Minižáci: Turnaj Rožnov p.R. – 5.10. (Mini A), Zubří – 6.10. (Mini C)

V sobotu 5.10.  odehráli  starši minižáci turnaj v domácím prostředí.
V neděli si v Zubří zahráli i minižáčci C (přípravka)

Turnaj Zubří – 6.10. (Mini C)

V neděli 6.10. se zúčastnili naši nejmenší prvního letošního turnaje v sousedním Zubří. Soupeřem nám byli kamarádi ze Zubří E, F, Uherského Hradiště, Lesany a Bystřice p. Hostýnem.
Hrálo se systémem každý s každým, pokaždé 12 minut. Zápasy jsme si užívali jak na hřišti tak postupně
všichni i v bráně. Jeden zásah si rovněž připsal i náš „budoucí“ házenkář v hledišti.
Zásluhou za předvedenou hru a vstřelené góly nám všem byla sladká odměna.

Turnaj Rožnov p.R. – 5.10. (Mini A)

V sobotu  odehráli  starši minižáci turnaj v domácím prostředí.

Doma hráli v této sestavě: Pícha Tomáš, Mička Filip, Fiurášek Patrik, Kazík Michal, Klimeš Tadeáš a Tvrdík David.  Soupeři  nám tentokrát byli družstva Lesany, Otrokovic, Valašskěho Meziříčí a dvě družstva Zlína. Před pěknou diváckou kulisou si všichni s chutí zahráli a předvedené vykony potěšily. Na konci všechny čekala sladká odměna a mohli spokojeně odjed domů.

Turnaj Zubří – 21.9. (Mini A)

Turnaj byl určen pro starší kategorii minižáků a to pro ročníky narození 2009 a 2010. Síly spolu změřily týmy Lesany Zubří, Junior Zlín, Bystřice pod Hostýnem, Rožnov pod Radhoštěm a domácí HC ROBE Zubří.
Hrací doba na turnaji byla 1 x 12 minut a na vše dohlíželi rozhodčí tvořeni z řad hráčů mládežnických družstev HC ROBE Zubří.

Za nás si zahráli: Fiurášek Patrik, Kazík Michal, Vilášek Vojta, Rafael Richter, Urbančíková Natálie,Pavlica Jonáš, Pavlica Jirka, Filip Mička, Pích Tomáš. Kluky chválím za bojovnost a nasazení, ovšem stále se opakující chyby zejména v činnosti jeden na jednoho a špatná orientace na hřišti je připravují o lepší herní pohodu. Velké plus mají rodiče, kteří kluky vozí na tréninky a zápas.

Celý turnaj proběhl v přátelském duchu, děti hrály moc pěkně a vyhrály si tak sladkou odměnu, kterou dostaly při závěrečném vyhlášení.