Starší žáci: Uh. Hradiště – RpR 30 : 34 (17:18)

Odehráli jsme těžké utkání a zaslouženě vezeme body.

 

Výsledky soutěže ZDE


Uh. Hradiště – RpR 30 : 34 (17:18)

Starší žáci odehráli těžké utkání na palubovce Uherského Hradiště. Utkání bylo vyrovnané od začátku do konce. První poločas byl plný chyb v obraně a zbytečných chyb  v útoku. O poločase se pár věcí vyjasnilo v šatně a kluci šli s chladnou hlavou do druhého poločasu. Ve druhém poločase se zlepšila jak obrana, tak i útok, ale soupeř se nechtěl vzdát a zápas tak byl napínavý až do konce. Naštěstí závěrečné minuty byly lepší pro nás a vezeme zasloužené body. 

Sestava a branky:Farkaš, Janošek – Borák (1), Valášek, Tomášek (1), Všetička (4),Holčák T., Dorňák (6), Melichařík (7), Kutěj V. (6), Sosnowski, Pončík, Krištof (9)


Napajedla – RpR 18 : 32 (8:16)

Starší žáci odehráli další zápas na palubovce Napajedel. Všichni hráči do zápasu vstoupili s velkým nasazením a to donutilo domácí celek po 5 minutách za stavu 6:1 vzít timeout. Po celou dobu zápasu jsme si udržovali jednoznačný náskok, který jsme neustále díky výborně chytajícím gólmanum a fungující obraně navyšovali. V celém zápase se několika individuálními akcemi jak v útoku, tak v obraně blýskl hlavně Martin Melichařík a Ben Krištov. Začátek druhého poločasu jsme měli 5 minutový výpadek, po skvělém vstupu domácích, kteří byli více namotivovaní a nechtěli se vzdát. Naštěstí jsme se zase dostali do sedla a hned jsme navázali na výkony v prvním poločase. Je třeba zmínit, že družstvo jako takové, se v druhé části soutěže zlepšilo, jak v defenzívě, tak i v ofenzivě. Nic se ale nemění na tom, že všichni mají co zlepšovat na nadcházející zápasy.

Sestava a branky:Janošek, Farkaš –  Báča (2), Kutěj V. (4), Krištof (9), Dorňák (5), Melichařík (5), Tomášek, Holčák T. (2), Oharek (2), Krčma, Borák, Valášek, Sosnowski (3).


RpR – Zlín 21 : 17 (10:6)

Na domáci palubovce jsme dokázali druhý Zlín porazit :).

Sestava a branky: Farkaš, Janošek – Báča, Krištof (8), Sosnowski (1), Dorňák (1), Melichařík (1), Tomášek (2), Kutěj V. (6), Krčma, Borák, Všetička (1), Holčák (1)


Holešov – RpR 20 : 45 (10:22)

Starší žáci nastoupili na palubovce týmu Holešova, odkud si vezeme zaslouženě 2 body, po jednoznačném vítězství. Kluci do zápasu vstoupili na 100% a toto tempo vypustili až po konečném hvizdu rozhodčích. Všechny je třeba pochválit a zmínit to, že všichni hráči byli schopni střelit branku a gólmany za to, že oba í inkasovali pouze 20 branek.

Sestava a branky: Farkaš, Janošek – Báča (1), Kryštof (14), Sosnowski (1), Dorňák (3), Melichařík (4), Borák (3), Kutěj V. (5), Holčák T. (6), Valášek (3), Všetička (4), Oharek (1)


Bystřice p.H. – RpR 16 : 27 (7:14)

Jarní část sezóny jsme zahájili výhrou v Bystřici pod Hostýnem.

Sestava a branky:Janošek – Báča (4), Oharek, Holčák (1), Krištof (4), Sosnowski, Dorňák (2), Melichařík (1), Farkaš (1), Tomášk (4), Kutěj (5), Krčma (2), Valášek (2), Všetička (1)


Zlín – RpR  31 : 17 (14:6)

Starší žáci odehráli MU v náhradním termínu 19.11. na palubovce Zlína. Vstup do zápasu nebyl vůbec špatný ale po několika ztrátách míče a technických chybách se soupeř díky rychlé vlně a pomocí trháku dostal do vedení, které si již udržel. Po poločase se všichni probrali a do druhé půlky šli jako vyměnění, zlepšila se obrana i bojovnost v útoku, ale to nestačilo na náskok, který si soupeř vybudoval v prvním poločase. Všichni hráči to však nevzdali a bojovali do konce.

