Mladší dorost: RpR – Nový Jičín 45 : 41 (26:18)

Letošní sezónu jsme zakočili vítězstvím nad Novým Jíčinem a celkově jsme obsadili 9. příčku.

Souhrnné výsledky ZDE

RpR – Nový Jičín 45 : 41 (26:18)

Utkání bylo vyrovnáno do 7 minuty první půle, kdy se nám podařilo sérií 5ti branek soupeři odskočit. Náš náskok jsme pak navýšili ještě v závěru poslední 5ti minutovky první půle, kterou jsme vyhráli 7:1. Druhou půli sice vyhrál soupeř, ale výsledek se mu podařilo zkorigovat až v poslední 5ti minutovce, kdy již bylo o našem vítězství rozhodnuto.

Sestava a branky: Solanský – Růčka (2), Doubek (5), Michálek (10), Skalka (3),Holčák M. (4),  Melichařík (11), Měrka, Chumchal (10), Janošek

Kopřivnice – RpR 36 : 29 (19:15)

Na „čtvrtý“ tým tabulky jsme nestačili. I když jsme jednoznačně sehráli se soupeřem z naší strany lepší utkání než na podzim, kdy jsme mu podlehli o 19 branek.

Sestava a branky: Solanský – Růčka (2), Doubek (7), Skalka (5), Melichařík (5), Měrka (3), Chumchal (3), Janošek (4)

RpR – Ostrava 31 : 33 (14:15)

V první půli jsme se do vedení nedostali a mírně navrh měl soupeř. Na začátku druhé půle to zpočátku vypadalo, že nám soupeř nedá možnost srovnat skóre a rozdíl narostl na 5 branek. Náš tým ovšem hrál dál, a postupně se dokázal soupeři přiblížit, skóre vyrovnat a dokonce se dostat do vedení. Od 12 minuty druhé půle se skóre přelévalo z jedné strany na druhou. Bohužel v závěru na tom byl lépe soupeř a dokázal vítězství strhnout na svou stranu.

Sestava a branky: Solanský – Doubek (10), Růčka (3), Chumchal (1), Měrka, Melichaří k (8), Všetička (2), Kutěj (4), Janošek (2)

Bystřice p. H. – RpR 35 : 35 (15:18)

Utkání se soupeřem, který na tom byl  v tabulce stejně jako my, dopadl remítou a dělbou bodů. Ač jsme po porvní půli měli 3 brankový náskok, na konci utkání svítila na tabili remíza. Stejně tak dopadlo utkání i na podzim.

Sestava a branky: Solanský – Měrka (1), Chumchal (3), Melichařík (9), Janošek (2), Douibek (18), Skalka (1), Růčka (1)

RpR – Luhačovice 52 : 38 (27:15)

Za vítěztsví nad posledním celkem tabulky jsme si připsali další body.

Sestava a branky: Solanský, Janošek  – Růčka (3), Doubek (9), Michálek (11), Skalka (2), Holčák M. (6), Melichařík (9), Měrka (4), Holčák T. (2), Střílka, Kutěj V. (6)

Zubří „B“ – RpR 50 : 26 (29:14)

Utkání proti prvnímu celku tabulky pro nás bylo spíše trápením, naše obrana byla bez důrazu a chuti jít se soupeřem do kontaktu. V útoku držel střelecký prapor Martin Doubek, ke kterému se přidal pouze Dominik Melichařík. Kluci hlavu vzhůru a s chutí do dalšího utkání s Luhačovicemi.

Sestava a branky: Solanský, Janošek  – Růčka, Doubek (18), Holčák T., Skalka, Holčák M. (1), Melichařík (5), Chumchal (1), Kutěj V. (1), Střílka

RpR – Litovel 24 : 27 (13:15)

Tentokrát nám chyběl k zisku 2 bodů opravdu jenom krůček. Kluci makali na obraně a nebýt neproměněných jasných gólových šancí nebo sedmimetrových hodů, tak slavíme vítězství. Nic se neděje, body ještě přijdou, jenom to chce nepolevit v tréninku.

Sestava a branky: Solanský – Růčka (2), Doubek (8), Skalka (2),  Holčák M. (4), Melichařík (7) , Měrka, Chumchal, Střílka (1)

Zlín – RpR 35 : 24 (17:9)

Vedoucí celek soutěž Zlín rozhodl o váslekdu již v první půli.

Sestava a branky: Solanský – Růčka, Doubek (5), Holčák T., Skalka (3),  Melichařík (9) , Měrka (2), Chumchal (1), Kutěj (1)

RpR – Hranice 26 : 30 (10:21)

Na domácí palubovce jsme Hranice porazit nedokázali, i když jsme ve druhé půli dotahovali, náskok soupeře z prvního poločasu byl vysoký.

