Starší žáci: Turnaj v Rožnově p.R., 2.2.2019

V sobotu 2.2.2019 jsme uspořádali přípravný turnaj starších žáků, kde se zápasy prolínaly se zápasy i mladších žáků. Hrálo se 2 x 20 minut.

Fotogalerie z turnaje ZDE

Na úvod starší žáci z Rožnova sehráli utkání s velmi nadějnými hráči ml.ž. z Frýdku-Místku. Potom nastoupili rožnovští mladší žáci proti slovenskému soupeři z Martina. Dále rožnovští starší žáci hráli už s věkově vyrovnaným soupeřem, ze star. žáky z Martina. následoval souboj Frýdek-Místek ml. a Martin mladší a opět starší žáci z Rožnova a Martina.

Naši kluci si zkusili při hře zahrát naučené signály, někteří i hru na jiných hracích postech a tentokrát si zahrál i náš gólman Maty, kterému se dařilo jak v bráně, tak i v pivotu.
Chtěli bychom poděkovat i našim zraněným hráčům, kteří se ujali zapisovacího stolku, rozhodčím pod vedením Víti Kolečka, Svaťce a Péťovi za skvělou zásobu našich chuťových pohárků v bufetu a také Dance Konečné, za fotografickou dokumentaci turnaje.

Rožnov st. – Frýdek ml.     18:16  (7:7)
Rožnov ml. – Martin ml.    14:18 (8:9)
Rožnov st. – Martin st.       23:15 (10:7)
Frýdek ml. – Martin ml.      17:16 (9:6)