Mladší žáci: RpR – Zlín D 26 : 18 (15:10)

Těžkopádné utkání z naší strany.

 

Výsledky soutěže ZDE


RpR – Zlín D 26 : 18 (15:10)

Těžkopádně utkání. V obraně jsme byli až moc naivní. Někteří hráči chtějí dát branku a bránění je nezajímá. Pochvalu dostanou jen ti, kteří odmakali celý zápas. Zranění je neomezovali.

Sestava a branky: Mičkal (1), Opálka (3), Koleček (2), Rozsypal (7), Komárek (7), Bena, Klimeš, Kroužecký, Blinka, Sosnowski (6), Madarazs


Bytřice p.H._B – RpR 10 : 31 (4:16)

V úvodu nás soupeř zaskočil, ale šlo pouze o prvních 5 minut. Kluci se ale nezalekli a poctivou hrou si v klidu dokráčeli k jasnému vítězství.

Sestava a branky: Mičkal, Opálka (3), Koleček (2), Komárek (14), Bena, Juříček, Kroužecký (5), Sosnowski (7), Madarasz


RpR – Zlín „C“   26 : 7 (11:4)

Utkání jsme odehráli ve volném tempu a dokráčeli jsme si pro jasné vítězství. Nováčci v týmu se uvedli velmi dobře a zkušení hráči brali utkání jako výborný trénink.

Sestava a branky: Mičkal, Opálka (3), Juříček, Rozsypal (4), Komárek (7), Bena, Kroužecký (6), Blinka (1), Sosnowski (4), Madarazs (1)


Kunovice – RpR 15 : 18 (6:9)

Vydřené vítězství. Bojovností a obětavostí jsme neustále drželi náskok proti velmi tvrdé hře soupeře.

Sestava a branky: Mičkal (1), Opálka (2), Koleček, Komárek (4), Bena, Klimeš, Kroužecký (2), Sosnowski (9), Madarazs


RpR – Luhačovice 28 : 11 (16:5)

Soupeř nekladl velký odpor. Utkání jsme odehráli ve volném tréninkovém tempu. Kluci si zahráli i na postech, na kterých běžně nehrají. Dobře se uvedli i nováčci v týmu.

Fotogalerie z utkání ZDE

Sestava a branky: Mičkal (1), Opálka (1), Koleček (5¨, Rozsypal (2), Komárek (7), Bena, Kroužecký (7), Blinka, Juříček (1), Sosnowski, Madarazs (4)


RpR – Holešov 22 : 10 (10:5)

Začátek utkání nám utekl. Pak jsme zvedli hlavu a příkladným výkonem kráčeli k vítězství. Druhou plovinu utkání odehráli i mladší kluci z lavičky.

Sestava a branky: Mičkal, Opálka (5), Koleček (3), Rozsypal (2), Komárek (6), Bena, Klimeš, Kroužecký, Juříček, Sosnowski (6), Madarazs


Napajedla – RpR 21:21

Družstvo hrálo ospale a unaveně. Chyběla tomu dnes jiskra. Nemůžeme hrát na obětavost pár jedinců. Je nutno hrát jako jeden tým. Výsledek odpovídá nasazení a celkové hře

Sestava a branky: Mičkal, Opálka (1), Koleček (2), Rozsypal (3), Komárek (2), Bena, Kroužecký (2), Sosnowski (11), Madarazs


Uh. Hradiště – RpR 12 : 17 (5:12)

Na úvod kání jsme si při osobní obraně vytvořili dostatečný náskok. Po celé utkání se na obou stranách hrály pevné obrany. V nelehkém utkání jsme si vítěztsví pohlídali.

Sestava a branky: Kroužecký – Mičkal, Opálka (2), Koleček, Rozsypal (1), Komárek (9), Klimeš, Sosnowski (4), Juříček14


RpR – Lesana Zubří 18 : 13 (8:7)

Na úvod sezóny vybojovali kluci vítězství nad děvčaty z Lesany. V první polovině utkání jsme hráli pohlednou házenou, avšak bez výrazného brankového rozdílu. Druhou polovinu to byla jednodušší hra s těsnější obranou. Náskok jsme si pohlídali a dohrávali zbytek utkání v klidu a s  přehledem.

Fotogalerie z utkání ZDE

Sestava a branky: Kroužecký – Mičkal (1), Opálka (1), Koleček (1), Rozsypal (2), Komárek (5), Klimeš, Kroužecký (2), Madarazs (1), Sosnowski (5)

Comments are closed.