedmičky“ a obě „lapil“, Po celou dobu jsme si drželi brankový náskok, který sice  v závěru domácí korigovali, ale na vyrovnání to nestačilo.

Sestava a branky: Měrka, Sekyra – Kulišťák (1), Závorka (1), Špůrek (2), Smejkal (5), Španihel (6), Koleček J. (3), Zuzaňák (8), Galus (1)


Ostrava – RpR  26 : 27 (10:16)

Do Ostravy jsme sice odjeli se 3 brankáři, ale pouze se sedmi hráči do pole.Citelná byla hlavně absence spojekNicméně i s takovým torzem týmu jsme ppraktick ypo celou dobou utkání tahali za delší konec. K tomu přispěl i skvěle chytající Kovanda a toho podpořil i druhý brankář Měrka, který naskočil do uktání na dvě „sedmičky“ a obě „lapil“, Po celou dobu jsme si drželi brankový náskok, který sice  v závěru domácí korigovali, ale na vyrovnání to nestačilo.

Sestava a branky: Měrka, Sekyra – Kulišťák (1), Závorka (1), Špůrek (2), Smejkal (5), Španihel (6), Koleček J. (3), Zuzaňák (8), Galus (1)


RpR – Fr.Místek B   31 : 29 (18:14)

Pokračujeme ve zlepšených výkonech. Hostili jsme rezercu Frýdku Místku, i s několika posilami z extraligového áčka. Začali jsme dořbe a byli jsme to my, kdo určoval tempo hry. Vytvořili jsme si až 4 brankový náskok, který se však během druhé půle rozplynul  a deset minut před závěrečným hvizdem už bylo o dvě branky vedení na straně hostů. Dokázali jsme se však ještě nadechnout a výborným výkonem v závěru zápas otočit. Díky naší trpělivosti a bpjovnosti jsme dokázali získta další body. Pochvalu si zaslouží celý tým.

Sestava a branky: Sekyta, Měrka, Kovanda – Slovák, Kulišťák, Dobiáš (4), Špůrek (5), Smejkal (4), Španihel (5), Koleček J. (4), Zuzaňák (8), Kramoliš, Gazdík (1)


Luhačovice – RpR  32 : 33 (16:20)

V utkání jsme díky výborným výkonům Kovandy v bráně vedli. Přidal se střelecky Španihel a Křenek, který nastoupil po delší době. Do šaten jsme odcházeli se 4 gólovým náskokek. Ved ruhé půli se soupeř vzchopil a naše vedení se začalo tenčit. Nakonec jsme o branku dokázali zvítězit a důležité body tak jdou na naše konto.

 Sestava a branky: Měrka, Kovanda – Křenek (6),  Slovák (1), Gazdík (2), Kulášťák (1), Závorka, Špůrek (5), Smejkal (2), Španihel (13), Koleček J. (3)


RpR –  Holešov 30 : 29 (21:14)

Čekal nás těžký soupeř z čela tabulky. Do utkání jsme ale vstoupili lépe, byli jsme aktivnějším týmem a po první půli jsme měli 7mi brankový náskok.Ve druhé půli Hološov postupně umazával manko a po červené kartě pro našeho Marka Smejkala, nebylo vyrovnání daleko. Díky perfektnímu výkonu „devítibrankového“ Dobiáše, jsme nakonec o branku udrželi vedení a získali cenné body

 Sestava a branky: Měrka. Sekyra – Slovák (1), Koleček F. (2), Koleček J. (3), Kramoliš (3), Dobiáš (9), Závorka (1), Špůrek,  Smejkal, Španihel, Pšenica (5), Gazdík (6), Kovanda


Uničov – RpR  26:35 (13:18)

Do Uničova jsme odcestovali v kombinované sestavě a pouze s 8 hráči do pole. Ti předvedli heroický výkon. V první půli nás navíc podržel brankíř Sekyra. Ve skvělém výkonu v bráně pak ve druhé půli pokračovali i Měrka. Po celé utkání jsme vedli a rozhodující byl výkon brankářů. Pochvala za bojovnost je ale pro celý tým.

 Sestava a branky: Měrka. Sekyra – Slovák (7), Dobiáš (9), Špůrek (1). Smejkal (4), Španihel (4), KOleček J. (4), Zuzaňák (5), Galus (1)


RpR – Napajedla  28 : 23 (16:10)

Úvod utkání byl vyrovnaný. V první půli se do největšího (dvoubrankového) náskoku dostali hosté a ten si udrželi až do přestávky. Ved ruhé části se domácí snažili srovnat, to se jim ale i přes Dobiášových 8 branke nepovedlo. Hosté si vedení naopak ještě pojistili. I před to že Napajedla byla nepříjemný soupeř, dokázali jsme s nimi držet tempo. O prohře rozhodly naše neproměněné šance a výborné výkony gólmana na straně soupeře.

Sestava a branky: Měrka, Sekyra, Kovanda – Kulišťák M. (1), Doiáš (8), Závorka, Špůrek, Smejkal, Španihel, Koleček J. (1), Zuzaňák (5), Pšenica (3), Gazdík (5), Kramoliš (1)Karviná – RpR  28 : 23 (16:10)

Sestava a branky: Sekyra – Slovák (1), Kulišťák M.,Dobiáš (1), Špůrek (1), Smejkal (2), Španihel (7), Koleček J. (1), Zuzaňák (7), Pšenica (2), GazdíkRpR – Lesana Zubří  27 : 25 (11:11)

Ve vyrovnaném utkání jsme dokázali jsme si dokázali ve druhé půli vytvořit mírné náskok a ten udržet až do konce zápasu. V první půli byl o něco málo lepší soupeř, který se však nedostal do více než dvou brankového náskoku. Ten jsme však v závěru úvodního polačasu díky přesným střelám Vojty a Máry dotáhnout a do šaten se šlo za remízového stavu. Po nevydařené první desetiminutovce druhé půle, kterou jsme prohráli 3:6, jsme v následujcích 6 minutách dokázali stav vyrovnat a následně se dostat i do vedení. Tento mírný náskok se nám podařilo udržet až do konce utkání a slavíme tak první body.

Fotogalerie z utkání ZDE

Sestava a branky: Sekyra, Měrka – Petřek, Kuliták M., Křenek (2), Dobiáš (4), Závorka, Špůrek, Smejkal (1), Španihel (4), Koleček J. (6), Zuzaňák (3), Pšenica (7), Matějovič 


Polanka n.O. – RpR  29:23 (13:10)

Na první zápas jsme vyjížděli do Polanky, věděli jsme že nás nečeká lehký soupeř, mají tři ostré spojky. První polčas jsme vedli do 20 minuty, pak jsme neproměnili tři šance a prohráli posledníh 10 minutovku 5:0. Druhý polčas jsme se snažili dotáhnou soupeře, ale nepodařilo se nám, opět jsme neproměnili šance, a taky neměli naši brankaři svůj den. Doufam že příští sobotu to bude lepší a v domácím prostředí porazíme v derby Lesanu.

Sestava a branky: Sekyra, Měrka, Kovanda  – Slovák (1), Petřek, Kulišťák M., Dobiáš (5), Závorka, Špůrek (1), Smejkal, Španihel (3), Koleček J. (5), Pšenica (6), Gazdík (2)

 

Comments are closed.