Starší žáci: Zlín – RpR 31 : 17 (14:6)

V předehrávce ze Zlína body nevezeme….

Výsledky soutěže ZDE

Zlín – RpR  31 : 17 (14:6)

Starší žáci odehráli MU v náhradním termínu 19.11. na palubovce Zlína. Vstup do zápasu nebyl vůbec špatný ale po několika ztrátách míče a technických chybách se soupeř díky rychlé vlně a pomocí trháku dostal do vedení, které si již udržel. Po poločase se všichni probrali a do druhé půlky šli jako vyměnění, zlepšila se obrana i bojovnost v útoku, ale to nestačilo na náskok, který si soupeř vybudoval v prvním poločase. Všichni hráči to však nevzdali a bojovali do konce.

Sestava a branky:Janošel, Farkaš –  Oharek, Všetička (7), Krčma, Tomášek (5), Holčák (1), Borák, Dorňák, Melichařík (2), Sosnowski (1), Báča (1), Kutěj (4), Sosnowski (1), Pončík

RpR – Uh.Hradiště 17 : 29 (7:14)

Výsledek sobotního utkání mluví sám za sebe. Naši kluci zřejmě soupeře podcenili a mysleli, že zápas vyhrají, aniž by museli hrát naplno. Než se stačili probrat hlavně v obraně, utkání téměř končilo. Největší pochvalu však přece tentokrát zaslouží Maty Janošek, kterému se v bráně dařilo vychytat plno vstřelených míčů.

Sestava a branky: Janošek, Farkaš – Valášek, Oharek (2), Všetička (2), Krčma, Tomášek, Holčák, Borák, Dorňák (1), Melichařík (2), Sosnowski, Báča (2), Kutěj (8)

Zubří – RpR 36 : 16 (20:7)

Proti favoritu soutěže jsme body neuhráli

Sestava a branky: Farkaš, Janošek – Valášek, Oharek, Všetička (3), Krčma, Tomášek (4), Holčák, Dorňák (2), Melichařík, Sosnowski (1), Báča (2), Kutěj (4), Pončík

Foto ZDE

RpR – Napajedla 24 : 21 (11:12)

Starší žáci odehráli na domácí půdě další mistrovské utkání proti týmu TJ Fatra Slavia Napajedla. Zápas probíhal s bojovností na obou stranách a tomu odpovídalo i skóre. Oba týmy se pořád předháněli a o poločase jsme prohrávali o jednu branku. Druhý poločas se nám však vydařil a podařilo se nám urvat vítězství. Je třeba všechny kluky pochválit za odmakaný zápas, bojovnost a dobrý kolektivní výkon.

Sestava a branky: Farkaš, Janošek – Valášek, Oharek, Všetička (3), Krčma, Tomášek (3), Borák, Dorňák, Melichařík (2), Sosnowski (1), Báča (8), Kutěj (7), Pončík

RpR – Holešov 37 : 11 (18:3)

Jasné domácí vítězství…..

Sestava a branky: Kretek – Valášek (2), Všetička (1),Tomášek (3), Holčák (5), Dorňák (1), Melichařík (4), Sosnowski (2), Báča (3), Kutěj (6), Krištof (8), Pončík

Vsetín – RpR 26:26 (9:14)

Starší žáci odehráli další MU na palubovce Vsetína a dovezli domů 1 bod za remízu. První poločas se nám povedl a dokázali jsme se utrhnout o několik branek, ale bylo vidět že kluci nebyli ve své kůži. Druhý poločas jsme nezačali úplně dobře a soupeř nás rychle dotáhl, kluci se trošku zvedli a dokázali opět uskočit na několika gólový náskok. Bohužel soupeř měl větší chtíč a proto se jim taky podařilo náš náskok srovnat a byla z toho pouze remíza. Je třeba kluky pochválit že i když to probíhalo jak to probíhalo, tak nikdo z nich se nevzdal a odmakali to do konce.

Sestava a branky: Farkaš – Valášek Oharek, Všetička (6), Krčma, Tomášek (2), Holčák (1), Dorňák (1), Melichařík (1),Sosnowski, Báča (1), Kutěj (1), Krištof (13), Pončík

RpR – Bystřice p. H. 25 : 15 (14:6)

Starší žáci odehráli své první mistrovské utkání proti Bystřici pod Hostýnem na domácí palubovce. Do utkání jsme vstoupili velmi dobře jak po útočné stránce tak i v obranné části. Přehrávali jsme soupeře v každé části hry a proto jsme zaslouženě vyhráli o 10 branek. Všichni kluci si zahráli a proto můžeme říct ,že na výhře se podíleli všichni hráči.

Sestava a branky: Janošek, Farkaš – Valášek (1), Oharek, Všetička (3), Krčma (3), Tomášek (1), Dorňák, Melichařík (2), Sosnowski (1), Báča, Kutěj (4), Kryštof (10), Pončík