Sestava a branky:Janošel, Farkaš –  Oharek, Všetička (7), Krčma, Tomášek (5), Holčák (1), Borák, Dorňák, Melichařík (2), Sosnowski (1), Báča (1), Kutěj (4), Sosnowski (1), Pončík


RpR – Uh.Hradiště 17 : 29 (7:14)

Výsledek sobotního utkání mluví sám za sebe. Naši kluci zřejmě soupeře podcenili a mysleli, že zápas vyhrají, aniž by museli hrát naplno. Než se stačili probrat hlavně v obraně, utkání téměř končilo. Největší pochvalu však přece tentokrát zaslouží Maty Janošek, kterému se v bráně dařilo vychytat plno vstřelených míčů.

Sestava a branky: Janošek, Farkaš – Valášek, Oharek (2), Všetička (2), Krčma, Tomášek, Holčák, Borák, Dorňák (1), Melichařík (2), Sosnowski, Báča (2), Kutěj (8)


Zubří – RpR 36 : 16 (20:7)

Proti favoritu soutěže jsme body neuhráli

Sestava a branky: Farkaš, Janošek – Valášek, Oharek, Všetička (3), Krčma, Tomášek (4), Holčák, Dorňák (2), Melichařík, Sosnowski (1), Báča (2), Kutěj (4), Pončík

Foto ZDE


RpR – Napajedla 24 : 21 (11:12)

Starší žáci odehráli na domácí půdě další mistrovské utkání proti týmu TJ Fatra Slavia Napajedla. Zápas probíhal s bojovností na obou stranách a tomu odpovídalo i skóre. Oba týmy se pořád předháněli a o poločase jsme prohrávali o jednu branku. Druhý poločas se nám však vydařil a podařilo se nám urvat vítězství. Je třeba všechny kluky pochválit za odmakaný zápas, bojovnost a dobrý kolektivní výkon.

Sestava a branky: Farkaš, Janošek – Valášek, Oharek, Všetička (3), Krčma, Tomášek (3), Borák, Dorňák, Melichařík (2), Sosnowski (1), Báča (8), Kutěj (7), Pončík


RpR – Holešov 37 : 11 (18:3)

Jasné domácí vítězství…..

Sestava a branky: Kretek – Valášek (2), Všetička (1),Tomášek (3), Holčák (5), Dorňák (1), Melichařík (4), Sosnowski (2), Báča (3), Kutěj (6), Krištof (8), Pončík


Vsetín – RpR 26:26 (9:14)

Starší žáci odehráli další MU na palubovce Vsetína a dovezli domů 1 bod za remízu. První poločas se nám povedl a dokázali jsme se utrhnout o několik branek, ale bylo vidět že kluci nebyli ve své kůži. Druhý poločas jsme nezačali úplně dobře a soupeř nás rychle dotáhl, kluci se trošku zvedli a dokázali opět uskočit na několika gólový náskok. Bohužel soupeř měl větší chtíč a proto se jim taky podařilo náš náskok srovnat a byla z toho pouze remíza. Je třeba kluky pochválit že i když to probíhalo jak to probíhalo, tak nikdo z nich se nevzdal a odmakali to do konce.

Sestava a branky: Farkaš – Valášek Oharek, Všetička (6), Krčma, Tomášek (2), Holčák (1), Dorňák (1), Melichařík (1),Sosnowski, Báča (1), Kutěj (1), Krištof (13), Pončík


RpR – Bystřice p. H. 25 : 15 (14:6)

Starší žáci odehráli své první mistrovské utkání proti Bystřici pod Hostýnem na domácí palubovce. Do utkání jsme vstoupili velmi dobře jak po útočné stránce tak i v obranné části. Přehrávali jsme soupeře v každé části hry a proto jsme zaslouženě vyhráli o 10 branek. Všichni kluci si zahráli a proto můžeme říct ,že na výhře se podíleli všichni hráči.

Sestava a branky: Janošek, Farkaš – Valášek (1), Oharek, Všetička (3), Krčma (3), Tomášek (1), Dorňák, Melichařík (2), Sosnowski (1), Báča, Kutěj (4), Kryštof (10), Pončík

Comments are closed.