Sestava a branky:Solanský – Růčka (1), Doubek (5), Holčák T. (1), Skalka (2), Holčák M. (3), Melichařík , Měrka, Chumchal (1), Kutěj, Krištof, Michálek (14), Dvořák

Paskov – RpR 19 : 21 (9:10)

Dokázali jsme soupeři oplatit podzimní porážku a v souboji dvou sousedů v tabulce jsme byli o fousek lepší.

Sestava a branky:Solanský – Růčka (1), Doubek (11), Holčák T., Skalka, Holčák M. (3), Melichařík (5), Měrka (1), Střílka

RpR – Polanka n.O. 26 : 27 (11:10)

Do jarní části sezóny jsme vstoupili těsnou prohrou s Polankou

Sestava a branky:Solanský – Růčka (2), Doubek (9), Holčák T., Skalka (3), Holčák M. (2), Melichařík (9), Měrka (1), Střílka

Nový Jičín – RpR 30 : 32 (13:16)

Poslední tažení podzimní části soutěže bylo úspěšné a mladší dorost si připsal další 2 body.

Ačkoliv to někdy nebylo jednoduché, zvládli jsme to i v tak malém počtu, takže díky. Rovněž díky těm starším žákům, kteří nám občas vypomohli a rodičům, kteří nás nejednou přišli podpořit. Teď už si užívejte zaslouženého volna a v lednu se na Vás opět těšíme.

Sestava a branky: Solanský – Růčka (1), Doubek (7), Holčák T., Skalka (1), Holčák M. (4), Melichařík (8), Měrka (1), Chumchal (10), Střílka, Sosnowski

RpR – Kopřivnice 21 : 40 (9:18)

Na jednoho z favoritu soutěže jsme nestačili a rozhodnuto o zápase bylo již v první půli…..

Sestava a branky: Solanský,Janošek – Růčka, Doubek (8), Skalka (3), Holčák M. (2), Melichařík (2), Měrka, Chumchal (3), Střílka, Sosnowski (2),

Ostrava – RpR 41 : 30 (18:13)

Proti Ostravě jsme body uhrát nedokázali….

Sestava a branky: Solanský – Růčka, Doubek (8), Skalka (2), Melichařík (10), Měrka (2), Chumchal (4), Střílka (4)

RpR – Bystřice p.H.   36 : 43 (19:23)

Dokázali jsme uhrát další bod….

Sestava a branky: Solanský, Janošek- Růčka, Doubek (7), Skalka (2), Holčák M. (3), Melichařík (3), Měrka (2), Chumchal (2), Střílka, Pončík (7)

Luhačovice – RpR  36 : 43 (19:23)

První body v sezóně, proti soupeři, který na tom byl stejně jako my. Snad už bude lépe :).

Sestava a branky: Solanský – Růčka (1), Doubek (14), Michálek (15), Skalka (1), Melichařík (3), Měrka (1), Chumchal (8)

RpR – Zubří B 22 : 44 (11:22)

Proti sousedovi ze Zubří jsme body nezískali….

Sestava a branky: Solanský, Janošek – Růčka (1), Doubek (11), Tomášek M. Skalka (3), Báča (1), Melichařík (5), Měrka, Chumchal, Střílka, Kutěj (1),

Litovel – RpR 35:23 (16:12)

Ani 5-té letošní utkání nám zatím body nepřineslo….

Sestava a branky: Solanský – Růčka, Doubek (4), Skalka, Holčák (2), Melichařík (10), Měrka (3), Chumchal (2), Střílka (2)

RpR – Zlín  16 : 36 (8:20)

Domácí půda, čtvrté kolo, al ezatím stále bez bodu…věříme, že vítězství přijdou

Sestava a branky: Solanský – Růčka (1), Doubek (4), Skalka (2), Holčák (1), Melichařík (4), Měrka, Chumchal (1), Střílka (3)

Hranice – RpR  36 : 26 (20:14)

Sestava a branky: Solanský, Farkaš – Doubek (4), Skalka (2), Holčák M., Melichařík D. (10), Janošek (1), Střílka, Měrka (6), Všetička (1)

RpR – Paskov  36 : 40 (20:22)

Utkání nám nevyšlo v obranné fázi, zde je třeba zapracovat.

Foto z utkání ZDE

Sestava a branky: Solanský, Farkas – Ručka, Doubek (1), Michálek (22), Skalka (3), Holčák, Melichařík (8), Měrka (1), Tomášek (1), Střilka

Polanka n.O. – RpR   38:22 (16:9)

Sezónu 2018/2019 zahájila mladší dorostenci ve II.lize vysokou porážkou na palubovce Polanky n.O.

Sestava a branky: Solanský – Tomášek (3), Doubek (9), Růčka (1), Skalka, Melichařík M. (1), Kutěj V. (4), Dorňák, Měrka, Holčák (3), Báča (1)